Jakub Lukáš

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 1 (14) 47 b 189.
2016 1 (15) 50 b 203–206.
2015 1 (20) 61 b 179–180.
2013 2 (14) 96 b 138.
2012 2 (17) 123 b 128.
2011 1 (13) 1 b 203–204.
2010 1 (13) 23 b 124–126.
Celkem 9 0 (106)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 54. 47 01:03:54 31:58 (100%) 47 173.
11 čt 20. 6. Sedlec 47 173.
12 čt 27. 6. Dubeč 47 178.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 47 183.
14 čt 12. 9. Krčák 47 189.
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 51. 50 01:12:15 31:32 (77%) 50 162.
9 čt 16. 6. Valy 50 164.
10 út 21. 6. Čelákovice 50 170–171.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 50 176–177.
12 čt 22. 9. Klíčov 50 179–180.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 50 195–198.
14 st 5. 10. Malešice 50 199–202.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 50 203–206.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM 40. 61 01:19:08 23:38 (42%) 61 122–124.
7 čt 28. 5. Babický muničák 61 126–128.
8 čt 4. 6. Říčany 61 131–133.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 61 141–143.
10 út 16. 6. Valy 61 147–149.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 61 149–151.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 61 151–153.
13 čt 3. 9. Uhříněves 61 155–157.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 61 158–160.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 61 162–164.
16 ne 20. 9. Krňany 61 167–169.
17 čt 24. 9. Šeberák 61 174–175.
18 st 30. 9. Motol 61 177–178.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 61 178–179.
20 st 14. 10. Jižní město 61 179–180.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 58. 43 01:04:14 26:49 (71%) 43 143.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 43 158.
7 čt 13. 6. Klánovice 48. 53 01:24:26 35:45 (73%) 96 100.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 96 106.
9 st 26. 6. Káraný 96 111.
10 čt 5. 9. Radotín 96 115.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 96 118.
12 čt 19. 9. Krčák 96 122.
13 st 25. 9. Čimice 96 129.
14 čt 3. 10. Novodvorská 96 138.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 37. 64 01:20:30 34:29 (74%) 64 166–169.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 64 179–182.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 42. 59 01:28:21 31:04 (54%) 123 91.
10 út 12. 6. Káraný 123 102.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 123 104.
12 st 8. 8. Řepy 123 106.
13 st 5. 9. Klánovice 123 111.
14 st 12. 9. Chabry 123 116.
15 st 19. 9. Hostivař 123 119.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 123 127.
17 st 3. 10. Záběhlice 123 128.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka 56. 1 1 122.
6 čt 26. 5. Motol 1 137–138.
7 st 1. 6. Komořany 1 143–144.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 1 146–147.
9 út 14. 6. Kladno 1 166–167.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 1 174–175.
11 st 14. 9. Chabry 1 183–184.
12 st 21. 9. Klánovice 1 192–193.
13 st 28. 9. Chodov 1 203–204.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka
5 čt 10. 6. Kamýk
6 út 15. 6. Kejkol
7 út 22. 6. Lhotka
8 st 18. 8. Juliána
9 st 25. 8. Hanspaulka
10 st 1. 9. Jezírko 28. 23 01:48:00 48:20 (81%) 23 110–112.
11 út 7. 9. Hostivař 23 117–119.
12 út 14. 9. Valy 23 118–120.
13 st 22. 9. Prokopáč 23 124–126.