Jarda Nitka

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 1 (2) 62 b 67–68.
2018 7 1 (18) 580 b 50.
2017 14 (14) 868 b 21.
2016 1 (15) 70 b 177.
Celkem 23 1 (49)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 39. 62 01:09:26 26:20 (61%) 62 67–68.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Hostivice-Chýně
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Levý Hradec
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
čt 12. 9. Kolovraty
čt 3. 10. Dobeška
čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 42. 59 01:07:00 24:00 (55%) 59 103.
4 čt 3. 5. Vysočany 46. 55 00:46:32 17:55 (62%) 114 64.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 28. 73 00:48:57 13:37 (38%) 187 49.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 25. 76 01:01:00 16:00 (35%) 263 40.
7 čt 24. 5. Děvín 263 46.
8 čt 31. 5. Struhařov 40. 61 01:26:05 27:12 (46%) 324 37.
9 čt 7. 6. Juliána 324 45.
10 čt 14. 6. Točná 324 57.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 34. 68 01:40:51 38:27 (61%) 392 50.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 392 56.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 392 56.
14 čt 20. 9. Klánovice (pořadatel) 100 492 46.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 492 48.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 492 54.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 492 55.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 13. 88 00:34:42 08:24 (31%) 580 50.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 21. 80 00:49:26 12:37 (34%) 80 22.
2 čt 11. 5. Čimičák 54. 47 00:41:50 17:26 (71%) 127 22.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 26. 75 00:41:35 11:54 (40%) 202 18.
4 čt 25. 5. Kosoř 29. 72 01:39:26 33:30 (50%) 274 20.
5 čt 1. 6. Točná 36. 65 01:36:34 37:35 (63%) 292 22.
6 čt 8. 6. Lipence 47. 54 00:53:26 18:55 (54%) 346 24.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 50. 51 01:24:31 37:06 (78%) 397 25.
8 čt 22. 6. Zvole 37. 64 01:25:54 38:39 (81%) 410 27.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 16. 85 00:51:15 14:06 (37%) 495 26.
10 čt 7. 9. Hostivice 23. 78 00:42:56 11:00 (34%) 573 21.
11 čt 14. 9. Hostivař 21. 80 01:07:15 22:43 (51%) 653 19.
12 čt 21. 9. Zátiší 24. 77 01:00:12 18:35 (44%) 730 19.
13 čt 5. 10. Dobeška 30. 71 00:34:40 09:34 (38%) 801 20.
14 čt 12. 10. Ořechovka 34. 67 00:55:17 23:44 (75%) 868 21.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka
9 čt 16. 6. Valy
10 út 21. 6. Čelákovice
11 čt 8. 9. Štěrboholy
12 čt 22. 9. Klíčov
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku)
14 st 5. 10. Malešice 31. 70 00:42:25 17:40 (71%) 70 174.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 70 177.