Jan Regal - Böda

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2018 2 (18) 134 b 124–125.
2016 2 (15) 144 b 118.
2013 1 (14) 70 b 171–172.
2012 8 (17) 698 b 34.
2011 2 (13) 76 b 67.
2010 1 (13) 17 b 142–143.
Celkem 16 0 (90)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany 33. 68 00:41:21 12:44 (44%) 68 108–109.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 68 116–117.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 68 121–122.
7 čt 24. 5. Děvín 68 128–129.
8 čt 31. 5. Struhařov 68 133–135.
9 čt 7. 6. Juliána 68 145–146.
10 čt 14. 6. Točná 35. 66 01:39:15 44:30 (81%) 134 99–100.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 134 103–104.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 134 110–111.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 134 113–114.
14 čt 20. 9. Klánovice 134 118–119.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 134 119–120.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 134 123–124.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 134 124–125.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 134 124–125.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka
9 čt 16. 6. Valy
10 út 21. 6. Čelákovice
11 čt 8. 9. Štěrboholy 33. 68 00:55:42 15:08 (37%) 68 157.
12 čt 22. 9. Klíčov 68 160.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 68 168–169.
14 st 5. 10. Malešice 25. 76 00:39:35 14:50 (59%) 144 116.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 144 118.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 31. 70 00:46:39 13:58 (42%) 70 64.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 70 89.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 70 97.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 70 107.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 70 122.
7 čt 13. 6. Klánovice 70 132.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 70 138.
9 st 26. 6. Káraný 70 140.
10 čt 5. 9. Radotín 70 145.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 70 150–151.
12 čt 19. 9. Krčák 70 153–154.
13 st 25. 9. Čimice 70 164–165.
14 čt 3. 10. Novodvorská 70 171–172.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 8. 93 00:52:37 06:02 (12%) 93 57–58.
4 st 25. 4. Modřany 21. 80 01:11:55 14:35 (25%) 173 39.
5 čt 3. 5. Mníšek 173 44.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 173 47.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 173 55.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 173 64.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 14. 87 01:08:00 10:43 (18%) 260 46.
10 út 12. 6. Káraný 260 53.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 260 60.
12 st 8. 8. Řepy 260 67.
13 st 5. 9. Klánovice 21. 80 01:26:16 17:14 (24%) 340 55.
14 st 12. 9. Chabry 6. 95 01:26:00 04:48 (5%) 435 43.
15 st 19. 9. Hostivař 12. 89 00:56:47 09:59 (21%) 524 41.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 18. 83 00:57:23 11:22 (24%) 607 37.
17 st 3. 10. Záběhlice 10. 91 00:26:03 05:04 (24%) 698 34.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka 16. 35 35 62.
6 čt 26. 5. Motol 35 70.
7 st 1. 6. Komořany 35 73.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 35 81.
9 út 14. 6. Kladno 35 86–87.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 35 92–93.
11 st 14. 9. Chabry 10. 41 01:25:10 -1:41 (-1%) 76 58.
12 st 21. 9. Klánovice 76 63.
13 st 28. 9. Chodov 76 67.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka 34. 17 01:43:36 42:36 (69%) 17 73.
5 čt 10. 6. Kamýk 17 83.
6 út 15. 6. Kejkol 17 92–93.
7 út 22. 6. Lhotka 17 98–99.
8 st 18. 8. Juliána 17 108–109.
9 st 25. 8. Hanspaulka 17 116–117.
10 st 1. 9. Jezírko 17 123–124.
11 út 7. 9. Hostivař 17 132–133.
12 út 14. 9. Valy 17 133–134.
13 st 22. 9. Prokopáč 17 142–143.