Jiří Fišer

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 6 (10) 468 b 28.
2018 8 (18) 650 b 42.
2017 6 1 (14) 547 b 41.
2016 5 (15) 345 b 71.
2015 5 (20) 319 b 84.
2014 3 (14) 200 b 85.
2012 1 (17) 78 b 192–196.
Celkem 34 1 (108)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 22. 79 01:43:53 32:43 (45%) 79 24.
2 čt 11. 4. Veleslavín 79 44–45.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 79 73–74.
4 st 1. 5. Čelákovice 16. 85 00:44:21 06:40 (17%) 164 41.
5 čt 9. 5. Hostivař 23. 78 00:37:15 09:53 (36%) 242 28.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 15. 86 00:48:44 08:47 (21%) 328 14.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 328 28.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 23. 78 01:01:40 17:33 (39%) 406 23.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 406 28.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 39. 62 00:54:52 22:56 (71%) 468 28.
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Kolovraty
15 čt 19. 9. Ďáblice
16 čt 26. 9. Vítkov
17 čt 3. 10. Dobeška
18 čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 12. 89 00:36:39 09:39 (35%) 89 39.
3 čt 26. 4. Krčák 89 64.
4 čt 3. 5. Vysočany 89 84.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 89 93.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 89 99.
7 čt 24. 5. Děvín 89 106.
8 čt 31. 5. Struhařov 5. 96 01:03:51 04:58 (8%) 185 73.
9 čt 7. 6. Juliána 30. 71 01:00:35 14:06 (30%) 256 63.
10 čt 14. 6. Točná 28. 73 01:31:45 37:00 (67%) 329 53.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 17. 84 01:23:43 21:19 (34%) 413 44.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 38. 63 01:03:00 20:38 (48%) 476 36.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 22. 79 01:39:50 35:10 (54%) 555 34.
14 čt 20. 9. Klánovice 6. 95 00:57:35 05:28 (10%) 650 31.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 650 32.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 650 35.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 650 40.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 650 42.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 81. 20 00:36:45 -1:56 (-1%) 20 82.
2 čt 11. 5. Čimičák 25. 76 00:33:13 08:49 (36%) 96 37.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 96 59.
4 čt 25. 5. Kosoř (pořadatel) 100 196 36.
5 čt 1. 6. Točná 9. 92 01:13:05 14:06 (23%) 288 24.
6 čt 8. 6. Lipence 14. 87 00:41:58 07:27 (21%) 375 20.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 14. 87 01:00:57 13:32 (28%) 462 17.
8 čt 22. 6. Zvole 16. 85 01:04:18 17:03 (36%) 527 12.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 547 19.
10 čt 7. 9. Hostivice 547 24.
11 čt 14. 9. Hostivař 547 29.
12 čt 21. 9. Zátiší 547 34.
13 čt 5. 10. Dobeška 547 40.
14 čt 12. 10. Ořechovka 547 41.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice 38. 63 01:19:56 27:55 (53%) 63 96.
4 čt 12. 5. Křeslice 63 109.
5 čt 19. 5. Novodvorská 63 120.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 63 130.
7 čt 2. 6. Ďáblice 63 136.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 63 150.
9 čt 16. 6. Valy 77. 24 01:02:42 14:26 (29%) 87 132.
10 út 21. 6. Čelákovice 17. 84 00:50:57 12:06 (31%) 171 98.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 20. 81 00:52:15 11:41 (28%) 252 79.
12 čt 22. 9. Klíčov 8. 93 00:32:19 05:39 (21%) 345 62.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 345 63.
14 st 5. 10. Malešice 345 68.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 345 71.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 45. 56 01:02:10 22:58 (58%) 56 110.
5 čt 14. 5. Zátiší 56 118.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 56 126.
7 čt 28. 5. Babický muničák 56 130.
8 čt 4. 6. Říčany 56 135.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 38. 63 01:06:03 24:52 (60%) 119 101.
10 út 16. 6. Valy 41. 60 01:34:03 34:54 (59%) 179 92.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 179 95.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 179 97.
13 čt 3. 9. Uhříněves 30. 71 00:43:30 13:48 (46%) 250 82.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 250 84.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 32. 69 01:03:36 21:17 (50%) 319 78.
16 ne 20. 9. Krňany 319 81.
17 čt 24. 9. Šeberák 319 82.
18 st 30. 9. Motol 319 83.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 319 84.
20 st 14. 10. Jižní město 319 84.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 22. 79 00:40:56 10:33 (34%) 79 25.
2 čt 15. 5. memoriál APM 79 52.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 79 70.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 79 77.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 79 91.
6 čt 12. 6. Čelákovice 13. 88 00:52:05 09:15 (21%) 167 59.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 167 66.
8 čt 26. 6. Hostavice 167 71.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 167 76.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 167 85.
11 čt 18. 9. Hostivař 167 87.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 167 88.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 68. 33 01:02:39 13:51 (28%) 200 83.
14 čt 16. 10. Klánovice 200 85.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 23. 78 01:14:40 17:23 (30%) 78 155–159.
10 út 12. 6. Káraný 78 156–160.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 78 163–167.
12 st 8. 8. Řepy 78 169–173.
13 st 5. 9. Klánovice 78 178–182.
14 st 12. 9. Chabry 78 180–184.
15 st 19. 9. Hostivař 78 184–188.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 78 188–192.
17 st 3. 10. Záběhlice 78 192–196.