Jiří Hostomský

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 1 (12) 41 b 185–187.
2018 1 (18) 37 b 261–262.
2017 3 (14) 98 b 129.
2016 3 (15) 131 b 123–124.
2014 1 (14) 61 b 182–184.
Celkem 9 0 (73)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 60. 41 02:31:46 111:49 (279%) 41 154–156.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 41 161–163.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 41 166–168.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 41 170–172.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 41 180–182.
11 čt 20. 6. Sedlec 41 180–182.
12 čt 27. 6. Dubeč 41 185–187.
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Ďáblice
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 čt 3. 10. volný termín
18 čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov
9 čt 7. 6. Juliána
10 čt 14. 6. Točná
11 čt 21. 6. Okrouhlo
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice)
14 čt 20. 9. Klánovice 64. 37 03:00:00 127:53 (245%) 37 227–228.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 37 252–253.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 37 257–258.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 37 260–261.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 37 261–262.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 85. 16 01:26:00 49:11 (133%) 16 86.
2 čt 11. 5. Čimičák 16 119.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 70. 31 01:53:20 83:39 (281%) 47 110.
4 čt 25. 5. Kosoř 47 121.
5 čt 1. 6. Točná 47 126.
6 čt 8. 6. Lipence 47 131.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 47 141.
8 čt 22. 6. Zvole 47 144.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 47 147.
10 čt 7. 9. Hostivice 47 155.
11 čt 14. 9. Hostivař 50. 51 01:01:00 16:28 (36%) 98 116.
12 čt 21. 9. Zátiší 98 119.
13 čt 5. 10. Dobeška 98 125.
14 čt 12. 10. Ořechovka 98 129.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka
9 čt 16. 6. Valy
10 út 21. 6. Čelákovice
11 čt 8. 9. Štěrboholy 76. 25 02:07:00 86:26 (213%) 25 209–211.
12 čt 22. 9. Klíčov 50. 51 01:41:20 74:40 (280%) 76 148–149.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 76 156–157.
14 st 5. 10. Malešice 46. 55 02:17:55 113:10 (457%) 131 122–123.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 131 123–124.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka
8 čt 26. 6. Hostavice
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint
11 čt 18. 9. Hostivař
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka
14 čt 16. 10. Klánovice 40. 61 01:43:48 66:23 (177%) 61 182–184.