Jarka

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2019 8 (12) 317 b 57. (12.)
2018 13 (18) 546 b 53. (9.)
2017 12 (14) 480 b 47. (11.)
2016 15 (15) 470 b 52. (9.)
2015 13 (20) 405 b 76. (16.)
2014 7 (14) 277 b 70. (16.)
2013 7 (14) 247 b 82. (15.)
2012 7 (17) 223 b 90. (24.)
Celkem 82 0 (124)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 57. (10.) 44 01:31:39 48:33 (112%) 44 87. (16.)
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 44 105. (18.)
4 st 1. 5. Čelákovice 94. (20.) 7 01:03:40 25:59 (68%) 51 123. (23.)
5 čt 9. 5. Hostivař 79. (18.) 22 01:16:26 49:04 (179%) 73 109. (23.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 58. (9.) 43 01:31:29 51:32 (128%) 116 81. (17.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 56. (9.) 45 01:41:00 50:47 (101%) 161 75. (14.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 161 83. (16.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 38. (6.) 63 01:01:00 -3:19 (-5%) 224 63. (12.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 67. (14.) 34 01:42:53 70:57 (222%) 258 61. (12.)
11 čt 20. 6. Sedlec 42. (7.) 59 02:07:26 78:00 (157%) 317 54. (11.)
12 čt 27. 6. Dubeč 317 57. (12.)
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Krčák
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 64. (14.) 37 01:10:10 40:20 (135%) 37 67. (16.)
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 35. (9.) 66 01:02:57 35:57 (133%) 103 22. (7.)
3 čt 26. 4. Krčák 84. (19.) 17 02:14:40 91:40 (213%) 120 42. (9.)
4 čt 3. 5. Vysočany 71. (20.) 30 01:10:54 42:17 (147%) 150 51. (10.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 60. (13.) 41 01:21:50 46:30 (131%) 174 54. (11.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 58. (16.) 43 01:36:20 51:20 (114%) 217 49. (9.)
7 čt 24. 5. Děvín 56. (17.) 45 02:08:09 80:14 (167%) 262 48. (9.)
8 čt 31. 5. Struhařov 262 53. (11.)
9 čt 7. 6. Juliána 75. (21.) 26 02:11:00 84:31 (181%) 288 57. (12.)
10 čt 14. 6. Točná 54. (9.) 47 02:55:15 120:30 (220%) 335 51. (11.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 352 55. (11.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 59. (10.) 42 01:31:00 48:38 (114%) 394 55. (11.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 49. (9.) 52 02:57:00 112:20 (173%) 446 50. (11.)
14 čt 20. 9. Klánovice 59. (16.) 42 01:56:22 64:15 (123%) 488 48. (10.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 488 50. (10.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 43. (8.) 58 00:38:31 21:57 (132%) 546 49. (9.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 546 52. (9.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 546 53. (9.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 78. (17.) 23 01:42:22 65:33 (178%) 23 79. (18.)
2 čt 11. 5. Čimičák 80. (21.) 21 01:00:00 35:36 (145%) 44 93. (18.)
3 čt 18. 5. Horní Počernice 62. (13.) 39 01:00:41 31:00 (104%) 83 69. (12.)
4 čt 25. 5. Kosoř 74. (20.) 27 02:15:45 69:49 (105%) 110 69. (13.)
5 čt 1. 6. Točná 64. (12.) 37 02:51:00 112:01 (189%) 126 80. (17.)
6 čt 8. 6. Lipence 66. (18.) 35 01:09:03 34:32 (100%) 161 77. (15.)
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 182 78. (17.)
8 čt 22. 6. Zvole 44. (9.) 57 02:13:03 85:48 (181%) 218 67. (13.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 39. (8.) 62 01:35:15 58:06 (156%) 280 56. (12.)
10 čt 7. 9. Hostivice 68. (18.) 33 01:15:21 43:25 (135%) 313 58. (12.)
11 čt 14. 9. Hostivař 47. (13.) 54 02:13:40 89:08 (200%) 367 54. (11.)
12 čt 21. 9. Zátiší 52. (13.) 49 01:33:25 51:48 (124%) 416 47. (10.)
13 čt 5. 10. Dobeška 58. (12.) 43 01:03:09 38:03 (151%) 459 46. (10.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 480 47. (11.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 74. (14.) 27 01:14:56 42:25 (130%) 27 77. (16.)
2 čt 28. 4. Memoriál APM 69. (12.) 32 01:47:30 68:01 (172%) 59 72. (11.)
3 čt 5. 5. Bohnice 85. (18.) 16 02:09:12 77:11 (148%) 75 79. (12.)
4 čt 12. 5. Křeslice 70. (15.) 31 01:10:57 37:35 (112%) 106 75. (12.)
5 čt 19. 5. Novodvorská 86. (26.) 15 01:10:46 44:29 (169%) 106 87. (17.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 76. (20.) 25 01:51:35 74:17 (199%) 131 86. (16.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 71. (16.) 30 01:16:30 45:16 (144%) 161 80. (13.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 76. (15.) 25 01:41:22 60:39 (148%) 170 82. (13.)
9 čt 16. 6. Valy 69. 32 02:01:50 73:34 (152%) 202 82. (14.)
10 út 21. 6. Čelákovice 57. (12.) 44 01:42:17 63:26 (163%) 246 73. (10.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 75. (24.) 26 01:56:02 75:28 (186%) 272 72. (11.)
12 čt 22. 9. Klíčov 49. (9.) 52 01:21:23 54:43 (205%) 324 68. (11.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 39. (8.) 62 03:06:37 117:58 (171%) 386 56. (9.)
14 st 5. 10. Malešice 45. (9.) 56 01:19:40 54:55 (221%) 442 53. (9.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 48. 53 00:43:50 24:05 (121%) 470 52. (9.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 78. (22.) 23 01:47:58 65:02 (151%) 23 82. (22.)
2 čt 23. 4. Juliána 85. (17.) 16 01:46:00 69:16 (188%) 39 94. (21.)
3 st 29. 4. PrÚjezd 75. (15.) 26 02:03:05 79:10 (180%) 65 91. (18.)
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 75. (19.) 26 01:29:55 50:43 (129%) 91 88. (19.)
5 čt 14. 5. Zátiší 81. (20.) 20 01:35:48 61:39 (180%) 95 97. (19.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 63. (12.) 38 01:59:15 63:45 (114%) 133 86. (16.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 64. (13.) 37 01:47:31 65:31 (155%) 170 79. (14.)
8 čt 4. 6. Říčany 80. (18.) 21 01:28:02 55:29 (170%) 171 85. (16.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 69. (16.) 32 01:44:07 62:56 (152%) 203 84. (16.)
10 út 16. 6. Valy 67. (12.) 34 02:12:40 73:31 (124%) 237 78. (15.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 58. (12.) 43 01:49:00 62:50 (136%) 280 74. (15.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 300 73. (15.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 63. (15.) 38 01:13:44 44:02 (148%) 338 71. (15.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 50. (12.) 51 02:46:33 104:36 (168%) 389 69. (14.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 389 70. (15.)
16 ne 20. 9. Krňany 405 66. (15.)
17 čt 24. 9. Šeberák 405 71. (16.)
18 st 30. 9. Motol 405 73. (16.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 405 76. (16.)
20 st 14. 10. Jižní město 405 76. (16.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 82. (19.) 19 01:43:05 72:42 (239%) 19 85. (22.)
2 čt 15. 5. memoriál APM 47. (9.) 54 01:33:18 54:41 (141%) 73 60. (11.)
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 73 75. (13.)
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 37. (9.) 64 01:43:16 39:42 (62%) 137 54. (10.)
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 137 66. (14.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 137 71. (15.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 63. (14.) 38 02:38:50 104:39 (193%) 175 64. (13.)
8 čt 26. 6. Hostavice 175 69. (15.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 100. 1 175 73. (16.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 176 82. (16.)
11 čt 18. 9. Hostivař 176 84. (16.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 48. (8.) 53 01:50:10 65:38 (147%) 229 73. (15.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 53. (11.) 48 01:53:22 64:34 (132%) 277 70. (16.)
14 čt 16. 10. Klánovice 277 70. (16.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 82. (18.) 19 01:41:30 68:49 (210%) 19 117. (33.)
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 64. 37 02:24:50 84:04 (138%) 56 103. (21.)
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 56 113. (25.)
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 72. (16.) 29 01:28:34 51:09 (136%) 85 92. (18.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 85 104. (22.)
7 čt 13. 6. Klánovice 66. (16.) 35 01:58:12 69:31 (142%) 120 87. (20.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 48. 53 173 79. (17.)
9 st 26. 6. Káraný 173 82. (17.)
10 čt 5. 9. Radotín 59. 42 07:31:00 -462:00 (-51%) 215 71. (14.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 215 73. (14.)
12 čt 19. 9. Krčák 215 81. (15.)
13 st 25. 9. Čimice 69. 32 247 81. (15.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 247 82. (15.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 75. 26 26 79. (23.)
2 st 11. 4. Hlubočepy 56. (15.) 45 01:48:32 57:22 (112%) 71 57. (11.)
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 71 79. (17.)
4 st 25. 4. Modřany 71 98. (22.)
5 čt 3. 5. Mníšek 71 119. (26.)
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 71 144. (29.)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 71 152. (33.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 71. (15.) 30 16:45:00 885:00 (737%) 101 94. (22.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 70. (14.) 31 02:36:23 99:06 (172%) 132 89. (21.)
10 út 12. 6. Káraný 132 99. (25.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 132 100. (25.)
12 st 8. 8. Řepy 50. (9.) 1 00:56:45 33:39 (145%) 133 102. (25.)
13 st 5. 9. Klánovice 82. (21.) 19 02:38:55 89:53 (130%) 152 97. (24.)
14 st 12. 9. Chabry 30. (6.) 71 01:09:00 -13:48 (-16%) 223 81. (21.)
15 st 19. 9. Hostivař 223 86. (23.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 223 87. (24.)
17 st 3. 10. Záběhlice 223 90. (24.)