Jarda Řízek

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 1 (18) 45 b 211–214.
2018 4 (18) 210 b 95.
2017 6 (14) 373 b 57.
2016 4 (15) 268 b 83.
2015 10 (20) 521 b 64.
2014 4 (14) 220 b 81.
2013 7 (14) 448 b 51.
2012 4 (17) 150 b 115.
Celkem 40 0 (130)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
13 čt 5. 9. Hrdlořezy
14 čt 12. 9. Krčák
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov 56. 45 04:00:00 207:57 (648%) 45 199–202.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 45 211–214.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 45 211–214.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 54. 47 01:14:33 31:33 (73%) 47 121–123.
4 čt 3. 5. Vysočany 47 129–131.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 47 135–137.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 42. 59 01:12:45 27:45 (61%) 106 84.
7 čt 24. 5. Děvín 45. 56 01:30:38 42:43 (89%) 162 72.
8 čt 31. 5. Struhařov 162 78.
9 čt 7. 6. Juliána 162 84.
10 čt 14. 6. Točná 162 89.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 54. 48 210 77.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 210 81.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 210 84.
14 čt 20. 9. Klánovice 210 87.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 210 89.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 210 90.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 210 92.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 210 95.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák 35. 66 00:35:55 11:31 (47%) 66 66.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 66 87.
4 čt 25. 5. Kosoř 53. 48 01:56:30 50:34 (76%) 114 65.
5 čt 1. 6. Točná 30. 71 01:32:00 33:01 (55%) 185 52.
6 čt 8. 6. Lipence 43. 58 00:52:38 18:07 (52%) 243 46.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 34. 67 01:15:50 28:25 (59%) 310 37.
8 čt 22. 6. Zvole 38. 63 01:27:38 40:23 (85%) 373 32.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 373 38.
10 čt 7. 9. Hostivice 373 45.
11 čt 14. 9. Hostivař 373 51.
12 čt 21. 9. Zátiší 373 56.
13 čt 5. 10. Dobeška 373 57.
14 čt 12. 10. Ořechovka 373 57.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice 37. 64 01:19:12 27:11 (52%) 64 94–95.
4 čt 12. 5. Křeslice 22. 79 00:44:25 11:03 (33%) 143 57.
5 čt 19. 5. Novodvorská 143 72.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 143 76.
7 čt 2. 6. Ďáblice 50. 51 00:55:00 23:46 (76%) 194 65.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 194 72.
9 čt 16. 6. Valy 27. 74 01:12:43 24:27 (50%) 268 66.
10 út 21. 6. Čelákovice 268 68.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 268 73.
12 čt 22. 9. Klíčov 268 78.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 268 81.
14 st 5. 10. Malešice 268 82.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 268 83.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 59. 42 01:10:33 27:37 (64%) 42 63.
2 čt 23. 4. Juliána 53. 48 00:58:50 22:06 (60%) 90 52.
3 st 29. 4. PrÚjezd 90 71.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 90 90.
5 čt 14. 5. Zátiší 49. 52 00:56:35 22:26 (65%) 142 76.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 39. 62 01:18:37 23:07 (41%) 204 60.
7 čt 28. 5. Babický muničák 42. 59 01:07:30 25:30 (60%) 263 56.
8 čt 4. 6. Říčany 263 59.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 54. 47 01:16:34 35:23 (85%) 310 56.
10 út 16. 6. Valy 47. 54 01:37:01 37:52 (64%) 364 56.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 40. 61 01:17:28 31:18 (67%) 425 51.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 425 54.
13 čt 3. 9. Uhříněves 425 56.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 52. 49 01:37:56 35:59 (58%) 474 55.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 474 56.
16 ne 20. 9. Krňany 474 61.
17 čt 24. 9. Šeberák 54. 47 00:49:15 19:17 (64%) 521 59.
18 st 30. 9. Motol 521 61.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 521 63.
20 st 14. 10. Jižní město 521 64.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 86. 15 00:56:25 26:02 (85%) 15 89.
2 čt 15. 5. memoriál APM 30. 71 01:04:14 25:37 (66%) 86 48.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 47. 54 01:18:06 25:30 (48%) 140 46.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 21. 80 01:36:30 32:56 (51%) 220 31.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 220 41.
6 čt 12. 6. Čelákovice 220 52.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 220 57.
8 čt 26. 6. Hostavice 220 59.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 220 63.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 220 68.
11 čt 18. 9. Hostivař 220 74.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 220 76.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 220 80.
14 čt 16. 10. Klánovice 220 81.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 43. 58 58 45.
2 čt 18. 4. Milíčák 58 80–81.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 40. 61 01:36:48 36:02 (59%) 119 51.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 119 60.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 51. 50 00:59:57 22:32 (60%) 169 57.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 169 64.
7 čt 13. 6. Klánovice 44. 57 01:19:28 30:47 (63%) 226 56.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 29. 72 298 48.
9 st 26. 6. Káraný 17. 84 01:11:20 15:25 (27%) 382 39.
10 čt 5. 9. Radotín 35. 66 14:12:00 -61:00 (-7%) 448 38.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 448 42.
12 čt 19. 9. Krčák 448 45.
13 st 25. 9. Čimice 448 48.
14 čt 3. 10. Novodvorská 448 51.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 35. 66 01:10:50 24:15 (52%) 66 87–89.
4 st 25. 4. Modřany 61. 40 01:41:05 43:45 (76%) 106 60.
5 čt 3. 5. Mníšek 108. 1 107 69.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 107 79.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 107 87.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 107 93.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 107 100.
10 út 12. 6. Káraný 58. 43 01:11:30 16:25 (29%) 150 91.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 150 93.
12 st 8. 8. Řepy 150 95.
13 st 5. 9. Klánovice 150 98.
14 st 12. 9. Chabry 150 103.
15 st 19. 9. Hostivař 150 107.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 150 112.
17 st 3. 10. Záběhlice 150 115.