Jan Sochor

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2013 1 (14) 49 b 195.
2012 12 (17) 742 b 30.
2011 8 (13) 124 b 43.
2010 7 (13) 152 b 33.
Celkem 28 0 (57)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 52. 49 00:41:20 12:40 (44%) 49 151.
7 čt 13. 6. Klánovice 49 158.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 49 163.
9 st 26. 6. Káraný 49 165.
10 čt 5. 9. Radotín 49 172.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 49 178.
12 čt 19. 9. Krčák 49 181.
13 st 25. 9. Čimice 49 189.
14 čt 3. 10. Novodvorská 49 195.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 30. 71 71 34.
2 st 11. 4. Hlubočepy 24. 77 01:07:59 16:49 (32%) 148 18.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 23. 78 01:00:04 13:29 (28%) 226 14.
4 st 25. 4. Modřany 33. 68 01:21:12 23:52 (41%) 294 13.
5 čt 3. 5. Mníšek 69. 32 326 16.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 91. 10 00:40:59 15:50 (62%) 336 18.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 24. 77 01:07:45 21:44 (47%) 413 16.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 33. 68 02:05:00 05:00 (4%) 481 17.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 40. 61 01:27:22 30:05 (52%) 542 17.
10 út 12. 6. Káraný 28. 73 01:13:34 18:29 (33%) 615 15.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 47. 53 01:06:36 28:17 (73%) 668 15.
12 st 8. 8. Řepy 27. 74 00:35:38 12:32 (54%) 742 15.
13 st 5. 9. Klánovice 742 20.
14 st 12. 9. Chabry 742 21.
15 st 19. 9. Hostivař 742 24.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 742 27.
17 st 3. 10. Záběhlice 742 30.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 35. 16 01:31:14 40:11 (78%) 16 38.
2 st 27. 4. Hodkovičky 35. 16 01:02:00 21:23 (52%) 32 36.
3 st 4. 5. Březová 32 47.
4 st 11. 5. Počernice 32 59.
5 st 18. 5. Ladronka 36. 15 47 50.
6 čt 26. 5. Motol 33. 18 02:24:26 46:36 (47%) 65 42.
7 st 1. 6. Komořany 36. 15 02:29:02 66:08 (79%) 80 41.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 80 46.
9 út 14. 6. Kladno 50. 1 02:33:50 66:12 (75%) 81 50.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 81 52.
11 st 14. 9. Chabry 23. 28 01:15:22 -11:53 (-12%) 109 43.
12 st 21. 9. Klánovice 36. 15 01:30:30 37:06 (69%) 124 41.
13 st 28. 9. Chodov 124 43.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka 27. 24 01:33:30 32:30 (53%) 24 63.
5 čt 10. 6. Kamýk 28. 23 00:50:41 22:14 (78%) 47 40.
6 út 15. 6. Kejkol 47 44.
7 út 22. 6. Lhotka 35. 16 00:57:43 18:09 (45%) 63 44.
8 st 18. 8. Juliána 11. 30 02:35:40 46:05 (42%) 93 38.
9 st 25. 8. Hanspaulka 22. 29 00:44:15 12:53 (41%) 122 36.
10 st 1. 9. Jezírko 22. 29 01:33:20 33:40 (56%) 151 29.
11 út 7. 9. Hostivař 51. 1 01:25:48 44:19 (106%) 152 30.
12 út 14. 9. Valy 152 31.
13 st 22. 9. Prokopáč 152 33.