jenda

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 5 (18) 287 b 83.
2018 5 (18) 256 b 84.
2017 8 (14) 486 b 46.
2016 5 (15) 198 b 102.
2015 6 (20) 337 b 82.
2014 4 (14) 184 b 92.
2013 11 (14) 706 b 27.
Celkem 44 0 (113)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 51. 50 01:16:14 33:08 (76%) 50 82.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 38. 63 01:12:41 22:53 (45%) 113 40.
4 st 1. 5. Čelákovice 36. 65 00:49:37 11:56 (31%) 178 32.
5 čt 9. 5. Hostivař 42. 59 00:42:41 15:19 (55%) 237 31.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 237 38.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 237 49.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 237 57.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 237 58.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 51. 50 01:01:05 29:09 (91%) 287 54.
11 čt 20. 6. Sedlec 287 60.
12 čt 27. 6. Dubeč 287 64.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 287 67.
14 čt 12. 9. Krčák 287 71.
15 čt 19. 9. Kolovraty 287 75.
16 čt 26. 9. Vítkov 287 77.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 287 81.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 287 83.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 58. 43 01:16:25 33:25 (77%) 43 131–132.
4 čt 3. 5. Vysočany 52. 49 00:50:38 22:01 (76%) 92 80.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 92 90.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 49. 52 01:16:37 31:37 (70%) 144 71.
7 čt 24. 5. Děvín 144 79.
8 čt 31. 5. Struhařov 38. 63 01:24:14 25:21 (43%) 207 67.
9 čt 7. 6. Juliána 52. 49 01:19:15 32:46 (70%) 256 64.
10 čt 14. 6. Točná 256 66.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 256 69.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 256 70.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 256 74.
14 čt 20. 9. Klánovice 256 78.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 256 79.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 256 79.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 256 82.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 256 84.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 36. 65 00:55:06 18:17 (49%) 65 37.
2 čt 11. 5. Čimičák 65 69.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 30. 71 00:43:08 13:27 (45%) 136 44.
4 čt 25. 5. Kosoř 31. 70 01:39:55 33:59 (51%) 206 32.
5 čt 1. 6. Točná 206 42.
6 čt 8. 6. Lipence 34. 67 00:48:26 13:55 (40%) 273 35.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 273 43.
8 čt 22. 6. Zvole 273 53.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 273 57.
10 čt 7. 9. Hostivice 51. 50 00:52:07 20:11 (63%) 323 53.
11 čt 14. 9. Hostivař 38. 63 01:22:10 37:38 (84%) 386 46.
12 čt 21. 9. Zátiší 54. 47 01:36:52 55:15 (132%) 433 45.
13 čt 5. 10. Dobeška 48. 53 00:42:54 17:48 (70%) 486 44.
14 čt 12. 10. Ořechovka 486 46.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM 61. 40 01:18:55 39:26 (99%) 40 92–93.
3 čt 5. 5. Bohnice 68. 33 01:39:10 47:09 (90%) 73 82.
4 čt 12. 5. Křeslice 73 99.
5 čt 19. 5. Novodvorská 73 110.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 65. 36 01:17:17 39:59 (107%) 109 90.
7 čt 2. 6. Ďáblice 109 99.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 66. 35 01:21:02 40:19 (99%) 144 90.
9 čt 16. 6. Valy 144 101.
10 út 21. 6. Čelákovice 144 106.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 144 112.
12 čt 22. 9. Klíčov 144 112.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 144 115.
14 st 5. 10. Malešice 144 117.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 47. 54 00:43:50 24:05 (121%) 198 102.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd 57. 44 01:16:55 33:00 (75%) 44 107–108.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 44 121–123.
5 čt 14. 5. Zátiší 44 128–130.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 50. 51 01:28:20 32:50 (59%) 95 103.
7 čt 28. 5. Babický muničák 25. 76 00:59:56 17:56 (42%) 171 77.
8 čt 4. 6. Říčany 46. 55 00:51:15 18:42 (57%) 226 72.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 60. 41 01:20:05 38:54 (94%) 267 66.
10 út 16. 6. Valy 267 68.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 31. 70 01:14:10 28:00 (60%) 337 64.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 337 71.
13 čt 3. 9. Uhříněves 337 72.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 337 74.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 337 75.
16 ne 20. 9. Krňany 337 78.
17 čt 24. 9. Šeberák 337 79.
18 st 30. 9. Motol 337 81.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 337 82.
20 st 14. 10. Jižní město 337 82.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 59. 42 00:53:45 23:22 (76%) 42 62.
2 čt 15. 5. memoriál APM 42 84.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 42 102.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 42 104.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 72. 29 00:40:01 11:47 (41%) 71 100.
6 čt 12. 6. Čelákovice 71 105.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 71 110.
8 čt 26. 6. Hostavice 71 114.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 71 125.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 71 139.
11 čt 18. 9. Hostivař 52. 49 01:29:43 45:30 (102%) 120 109.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 120 112.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 120 120.
14 čt 16. 10. Klánovice 37. 64 01:20:00 42:35 (113%) 184 92.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 40. 61 61 42.
2 čt 18. 4. Milíčák 48. 53 00:52:00 19:19 (59%) 114 29.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 42. 59 01:38:10 37:24 (61%) 173 22.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 173 44.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 44. 87 00:57:58 20:33 (54%) 260 26.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 60. 41 00:43:49 15:09 (52%) 301 29.
7 čt 13. 6. Klánovice 39. 62 01:16:46 28:05 (57%) 363 29.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 51. 50 413 25.
9 st 26. 6. Káraný 413 34.
10 čt 5. 9. Radotín 36. 65 15:08:00 -5:00 (-1%) 478 30.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 39. 62 01:49:48 63:53 (139%) 540 29.
12 čt 19. 9. Krčák 16. 85 00:50:27 08:51 (21%) 625 25.
13 st 25. 9. Čimice 20. 81 706 24.
14 čt 3. 10. Novodvorská 706 27.