Jan Kucera

Jméno Jan Kucera


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2020 8 (16) 528 b 49.
zima 2019-2020 1 (7) 93 b 62–66.
2019 2 (18) 117 b 123–124.
Celkem 11 0 (41)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 54. 47 01:11:20 32:43 (33%) 47 56–57.
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 75. 26 01:28:47 45:48 (44%) 73 59.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 18. 83 00:49:12 07:32 (7%) 130 44.
4 čt 28. 5. Juliána 16. 85 00:55:29 10:00 (9%) 215 28.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 20. 81 00:59:35 13:32 (12%) 296 26.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 25. 76 00:55:40 13:43 (13%) 325 23.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 57. 44 02:05:12 54:25 (41%) 372 27.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 416 30.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 442 35.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 442 41.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 442 44.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 442 48.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 15. 86 00:39:01 12:03 (13%) 528 42.
14 čt 24. 9. Kamýk 528 44.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 528 46.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 528 49.
čt 5. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 2. 11. MaudiCup (Růžové rokle)
2 so 23. 11. Babinského bloudění (Bakov n. Jizerou)
3 po 6. 1. Noční Tříkrálový orienťák (Kbely) 8. 93 01:43:00 39:00 (31%) 93 35–37.
4 čt 23. 1. Noční Hrádek (Krčák) 93 36–38.
5 so 25. 1. Pojizerská Bludička 93 52–54.
6 so 1. 2. MTBO Kavky (Kavčí Hory) 93 57–60.
7 so 15. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 93 62–66.
8 so 21. 3. Velká Venkovní Hra (zrušeno)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 51. 50 01:24:55 40:48 (39%) 50 154–155.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 34. 67 01:17:29 13:48 (11%) 117 96–97.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 117 104–105.
11 čt 20. 6. Sedlec 117 108–109.
12 čt 27. 6. Dubeč 117 110–111.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 117 115–116.
14 čt 12. 9. Krčák 117 118–119.
15 čt 19. 9. Kolovraty 117 121–122.
16 čt 26. 9. Vítkov 117 122–123.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 117 122–123.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 117 123–124.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)