Jiří Křížan

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2016 11 (15) 681 b 35.
2015 17 (20) 940 b 35.
2014 7 (14) 349 b 61.
2013 11 (14) 636 b 35.
2012 5 (17) 236 b 86.
Celkem 51 0 (80)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 54. 47 00:55:42 23:11 (71%) 47 57.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 47 83.
3 čt 5. 5. Bohnice 48. 53 01:24:30 32:29 (62%) 100 58.
4 čt 12. 5. Křeslice 35. 66 00:47:40 14:18 (42%) 166 50.
5 čt 19. 5. Novodvorská 68. 33 00:52:01 25:44 (97%) 199 51.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 199 60.
7 čt 2. 6. Ďáblice 41. 60 00:49:23 18:09 (58%) 259 57.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 41. 60 01:05:40 24:57 (61%) 319 46.
9 čt 16. 6. Valy 37. 64 01:17:10 28:54 (59%) 383 39.
10 út 21. 6. Čelákovice 383 48.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 22. 79 00:52:18 11:44 (28%) 462 41.
12 čt 22. 9. Klíčov 36. 65 00:47:30 20:50 (78%) 527 39.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 527 39.
14 st 5. 10. Malešice 29. 72 00:41:07 16:22 (66%) 599 37.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 19. 82 00:28:13 08:28 (42%) 681 35.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 52. 49 01:06:56 24:00 (55%) 49 56.
2 čt 23. 4. Juliána 51. 50 00:57:37 20:53 (56%) 99 44.
3 st 29. 4. PrÚjezd 32. 69 00:59:06 15:11 (34%) 168 32.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 41. 60 00:59:49 20:37 (52%) 228 30.
5 čt 14. 5. Zátiší 56. 45 01:02:20 28:11 (82%) 228 42.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 46. 55 01:23:47 28:17 (50%) 283 41.
7 čt 28. 5. Babický muničák 30. 71 01:03:29 21:29 (51%) 354 35.
8 čt 4. 6. Říčany 354 41.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 53. 48 01:16:22 35:11 (85%) 402 39.
10 út 16. 6. Valy 54. 47 01:40:20 41:11 (69%) 449 37.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 50. 51 01:28:18 42:08 (91%) 500 37.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 545 38.
13 čt 3. 9. Uhříněves 68. 33 00:53:19 23:37 (79%) 578 39.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 578 42.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 56. 45 01:28:29 46:10 (109%) 623 38.
16 ne 20. 9. Krňany 36. 65 01:00:16 24:25 (68%) 688 38.
17 čt 24. 9. Šeberák 48. 53 00:46:49 16:51 (56%) 741 39.
18 st 30. 9. Motol 32. 69 01:45:57 48:09 (83%) 810 37.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 36. 65 01:03:45 27:24 (75%) 875 36.
20 st 14. 10. Jižní město 36. 65 00:44:00 19:46 (81%) 940 35.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 73. 28 01:08:55 38:32 (126%) 28 76.
2 čt 15. 5. memoriál APM 28 90.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 28 107–108.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 28 109–110.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 57. 44 00:50:41 22:27 (79%) 72 98.
6 čt 12. 6. Čelákovice 72 103.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 72 108.
8 čt 26. 6. Hostavice 72 112.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 37. 64 01:46:27 49:05 (85%) 121 90.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 52. 49 00:28:44 13:35 (89%) 185 79.
11 čt 18. 9. Hostivař 41. 60 01:18:25 34:12 (77%) 245 68.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 35. 66 01:15:00 30:28 (68%) 311 60.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 63. 38 01:22:00 33:12 (68%) 349 59.
14 čt 16. 10. Klánovice 349 61.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 47. 54 00:51:17 18:36 (56%) 54 84.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 49. 52 01:45:07 44:21 (72%) 106 56.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 40. 61 06:41:00 -123:00 (-24%) 167 46.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 167 60.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 48. 53 00:40:36 11:56 (41%) 220 51.
7 čt 13. 6. Klánovice 50. 51 01:25:55 37:14 (76%) 271 48.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 34. 67 338 42.
9 st 26. 6. Káraný 37. 64 01:39:36 43:41 (78%) 402 36.
10 čt 5. 9. Radotín 402 44.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 36. 65 01:36:21 50:26 (109%) 467 36.
12 čt 19. 9. Krčák 33. 68 00:59:25 17:49 (42%) 535 36.
13 st 25. 9. Čimice 47. 54 589 35.
14 čt 3. 10. Novodvorská 54. 47 00:59:56 32:21 (117%) 636 35.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 12. 6. Káraný
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 66. 35 01:57:08 78:49 (205%) 35 276–278.
12 st 8. 8. Řepy 35 282–284.
13 st 5. 9. Klánovice 42. 59 01:35:15 26:13 (37%) 94 141.
14 st 12. 9. Chabry 41. 60 01:41:25 20:13 (24%) 154 102.
15 st 19. 9. Hostivař 66. 35 00:35:20 -12:32 (-25%) 189 91.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 189 93.
17 st 3. 10. Záběhlice 54. 47 00:43:35 22:36 (107%) 236 86.