Jarda Starosta

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2018 1 (18) 88 b 159–160.
2015 1 (20) 100 b 143–146.
2014 3 1 (14) 206 b 84.
2013 7 (14) 523 b 41.
2012 8 (17) 582 b 45.
2011 6 (13) 154 b 38.
2009 4 (8) 213 b 23.
Celkem 29 2 (104)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov
9 čt 7. 6. Juliána
10 čt 14. 6. Točná
11 čt 21. 6. Okrouhlo
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice)
14 čt 20. 9. Klánovice
15 pá 28. 9. Zbraslavice
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 13. 88 00:20:56 04:22 (26%) 88 158–159.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 88 158–159.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 88 159–160.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky (pořadatel) 100 100 78–79.
5 čt 14. 5. Zátiší 100 92–94.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 100 96–99.
7 čt 28. 5. Babický muničák 100 101–104.
8 čt 4. 6. Říčany 100 103–106.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 100 108–111.
10 út 16. 6. Valy 100 111–114.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 100 116–119.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 100 116–119.
13 čt 3. 9. Uhříněves 100 118–121.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 100 121–124.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 100 129–132.
16 ne 20. 9. Krňany 100 135–137.
17 čt 24. 9. Šeberák 100 139–141.
18 st 30. 9. Motol 100 141–143.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 100 141–144.
20 st 14. 10. Jižní město 100 143–146.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 26. 75 00:42:20 11:57 (39%) 75 29.
2 čt 15. 5. memoriál APM 75 56.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 75 72.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky (pořadatel) 100 175 43.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 71. 30 00:32:04 03:50 (13%) 205 43.
6 čt 12. 6. Čelákovice 205 53.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 205 59.
8 čt 26. 6. Hostavice 205 63.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 100. 1 205 68.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 206 73.
11 čt 18. 9. Hostivař 206 76.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 206 78.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 206 82.
14 čt 16. 10. Klánovice 206 84.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 19. 82 00:43:08 10:27 (31%) 82 52–53.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 27. 74 01:23:12 22:26 (36%) 156 31.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 55. 46 19:15:00 631:00 (120%) 202 33.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 8. 93 00:43:30 06:05 (16%) 295 19.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 11. 90 00:33:25 04:45 (16%) 385 15.
7 čt 13. 6. Klánovice 13. 88 01:02:17 13:36 (27%) 473 13.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 51. 50 523 15.
9 st 26. 6. Káraný 523 22.
10 čt 5. 9. Radotín 523 24.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 523 32.
12 čt 19. 9. Krčák 523 38.
13 st 25. 9. Čimice 523 40.
14 čt 3. 10. Novodvorská 523 41.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy 7. 94 00:55:40 04:30 (8%) 94 36–37.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 45. 56 01:17:54 31:19 (67%) 150 29.
4 st 25. 4. Modřany 54. 47 01:35:30 38:10 (66%) 197 28.
5 čt 3. 5. Mníšek 35. 66 263 24.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 263 28.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 263 35.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 263 39.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 263 44.
10 út 12. 6. Káraný 263 52.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 13. 88 00:44:30 06:11 (16%) 351 43.
12 st 8. 8. Řepy 24. 77 00:33:51 10:45 (46%) 428 36.
13 st 5. 9. Klánovice 428 39.
14 st 12. 9. Chabry 428 44.
15 st 19. 9. Hostivař 428 49.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 22. 79 00:57:39 11:38 (25%) 507 47.
17 st 3. 10. Záběhlice 26. 75 00:29:20 08:21 (39%) 582 45.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky 23. 28 00:55:59 15:22 (37%) 28 41.
3 st 4. 5. Březová 28 53.
4 st 11. 5. Počernice 28 64.
5 st 18. 5. Ladronka 31. 20 48 48.
6 čt 26. 5. Motol 25. 26 02:23:20 45:30 (46%) 74 37.
7 st 1. 6. Komořany 14. 37 01:48:09 25:15 (30%) 111 29.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 111 32.
9 út 14. 6. Kladno 19. 32 01:48:08 20:30 (23%) 143 28.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 40. 11 01:07:49 15:11 (28%) 154 29.
11 st 14. 9. Chabry 154 33.
12 st 21. 9. Klánovice 154 35.
13 st 28. 9. Chodov 154 38.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák 16. 75 01:08:44 13:38 (24%) 75 17.
2 st 24. 6. Ďábličák 15. 70 00:58:15 13:35 (30%) 145 10.
3 st 15. 7. Halouny 29. 19 02:44:40 73:31 (80%) 164 12.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 164 15.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 164 22.
6 st 2. 9. Hostivař 22. 49 02:29:40 50:15 (50%) 213 13.
7 st 9. 9. Klánovice 213 17.
8 st 16. 9. Káraný 213 23.