Jakub Klapka

Jméno Jakub Klapka
Klapka Jakub

Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2020 16 (16) 785 b 29.
zima 2019-2020 2 (7) 184 b 19.
2019 5 (18) 358 b 68.
Celkem 23 0 (41)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 26. 75 00:54:59 16:22 (16%) 75 28.
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 46. 55 01:07:52 24:53 (24%) 130 29.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 40. 61 00:56:51 15:11 (14%) 136 38.
4 čt 28. 5. Juliána 37. 64 01:10:35 25:06 (23%) 200 33.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 50. 51 01:14:40 28:37 (26%) 255 35.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 33. 68 00:57:58 16:01 (15%) 268 37.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 41. 60 01:51:07 40:20 (30%) 328 35.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 36. 65 00:57:18 18:47 (19%) 393 33.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 48. 53 00:41:25 16:36 (19%) 448 31.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 43. 58 01:07:54 27:13 (27%) 506 31.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 37. 64 00:56:36 24:17 (26%) 515 32.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 30. 71 05:49:17 153:50 (60%) 586 29.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 47. 54 00:54:25 27:27 (31%) 641 30.
14 čt 24. 9. Kamýk 25. 76 00:49:53 15:54 (16%) 717 29.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 40. 61 00:55:26 21:03 (22%) 778 28.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 39. 62 00:50:53 21:07 (23%) 785 29.
čt 5. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 2. 11. MaudiCup (Růžové rokle)
2 so 23. 11. Babinského bloudění (Bakov n. Jizerou) 15. 86 01:21:37 22:55 (19%) 86 46–47.
3 po 6. 1. Noční Tříkrálový orienťák (Kbely) 3. 98 01:23:00 19:00 (15%) 184 5.
4 čt 23. 1. Noční Hrádek (Krčák) 184 7.
5 so 25. 1. Pojizerská Bludička 184 13.
6 so 1. 2. MTBO Kavky (Kavčí Hory) 184 15.
7 so 15. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 184 19.
8 so 21. 3. Velká Venkovní Hra (zrušeno)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč 37. 64 01:11:53 25:07 (23%) 64 152–153.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 27. 74 00:45:27 14:48 (16%) 138 106.
14 čt 12. 9. Krčák 138 107.
15 čt 19. 9. Kolovraty 138 111.
16 čt 26. 9. Vítkov 43. 58 01:00:00 27:57 (30%) 196 100.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 18. 83 00:55:20 17:35 (17%) 279 83.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 22. 79 00:55:37 20:07 (21%) 358 68.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)