Iva Mědílková

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2019 10 1 (12) 706 b 17. (1.)
2018 18 1 (18) 1138 b 16. (2.)
2017 11 (14) 601 b 38. (6.)
2016 5 (15) 183 b 106. (22.)
2015 18 (20) 746 b 46. (9.)
2014 1 (14) 63 b 179–180. (41.)
Celkem 63 2 (93)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 18. (4.) 83 01:34:28 23:18 (32%) 83 20. (4.)
2 čt 11. 4. Veleslavín 35. (6.) 66 01:08:10 25:04 (58%) 149 14. (3.)
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 35. (4.) 66 01:12:12 22:24 (44%) 149 24. (5.)
4 st 1. 5. Čelákovice 24. (3.) 77 00:46:36 08:55 (23%) 226 18. (4.)
5 čt 9. 5. Hostivař 33. (3.) 68 00:40:07 12:45 (46%) 294 16. (2.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 22. (2.) 79 00:50:52 10:55 (27%) 307 22. (2.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 27. (3.) 74 01:05:27 15:14 (30%) 381 22. (2.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 36. (4.) 65 01:06:00 21:53 (49%) 447 21. (2.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 15. (1.) 86 01:27:20 23:39 (37%) 533 18. (1.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 599 18. (1.)
11 čt 20. 6. Sedlec (pořadatel) 100 633 17. (1.)
12 čt 27. 6. Dubeč 28. (5.) 73 01:05:35 18:49 (40%) 706 17. (1.)
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Krčák
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 35. (6.) 66 00:48:35 18:45 (62%) 66 38. (7.)
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 19. (3.) 82 00:40:22 13:22 (49%) 148 13. (5.)
3 čt 26. 4. Krčák 43. (3.) 58 01:08:40 25:40 (59%) 206 11. (2.)
4 čt 3. 5. Vysočany 37. (5.) 64 00:43:17 14:40 (51%) 270 16. (3.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 29. (2.) 72 00:50:48 15:28 (43%) 284 23. (3.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 33. (5.) 68 01:07:18 22:18 (49%) 352 22. (2.)
7 čt 24. 5. Děvín 34. (5.) 67 01:18:22 30:27 (63%) 419 23. (2.)
8 čt 31. 5. Struhařov 26. (3.) 75 01:15:08 16:15 (27%) 430 22. (2.)
9 čt 7. 6. Juliána 48. (9.) 53 01:13:28 26:59 (58%) 494 22. (2.)
10 čt 14. 6. Točná 24. (3.) 77 01:29:15 34:30 (63%) 571 22. (2.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 29. (4.) 100 01:38:31 36:07 (57%) 671 19. (2.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 25. (3.) 76 00:57:33 15:11 (35%) 747 20. (2.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 25. (3.) 76 01:42:00 37:20 (57%) 823 19. (2.)
14 čt 20. 9. Klánovice 27. (3.) 74 01:10:50 18:43 (35%) 897 18. (2.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 29. (3.) 72 00:44:25 10:55 (32%) 905 18. (2.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 32. (4.) 69 00:26:54 10:20 (62%) 974 18. (2.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 19. (1.) 82 06:35:14 121:19 (44%) 1056 17. (2.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 19. (2.) 82 00:39:55 13:37 (51%) 1138 16. (2.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 59. (6.) 42 01:08:35 31:46 (86%) 42 60. (7.)
2 čt 11. 5. Čimičák 56. (11.) 45 00:42:26 18:02 (73%) 87 47. (6.)
3 čt 18. 5. Horní Počernice 40. (5.) 61 00:49:05 19:24 (65%) 148 40. (6.)
4 čt 25. 5. Kosoř 54. (8.) 47 01:56:54 50:58 (77%) 195 37. (5.)
5 čt 1. 6. Točná 45. (5.) 56 01:45:02 46:03 (78%) 209 41. (6.)
6 čt 8. 6. Lipence 251 44. (7.)
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 251 51. (8.)
8 čt 22. 6. Zvole 40. (6.) 61 01:34:30 47:15 (100%) 312 42. (7.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 312 47. (10.)
10 čt 7. 9. Hostivice 58. (15.) 43 00:54:38 22:42 (71%) 355 51. (10.)
11 čt 14. 9. Hostivař 36. (6.) 65 01:17:34 33:02 (74%) 420 42. (9.)
12 čt 21. 9. Zátiší 39. (6.) 62 01:07:26 25:49 (62%) 482 40. (8.)
13 čt 5. 10. Dobeška 47. (7.) 54 00:42:20 17:14 (68%) 536 41. (7.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 36. (5.) 65 00:55:47 24:14 (76%) 601 38. (6.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 68. (11.) 33 01:04:51 32:20 (99%) 33 71. (13.)
2 čt 28. 4. Memoriál APM 33 100–101. (20–21.)
3 čt 5. 5. Bohnice 73. (10.) 28 01:46:00 53:59 (103%) 61 99. (16.)
4 čt 12. 5. Křeslice 56. (8.) 45 00:54:53 21:31 (64%) 106 74. (11.)
5 čt 19. 5. Novodvorská 66. (15.) 35 00:50:56 24:39 (93%) 141 75. (11.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 141 78. (14.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 141 85. (17.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 141 92. (18.)
9 čt 16. 6. Valy 141 102. (22.)
10 út 21. 6. Čelákovice 141 107. (24.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 59. (14.) 42 01:12:43 32:09 (79%) 183 101. (22.)
12 čt 22. 9. Klíčov 183 102. (22.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 183 104. (22.)
14 st 5. 10. Malešice 183 104. (22.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 183 106. (22.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 76. (20.) 25 01:35:41 52:45 (122%) 25 80. (20.)
2 čt 23. 4. Juliána 80. (14.) 21 01:18:07 41:23 (112%) 46 88. (19.)
3 st 29. 4. PrÚjezd 62. (8.) 39 01:21:41 37:46 (85%) 85 76. (15.)
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 72. (17.) 29 01:22:30 43:18 (110%) 114 73. (15.)
5 čt 14. 5. Zátiší 88. (24.) 13 01:54:18 80:09 (234%) 114 87. (16.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 62. (11.) 39 01:56:05 60:35 (109%) 153 77. (13.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 166 80. (15.)
8 čt 4. 6. Říčany 78. (17.) 23 01:15:27 42:54 (131%) 176 82. (15.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 64. (12.) 37 01:26:08 44:57 (109%) 213 79. (14.)
10 út 16. 6. Valy 65. (11.) 36 02:05:45 66:36 (112%) 249 74. (13.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 59. (13.) 42 01:51:57 65:47 (142%) 291 69. (13.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 31. (8.) 70 00:44:28 22:55 (106%) 361 65. (12.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 49. (10.) 52 00:52:04 22:22 (75%) 413 58. (12.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 42. (9.) 59 01:53:47 51:50 (83%) 472 56. (11.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 51. (11.) 50 01:18:47 36:28 (86%) 501 52. (10.)
16 ne 20. 9. Krňany 48. (11.) 53 01:07:45 31:54 (88%) 554 50. (10.)
17 čt 24. 9. Šeberák 49. (8.) 52 00:47:51 17:53 (59%) 606 46. (8.)
18 st 30. 9. Motol 38. (4.) 63 02:03:01 65:13 (112%) 669 44. (8.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 45. (9.) 56 01:20:50 44:29 (122%) 725 44. (8.)
20 st 14. 10. Jižní město 746 46. (9.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka
8 čt 26. 6. Hostavice
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint
11 čt 18. 9. Hostivař
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka
14 čt 16. 10. Klánovice 38. (9.) 63 01:22:50 45:25 (121%) 63 179–180. (41.)