Jan Rejmon

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2014 1 (14) 86 b 149.
2013 1 (14) 72 b 166–167.
2012 1 (17) 73 b 209–210.
2011 1 (13) 33 b 107.
Celkem 4 0 (58)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka
8 čt 26. 6. Hostavice 15. 86 01:07:33 18:00 (36%) 86 100.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 86 110.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 86 125.
11 čt 18. 9. Hostivař 86 130.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 86 137.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 86 146.
14 čt 16. 10. Klánovice 86 149.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 29. 72 00:46:17 13:36 (41%) 72 60–61.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 72 83–85.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 72 91–93.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 72 100–102.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 72 115–118.
7 čt 13. 6. Klánovice 72 126–128.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 72 132–134.
9 st 26. 6. Káraný 72 134–136.
10 čt 5. 9. Radotín 72 139–141.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 72 144–146.
12 čt 19. 9. Krčák 72 147–149.
13 st 25. 9. Čimice 72 159–160.
14 čt 3. 10. Novodvorská 72 166–167.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 12. 6. Káraný
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou
12 st 8. 8. Řepy
13 st 5. 9. Klánovice 28. 73 01:27:40 18:38 (26%) 73 197–198.
14 st 12. 9. Chabry 73 200–201.
15 st 19. 9. Hostivař 73 202–203.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 73 205–206.
17 st 3. 10. Záběhlice 73 209–210.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka
6 čt 26. 5. Motol
7 st 1. 6. Komořany
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy
9 út 14. 6. Kladno
10 st 27. 7. Hrdlořezy
11 st 14. 9. Chabry
12 st 21. 9. Klánovice 18. 33 01:07:39 14:15 (26%) 33 105.
13 st 28. 9. Chodov 33 107.