Jindra Vostrá

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2019 4 (18) 179 b 108. (24.)
2018 11 (18) 649 b 43. (5.)
2017 10 (14) 579 b 39. (7.)
2016 15 (15) 742 b 31. (4.)
2015 10 (20) 592 b 56. (11.)
2014 10 (14) 658 b 28. (5.)
2013 10 (14) 686 b 31. (5.)
2012 10 (17) 599 b 42. (7.)
2011 8 (13) 175 b 32. (4.)
2010 1 (13) 16 b 144–145. (31.)
2009 1 (8) 54 b 88. (23.)
Celkem 90 0 (164)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 55. (6.) 46 01:28:02 38:14 (76%) 46 102–103. (17.)
4 st 1. 5. Čelákovice 46 128–129. (25.)
5 čt 9. 5. Hostivař 43. (6.) 58 00:42:55 15:33 (56%) 104 79. (17.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 104 89. (21.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 104 95. (23.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 104 100. (24.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 104 105. (25.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 104 110. (25.)
11 čt 20. 6. Sedlec 104 113. (25.)
12 čt 27. 6. Dubeč 104 117. (27.)
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 104 121. (27.)
14 čt 12. 9. Krčák 54. (12.) 1 03:25:13 163:22 (390%) 105 123. (28.)
15 čt 19. 9. Kolovraty 105 125. (29.)
16 čt 26. 9. Vítkov 27. (5.) 74 00:51:46 19:43 (61%) 179 107. (24.)
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 179 107. (24.)
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 179 108. (24.)
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 37. (7.) 64 00:49:08 19:18 (64%) 64 40. (8.)
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 20. (4.) 81 00:43:06 16:06 (59%) 145 14. (6.)
3 čt 26. 4. Krčák 47. (5.) 54 01:09:40 26:40 (62%) 199 14. (3.)
4 čt 3. 5. Vysočany 59. (14.) 42 00:52:12 23:35 (82%) 241 24. (6.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 33. (4.) 68 00:52:05 16:45 (47%) 267 29. (5.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 43. (10.) 58 01:12:47 27:47 (61%) 325 28. (6.)
7 čt 24. 5. Děvín 44. (11.) 57 01:30:34 42:39 (89%) 382 28. (5.)
8 čt 31. 5. Struhařov 46. (7.) 55 01:33:31 34:38 (58%) 383 29. (5.)
9 čt 7. 6. Juliána 437 27. (5.)
10 čt 14. 6. Točná 479 27. (5.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 55. (11.) 47 526 28. (5.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 526 32. (5.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 35. (6.) 66 01:54:30 49:50 (77%) 592 32. (5.)
14 čt 20. 9. Klánovice 44. (8.) 57 01:22:41 30:34 (58%) 649 32. (5.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 649 33. (5.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 649 36. (5.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 649 41. (5.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 649 43. (5.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 57. (5.) 44 01:05:37 28:48 (78%) 44 58. (6.)
2 čt 11. 5. Čimičák 32. (3.) 69 00:35:17 10:53 (44%) 113 28. (2.)
3 čt 18. 5. Horní Počernice 60. (11.) 41 00:59:56 30:15 (101%) 154 36. (4.)
4 čt 25. 5. Kosoř 51. (7.) 50 01:55:30 49:34 (75%) 204 34. (4.)
5 čt 1. 6. Točná 39. (4.) 62 01:39:00 40:01 (67%) 225 38. (4.)
6 čt 8. 6. Lipence 46. (6.) 55 00:53:22 18:51 (54%) 280 33. (2.)
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 28. (5.) 73 01:10:37 23:12 (48%) 353 30. (2.)
8 čt 22. 6. Zvole 41. (7.) 60 01:35:03 47:48 (101%) 369 33. (2.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 413 33. (3.)
10 čt 7. 9. Hostivice 454 35. (5.)
11 čt 14. 9. Hostivař 454 38. (7.)
12 čt 21. 9. Zátiší 38. (5.) 63 01:06:53 25:16 (60%) 517 39. (7.)
13 čt 5. 10. Dobeška 39. (4.) 62 00:38:00 12:54 (51%) 579 37. (6.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 579 39. (7.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 40. (4.) 61 00:48:23 15:52 (48%) 61 43. (6.)
2 čt 28. 4. Memoriál APM 44. (4.) 57 01:06:10 26:41 (67%) 118 34. (4.)
3 čt 5. 5. Bohnice 51. (4.) 50 01:27:15 35:14 (67%) 168 35. (4.)
4 čt 12. 5. Křeslice 50. (6.) 51 00:52:00 18:38 (55%) 219 32. (3.)
5 čt 19. 5. Novodvorská 63. (14.) 38 00:47:22 21:05 (80%) 219 39. (4.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 51. (7.) 50 01:06:10 28:52 (77%) 269 40. (5.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 46. (3.) 55 00:53:06 21:52 (70%) 324 41. (6.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 54. (6.) 47 01:14:33 33:50 (83%) 324 44. (6.)
9 čt 16. 6. Valy 31. (3.) 70 01:15:45 27:29 (56%) 394 35. (3.)
10 út 21. 6. Čelákovice 34. (3.) 67 01:03:32 24:41 (63%) 461 33. (4.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 38. (4.) 63 00:59:30 18:56 (46%) 524 34. (4.)
12 čt 22. 9. Klíčov 43. (6.) 58 00:49:22 22:42 (85%) 582 33. (4.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 27. (3.) 74 01:43:23 34:44 (50%) 656 31. (3.)
14 st 5. 10. Malešice 26. (3.) 75 00:39:45 15:00 (60%) 731 26. (3.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 40. (5.) 61 00:35:35 15:50 (80%) 742 31. (4.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 41. (7.) 60 01:03:58 21:02 (48%) 60 45. (7.)
2 čt 23. 4. Juliána 45. (5.) 56 00:54:45 18:01 (49%) 116 37. (4.)
3 st 29. 4. PrÚjezd 116 55. (8.)
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 116 71. (13.)
5 čt 14. 5. Zátiší 57. (9.) 44 01:03:48 29:39 (86%) 160 63. (10.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 35. (5.) 66 01:17:00 21:30 (38%) 226 54. (8.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 35. (4.) 66 01:05:24 23:24 (55%) 292 49. (6.)
8 čt 4. 6. Říčany 34. (5.) 67 00:47:39 15:06 (46%) 359 40. (5.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 45. (6.) 56 01:11:43 30:32 (74%) 415 37. (5.)
10 út 16. 6. Valy 40. (4.) 61 01:33:09 34:00 (57%) 476 35. (4.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 476 42. (7.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 476 43. (7.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 476 51. (9.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 476 54. (10.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 476 55. (11.)
16 ne 20. 9. Krňany 41. (6.) 60 01:02:36 26:45 (74%) 536 51. (11.)
17 čt 24. 9. Šeberák 45. (6.) 56 00:45:16 15:18 (51%) 592 49. (9.)
18 st 30. 9. Motol 592 54. (10.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 592 55. (11.)
20 st 14. 10. Jižní město 592 56. (11.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 43. (5.) 58 00:46:15 15:52 (52%) 58 46. (8.)
2 čt 15. 5. memoriál APM 58 73. (16.)
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 58 92. (18.)
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 25. (4.) 76 01:39:14 35:40 (56%) 134 56. (11.)
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 76. (21.) 25 00:50:08 21:54 (77%) 159 58. (10.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 159 63. (12.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 39. (6.) 62 01:30:42 36:31 (67%) 221 56. (12.)
8 čt 26. 6. Hostavice 14. (2.) 87 01:06:35 17:02 (34%) 308 46. (9.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 31. (6.) 70 01:38:55 41:33 (72%) 375 39. (8.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 34. (5.) 67 00:23:12 08:03 (53%) 445 32. (6.)
11 čt 18. 9. Hostivař 29. (5.) 72 01:08:48 24:35 (55%) 517 29. (4.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 28. (2.) 73 01:07:50 23:18 (52%) 590 25. (3.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 33. (5.) 68 01:14:02 25:14 (51%) 658 23. (3.)
14 čt 16. 10. Klánovice 658 28. (5.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 41. (10.) 60 60 43. (11.)
2 čt 18. 4. Milíčák 45. (4.) 56 00:51:02 18:21 (56%) 116 26–27. (7.)
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 116 53. (9.)
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 116 62. (11.)
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 28. (2.) 73 00:51:57 14:32 (38%) 189 50. (9.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 189 59. (10.)
7 čt 13. 6. Klánovice 29. (6.) 72 01:11:29 22:48 (46%) 261 50. (8.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 27. 74 335 43. (8.)
9 st 26. 6. Káraný 15. 86 01:10:50 14:55 (26%) 421 33. (6.)
10 čt 5. 9. Radotín 41. 60 16:34:00 81:00 (8%) 481 29. (5.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 29. (3.) 72 01:25:51 39:56 (86%) 553 27. (4.)
12 čt 19. 9. Krčák 553 32. (5.)
13 st 25. 9. Čimice 44. 57 610 32. (5.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 25. 76 00:42:22 14:47 (53%) 686 31. (5.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy 31. (4.) 70 01:11:52 20:42 (40%) 70 58–59. (12.)
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 63. (16.) 38 01:10:10 23:35 (50%) 108 44. (10.)
4 st 25. 4. Modřany 43. (10.) 58 01:29:53 32:33 (56%) 166 42. (8.)
5 čt 3. 5. Mníšek 166 47. (12.)
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 84. (13.) 17 00:39:40 14:31 (57%) 183 43. (8.)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 26. (5.) 75 01:08:30 22:29 (48%) 258 36. (6.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 31. (2.) 70 00:19:00 -101:00 (-85%) 328 32. (6.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 328 37. (8.)
10 út 12. 6. Káraný 328 40. (8.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 33. (5.) 68 00:56:14 17:55 (46%) 396 35. (8.)
12 st 8. 8. Řepy 396 41. (8.)
13 st 5. 9. Klánovice 396 43. (9.)
14 st 12. 9. Chabry 34. (8.) 67 01:34:35 13:23 (16%) 463 40. (7.)
15 st 19. 9. Hostivař 32. (4.) 69 01:08:25 21:37 (46%) 532 40. (7.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 532 43. (7.)
17 st 3. 10. Záběhlice 34. (2.) 67 00:32:20 11:21 (54%) 599 42. (7.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 29. (2.) 22 01:21:47 30:44 (60%) 22 32. (5.)
2 st 27. 4. Hodkovičky 47. (7.) 4 01:11:26 30:49 (75%) 26 43. (7.)
3 st 4. 5. Březová 25. (4.) 24 01:32:00 42:00 (84%) 50 31. (4.)
4 st 11. 5. Počernice 25. (6.) 26 01:13:15 20:46 (39%) 76 28. (4.)
5 st 18. 5. Ladronka 76 33. (5.)
6 čt 26. 5. Motol 28. (1.) 23 02:35:30 57:40 (58%) 99 28. (4.)
7 st 1. 6. Komořany 99 32. (5.)
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 23. (4.) 28 20:36:00 1045:00 (547%) 127 26. (4.)
9 út 14. 6. Kladno 33. (4.) 18 02:08:07 40:29 (46%) 145 27. (3.)
10 st 27. 7. Hrdlořezy 145 33. (5.)
11 st 14. 9. Chabry 21. (2.) 30 01:19:42 -6:13 (-7%) 175 28. (4.)
12 st 21. 9. Klánovice 175 30. (4.)
13 st 28. 9. Chodov 175 32. (4.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka
5 čt 10. 6. Kamýk
6 út 15. 6. Kejkol
7 út 22. 6. Lhotka
8 st 18. 8. Juliána
9 st 25. 8. Hanspaulka
10 st 1. 9. Jezírko
11 út 7. 9. Hostivař 35. 16 01:07:32 26:03 (62%) 16 135–136. (29.)
12 út 14. 9. Valy 16 136–137. (29.)
13 st 22. 9. Prokopáč 16 144–145. (31.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák
3 st 15. 7. Halouny
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka)
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka)
6 st 2. 9. Hostivař 21. 54 02:25:33 46:08 (46%) 54 71. (16.)
7 st 9. 9. Klánovice 54 74. (17.)
8 st 16. 9. Káraný 54 88. (23.)