Jarda Klíma

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
zima 2019-2020 1 (7) 100 b 40–43.
2018 1 (18) 100 b 140–142.
2017 1 2 (14) 253 b 80.
2016 1 (15) 100 b 139–146.
2015 5 1 (20) 262 b 90.
2014 1 (14) 60 b 185.
Celkem 7 6 (88)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 2. 11. MaudiCup (Růžové rokle)
2 so 23. 11. Babinského bloudění (Bakov n. Jizerou)
3 po 6. 1. Noční Tříkrálový orienťák (Kbely)
4 čt 23. 1. Noční Hrádek (Krčák)
5 so 25. 1. Pojizerská Bludička
6 so 1. 2. MTBO Kavky (Kavčí Hory) (pořadatel) 100 100 35–38.
7 so 15. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 100 40–43.
8 so 21. 3. Velká Venkovní Hra (Kbely)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov
9 čt 7. 6. Juliána
10 čt 14. 6. Točná
11 čt 21. 6. Okrouhlo
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice)
14 čt 20. 9. Klánovice
15 pá 28. 9. Zbraslavice
16 čt 4. 10. Kavčí Hory (pořadatel) 100 100 139–141.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 100 139–141.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 100 140–142.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř
5 čt 1. 6. Točná
6 čt 8. 6. Lipence (pořadatel) 100 100 97–98.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 100 103–104.
8 čt 22. 6. Zvole 100 104–105.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 100 105–106.
10 čt 7. 9. Hostivice 100 108–109.
11 čt 14. 9. Hostivař 100 111–112.
12 čt 21. 9. Zátiší 100 114–115.
13 čt 5. 10. Dobeška (pořadatel) 100 200 93.
14 čt 12. 10. Ořechovka 48. 53 01:35:45 64:12 (203%) 253 80.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka
9 čt 16. 6. Valy
10 út 21. 6. Čelákovice
11 čt 8. 9. Štěrboholy
12 čt 22. 9. Klíčov
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku)
14 st 5. 10. Malešice
15 st 12. 10. Kavčí Hory (pořadatel) 100 100 139–146.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 79. 22 01:58:09 75:13 (175%) 22 83.
2 čt 23. 4. Juliána 22 107.
3 st 29. 4. PrÚjezd 22 128.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 22 143.
5 čt 14. 5. Zátiší 22 151.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 22 157.
7 čt 28. 5. Babický muničák 68. 33 02:29:55 107:55 (256%) 55 133.
8 čt 4. 6. Říčany 55 138.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 55 150.
10 út 16. 6. Valy 55 154.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 55 158.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 55 160.
13 čt 3. 9. Uhříněves 55 165.
14 út 8. 9. Lipenecké louky (pořadatel) 100 155 103.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 75. 26 01:44:38 62:19 (147%) 181 103.
16 ne 20. 9. Krňany 181 109.
17 čt 24. 9. Šeberák 72. 29 01:21:33 51:35 (172%) 210 102.
18 st 30. 9. Motol 210 104.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 49. 52 02:20:50 104:29 (287%) 262 90.
20 st 14. 10. Jižní město 262 90.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka
8 čt 26. 6. Hostavice
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint
11 čt 18. 9. Hostivař
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka
14 čt 16. 10. Klánovice 41. 60 01:54:28 77:03 (205%) 60 185.