Jakub Vít

Jméno Jakub Vít
Frantisek Hrubes

Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2020 6 (16) 319 b 77.
2016 1 (15) 37 b 221.
2011 1 (13) 6 b 181–182.
2010 1 (13) 26 b 118–121.
Celkem 9 0 (57)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 87. 14 02:26:47 103:48 (100%) 14 140.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 56. 45 01:00:48 19:08 (18%) 59 94.
4 čt 28. 5. Juliána 77. 24 01:51:51 66:22 (62%) 83 85.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 27. 74 01:03:33 17:30 (16%) 157 63.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 157 66.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 157 76.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 157 81.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 157 92.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 157 97.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 157 100.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 157 104.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 20. 81 00:41:11 14:13 (16%) 238 84.
14 čt 24. 9. Kamýk 20. 81 00:48:37 14:38 (15%) 319 69.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 319 72.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 319 77.
čt 5. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice 64. 37 01:05:31 34:17 (37%) 37 160.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 37 172.
9 čt 16. 6. Valy 37 178.
10 út 21. 6. Čelákovice 37 186.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 37 192.
12 čt 22. 9. Klíčov 37 196.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 37 215.
14 st 5. 10. Malešice 37 217.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 37 221.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka
6 čt 26. 5. Motol 45. 6 01:29:40 -9:50 (-6%) 6 125.
7 st 1. 6. Komořany 6 129.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 6 134.
9 út 14. 6. Kladno 6 148.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 6 157.
11 st 14. 9. Chabry 6 163.
12 st 21. 9. Klánovice 6 167.
13 st 28. 9. Chodov 6 181–182.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka
5 čt 10. 6. Kamýk 25. 26 00:46:39 18:12 (20%) 26 69–70.
6 út 15. 6. Kejkol 26 75–76.
7 út 22. 6. Lhotka 26 83–84.
8 st 18. 8. Juliána 26 87–88.
9 st 25. 8. Hanspaulka 26 96–98.
10 st 1. 9. Jezírko 26 104–106.
11 út 7. 9. Hostivař 26 111–114.
12 út 14. 9. Valy 26 112–115.
13 st 22. 9. Prokopáč 26 118–121.