Jarda Veltruský

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 11 (18) 651 b 43.
2018 11 (18) 730 b 32.
2017 10 (14) 636 b 33.
2016 8 (15) 459 b 54.
2015 19 (20) 1132 b 25.
2014 7 (14) 455 b 49.
2013 12 (14) 766 b 22.
2012 14 (17) 839 b 25.
2011 11 (13) 217 b 23.
2010 12 (13) 253 b 17.
Celkem 115 0 (156)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 54. 47 01:26:05 36:17 (72%) 47 101.
4 st 1. 5. Čelákovice 47 127.
5 čt 9. 5. Hostivař 51. 50 00:45:30 18:08 (66%) 97 82.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 34. 67 00:57:15 17:18 (43%) 164 66.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 29. 72 01:07:15 17:02 (33%) 236 50.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 37. 64 01:06:18 22:11 (50%) 300 44.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 300 48.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 69. 32 332 47.
11 čt 20. 6. Sedlec 35. 66 01:29:34 40:08 (81%) 398 39.
12 čt 27. 6. Dubeč 33. 68 01:08:26 21:40 (46%) 466 36.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 466 42.
14 čt 12. 9. Krčák 466 44.
15 čt 19. 9. Kolovraty 466 51.
16 čt 26. 9. Vítkov 46. 55 01:05:07 33:04 (103%) 521 50.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 45. 56 01:03:25 25:40 (67%) 577 47.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 27. 74 00:58:46 23:16 (65%) 651 43.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 40. 61 00:50:09 20:19 (68%) 61 43.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 61 74.
3 čt 26. 4. Krčák 50. 51 01:11:19 28:19 (65%) 112 44.
4 čt 3. 5. Vysočany 42. 59 00:44:56 16:19 (57%) 171 42.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 171 55.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 41. 60 01:12:16 27:16 (60%) 231 45.
7 čt 24. 5. Děvín 33. 68 01:17:53 29:58 (62%) 299 39.
8 čt 31. 5. Struhařov 37. 64 01:23:18 24:25 (41%) 363 30.
9 čt 7. 6. Juliána 363 36.
10 čt 14. 6. Točná 363 44.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 363 52.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 45. 56 01:06:14 23:52 (56%) 419 47.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 419 52.
14 čt 20. 9. Klánovice 30. 71 01:12:23 20:16 (38%) 490 47.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 490 49.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 22. 79 00:24:00 07:26 (44%) 569 47.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 26. 75 07:18:20 164:25 (60%) 644 42.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 15. 86 00:37:23 11:05 (42%) 730 32.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 45. 56 00:56:50 20:01 (54%) 56 46.
2 čt 11. 5. Čimičák 56 78.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 39. 62 00:48:42 19:01 (64%) 118 50.
4 čt 25. 5. Kosoř 57. 44 02:03:21 57:25 (87%) 162 50.
5 čt 1. 6. Točná 162 61.
6 čt 8. 6. Lipence 162 76.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 162 83.
8 čt 22. 6. Zvole 31. 70 01:21:21 34:06 (72%) 232 62.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 35. 66 01:07:30 30:21 (81%) 298 49.
10 čt 7. 9. Hostivice 8. 93 00:38:33 06:37 (20%) 391 39.
11 čt 14. 9. Hostivař 29. 72 01:11:31 26:59 (60%) 463 37.
12 čt 21. 9. Zátiší 46. 55 01:12:32 30:55 (74%) 518 38.
13 čt 5. 10. Dobeška 40. 61 00:38:33 13:27 (53%) 579 36.
14 čt 12. 10. Ořechovka 44. 57 01:02:45 31:12 (98%) 636 33.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 44. 57 00:49:41 17:10 (52%) 57 47.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 57 73.
3 čt 5. 5. Bohnice 58. 43 01:31:05 39:04 (75%) 100 57.
4 čt 12. 5. Křeslice 52. 49 00:52:14 18:52 (56%) 149 56.
5 čt 19. 5. Novodvorská 47. 54 00:42:06 15:49 (60%) 203 48.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 47. 54 01:03:00 25:42 (68%) 257 42.
7 čt 2. 6. Ďáblice 257 58.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 257 62.
9 čt 16. 6. Valy 29. 72 01:15:18 27:02 (56%) 329 54.
10 út 21. 6. Čelákovice 329 56.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 329 59.
12 čt 22. 9. Klíčov 329 66.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 329 67.
14 st 5. 10. Malešice 34. 67 00:43:20 18:35 (75%) 396 59.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 38. 63 00:34:20 14:35 (73%) 459 54.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 24. 77 00:59:17 16:21 (38%) 77 28–29.
2 čt 23. 4. Juliána 50. 51 00:57:02 20:18 (55%) 128 31.
3 st 29. 4. PrÚjezd 40. 61 01:03:00 19:05 (43%) 189 26.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 44. 57 01:01:46 22:34 (57%) 246 25.
5 čt 14. 5. Zátiší 48. 53 00:56:31 22:22 (65%) 248 35.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 37. 64 01:18:17 22:47 (41%) 312 33.
7 čt 28. 5. Babický muničák 48. 53 01:15:45 33:45 (80%) 365 34.
8 čt 4. 6. Říčany 39. 62 00:48:58 16:25 (50%) 374 37.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 33. 68 01:04:11 23:00 (55%) 442 33.
10 út 16. 6. Valy 39. 62 01:33:00 33:51 (57%) 504 34.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 32. 69 01:14:27 28:17 (61%) 573 31.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 626 30.
13 čt 3. 9. Uhříněves 27. 74 00:42:18 12:36 (42%) 700 30.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 23. 78 01:24:33 22:36 (36%) 778 29.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 37. 64 01:09:01 26:42 (63%) 789 29.
16 ne 20. 9. Krňany 38. 63 01:01:44 25:53 (72%) 852 28.
17 čt 24. 9. Šeberák 19. 82 00:39:22 09:24 (31%) 934 27.
18 st 30. 9. Motol 50. 51 03:00:00 122:12 (211%) 987 27.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 31. 70 00:57:40 21:19 (58%) 1057 26.
20 st 14. 10. Jižní město 26. 75 00:38:00 13:46 (56%) 1132 25.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 54. 47 00:50:26 20:03 (65%) 47 57.
2 čt 15. 5. memoriál APM 29. 72 01:03:42 25:05 (64%) 119 32.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 119 52.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 119 63.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 119 70.
6 čt 12. 6. Čelákovice 119 75.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 119 80.
8 čt 26. 6. Hostavice 119 85.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 47. 54 01:59:26 62:04 (108%) 180 71.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 40. 61 00:24:20 09:11 (60%) 234 64.
11 čt 18. 9. Hostivař 24. 77 01:06:35 22:22 (50%) 311 56.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 31. 70 01:11:30 26:58 (60%) 381 51.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 27. 74 01:09:45 20:57 (42%) 455 46.
14 čt 16. 10. Klánovice 455 49.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 36. 65 00:48:20 15:39 (47%) 65 72–73.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 43. 58 01:38:30 37:44 (62%) 123 48.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 30. 71 16:55:00 491:00 (93%) 194 38.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 42. 59 00:57:05 19:40 (52%) 253 30.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 50. 51 00:40:53 12:13 (42%) 304 27.
7 čt 13. 6. Klánovice 304 39.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 31. 70 374 36.
9 st 26. 6. Káraný 26. 75 01:21:09 25:14 (45%) 449 29.
10 čt 5. 9. Radotín 51. 50 03:58:00 -675:00 (-74%) 499 27.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 33. 68 01:31:06 45:11 (98%) 567 24.
12 čt 19. 9. Krčák 39. 62 01:02:28 20:52 (50%) 629 24.
13 st 25. 9. Čimice 23. 78 707 23.
14 čt 3. 10. Novodvorská 42. 59 00:48:24 20:49 (75%) 766 22.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 42. 59 59 46.
2 st 11. 4. Hlubočepy 26. 75 01:08:05 16:55 (33%) 134 21.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 134 39.
4 st 25. 4. Modřany 59. 42 01:40:14 42:54 (74%) 176 37.
5 čt 3. 5. Mníšek 176 43.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 176 46.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 27. 74 01:09:15 23:14 (50%) 250 39.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 35. 66 03:12:00 72:00 (60%) 316 33.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 39. 62 01:25:50 28:33 (49%) 378 31.
10 út 12. 6. Káraný 45. 56 01:46:00 50:55 (92%) 434 30.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 45. 55 01:05:08 26:49 (69%) 489 29.
12 st 8. 8. Řepy 34. 67 00:40:05 16:59 (73%) 556 27.
13 st 5. 9. Klánovice 58. 43 01:44:25 35:23 (51%) 599 26.
14 st 12. 9. Chabry 38. 63 01:41:05 19:53 (24%) 662 26.
15 st 19. 9. Hostivař 46. 55 01:18:08 31:20 (66%) 717 27.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 47. 54 01:20:30 34:29 (74%) 771 25.
17 st 3. 10. Záběhlice 33. 68 00:31:46 10:47 (51%) 839 25.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 33. 18 01:25:58 34:55 (68%) 18 36.
2 st 27. 4. Hodkovičky 39. 12 01:04:46 24:09 (59%) 30 40.
3 st 4. 5. Březová 22. 30 01:24:00 34:00 (68%) 60 30.
4 st 11. 5. Počernice 60 36.
5 st 18. 5. Ladronka 43. 8 68 36.
6 čt 26. 5. Motol 50. 1 01:54:09 16:19 (16%) 69 40.
7 st 1. 6. Komořany 28. 23 02:13:28 50:34 (60%) 92 36.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 17. 34 03:48:00 37:00 (19%) 126 27.
9 út 14. 6. Kladno 43. 8 02:19:45 52:07 (59%) 134 30.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 19. 32 01:08:03 15:25 (29%) 166 25.
11 st 14. 9. Chabry 22. 29 01:28:44 03:15 (3%) 195 22.
12 st 21. 9. Klánovice 29. 22 01:21:27 28:03 (52%) 217 22.
13 st 28. 9. Chodov 217 23.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák 39. 12 01:19:51 34:09 (74%) 12 39.
2 st 28. 4. Říčany 46. 5 02:24:40 72:10 (99%) 17 52.
3 st 12. 5. Zbraslav 24. 27 01:47:40 40:07 (59%) 44 31.
4 st 19. 5. Ladronka 26. 25 01:33:11 32:11 (52%) 69 29.
5 čt 10. 6. Kamýk 27. 24 00:48:24 19:57 (70%) 93 25.
6 út 15. 6. Kejkol 24. 27 01:22:24 24:47 (43%) 120 22.
7 út 22. 6. Lhotka 36. 15 00:58:27 18:53 (47%) 135 23.
8 st 18. 8. Juliána 11. 30 02:35:40 46:05 (42%) 165 19.
9 st 25. 8. Hanspaulka 36. 15 00:53:20 21:58 (70%) 180 19.
10 st 1. 9. Jezírko 180 22.
11 út 7. 9. Hostivař 30. 21 01:04:47 23:18 (56%) 201 18.
12 út 14. 9. Valy 16. 35 01:38:14 38:39 (64%) 236 16.
13 st 22. 9. Prokopáč 34. 17 01:35:02 35:10 (58%) 253 17.