Iveta

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2018 2 (18) 80 b 175. (40.)
2017 7 (14) 292 b 71. (16.)
2016 2 (15) 37 b 222. (56.)
2015 4 (20) 116 b 136. (31.)
Celkem 15 0 (67)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 77. (14.) 24 02:01:00 78:00 (181%) 24 151–152. (38–39.)
4 čt 3. 5. Vysočany 45. (9.) 56 00:46:11 17:34 (61%) 80 93. (22.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 80 100. (24.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 80 107. (25.)
7 čt 24. 5. Děvín 80 113. (29.)
8 čt 31. 5. Struhařov 80 119. (30.)
9 čt 7. 6. Juliána 80 129. (33.)
10 čt 14. 6. Točná 80 139. (34.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 80 143. (36.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 80 152. (36.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 80 156. (36.)
14 čt 20. 9. Klánovice 80 161. (37.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 80 171. (40.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 80 174. (40.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 80 174. (40.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 80 175. (40.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 61. (7.) 40 01:10:49 34:00 (92%) 40 62. (8.)
2 čt 11. 5. Čimičák 81. (22.) 20 01:00:14 35:50 (146%) 60 75. (9.)
3 čt 18. 5. Horní Počernice 60 94. (17.)
4 čt 25. 5. Kosoř 62. (11.) 39 02:35:06 89:10 (135%) 99 75. (14.)
5 čt 1. 6. Točná 53. 48 02:00:21 61:22 (104%) 147 67. (12.)
6 čt 8. 6. Lipence 51. (8.) 50 00:55:59 21:28 (62%) 197 59. (10.)
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 62. (17.) 39 01:47:32 60:07 (126%) 236 58. (12.)
8 čt 22. 6. Zvole 45. (10.) 56 02:25:47 98:32 (208%) 272 54. (10.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 292 51. (11.)
10 čt 7. 9. Hostivice 292 60. (13.)
11 čt 14. 9. Hostivař 292 65. (15.)
12 čt 21. 9. Zátiší 292 67. (15.)
13 čt 5. 10. Dobeška 292 69. (15.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 292 71. (16.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 78. (15.) 23 01:17:29 44:58 (138%) 23 81. (17.)
2 čt 28. 4. Memoriál APM 23 108. (25.)
3 čt 5. 5. Bohnice 23 129. (31.)
4 čt 12. 5. Křeslice 23 141. (35.)
5 čt 19. 5. Novodvorská 87. (27.) 14 01:15:03 48:46 (185%) 37 142. (35.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 37 155. (39.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 37 161. (39.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 37 173. (41.)
9 čt 16. 6. Valy 37 179. (42.)
10 út 21. 6. Čelákovice 37 187. (43.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 37 193. (46.)
12 čt 22. 9. Klíčov 37 197. (47.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 37 216. (54.)
14 st 5. 10. Malešice 37 218. (55.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 37 222. (56.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána 82. (16.) 19 01:29:54 53:10 (144%) 19 108. (24.)
3 st 29. 4. PrÚjezd 19 130. (33.)
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 74. (18.) 27 01:27:20 48:08 (122%) 46 120. (28.)
5 čt 14. 5. Zátiší 46 127. (33.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 46 134. (33.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 46 139. (34.)
8 čt 4. 6. Říčany 46 145. (35.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 74. (18.) 27 01:58:01 76:50 (186%) 73 132. (30.)
10 út 16. 6. Valy 73 137. (32.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 73 139. (32.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 73 140. (33.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 73 142. (34.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 73 146. (34.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 58. (15.) 43 01:37:44 55:25 (130%) 116 121. (26.)
16 ne 20. 9. Krňany 116 128. (29.)
17 čt 24. 9. Šeberák 116 133. (30.)
18 st 30. 9. Motol 116 134. (30.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 116 135. (31.)
20 st 14. 10. Jižní město 116 136. (31.)