Jiří Křížan

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 1 (18) 64 b 174–175.
2016 11 (15) 681 b 35.
2015 17 (20) 940 b 35.
2014 7 (14) 349 b 61.
2013 11 (14) 636 b 35.
2012 5 (17) 236 b 86.
Celkem 52 0 (98)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
13 čt 5. 9. Hrdlořezy
14 čt 12. 9. Krčák 37. 64 01:14:34 32:43 (78%) 64 163–164.
15 čt 19. 9. Kolovraty 64 165–166.
16 čt 26. 9. Vítkov 64 167–168.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 64 174–175.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 64 174–175.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 54. 47 00:55:42 23:11 (71%) 47 57.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 47 83.
3 čt 5. 5. Bohnice 48. 53 01:24:30 32:29 (62%) 100 58.
4 čt 12. 5. Křeslice 35. 66 00:47:40 14:18 (42%) 166 50.
5 čt 19. 5. Novodvorská 68. 33 00:52:01 25:44 (97%) 199 51.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 199 60.
7 čt 2. 6. Ďáblice 41. 60 00:49:23 18:09 (58%) 259 57.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 41. 60 01:05:40 24:57 (61%) 319 46.
9 čt 16. 6. Valy 37. 64 01:17:10 28:54 (59%) 383 39.
10 út 21. 6. Čelákovice 383 48.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 22. 79 00:52:18 11:44 (28%) 462 41.
12 čt 22. 9. Klíčov 36. 65 00:47:30 20:50 (78%) 527 39.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 527 39.
14 st 5. 10. Malešice 29. 72 00:41:07 16:22 (66%) 599 37.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 19. 82 00:28:13 08:28 (42%) 681 35.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 52. 49 01:06:56 24:00 (55%) 49 56.
2 čt 23. 4. Juliána 51. 50 00:57:37 20:53 (56%) 99 44.
3 st 29. 4. PrÚjezd 32. 69 00:59:06 15:11 (34%) 168 32.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 41. 60 00:59:49 20:37 (52%) 228 30.
5 čt 14. 5. Zátiší 56. 45 01:02:20 28:11 (82%) 228 42.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 46. 55 01:23:47 28:17 (50%) 283 41.
7 čt 28. 5. Babický muničák 30. 71 01:03:29 21:29 (51%) 354 35.
8 čt 4. 6. Říčany 354 41.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 53. 48 01:16:22 35:11 (85%) 402 39.
10 út 16. 6. Valy 54. 47 01:40:20 41:11 (69%) 449 37.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 50. 51 01:28:18 42:08 (91%) 500 37.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 545 38.
13 čt 3. 9. Uhříněves 68. 33 00:53:19 23:37 (79%) 578 39.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 578 42.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 56. 45 01:28:29 46:10 (109%) 623 38.
16 ne 20. 9. Krňany 36. 65 01:00:16 24:25 (68%) 688 38.
17 čt 24. 9. Šeberák 48. 53 00:46:49 16:51 (56%) 741 39.
18 st 30. 9. Motol 32. 69 01:45:57 48:09 (83%) 810 37.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 36. 65 01:03:45 27:24 (75%) 875 36.
20 st 14. 10. Jižní město 36. 65 00:44:00 19:46 (81%) 940 35.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 73. 28 01:08:55 38:32 (126%) 28 76.
2 čt 15. 5. memoriál APM 28 90.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 28 107–108.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 28 109–110.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 57. 44 00:50:41 22:27 (79%) 72 98.
6 čt 12. 6. Čelákovice 72 103.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 72 108.
8 čt 26. 6. Hostavice 72 112.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 37. 64 01:46:27 49:05 (85%) 121 90.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 52. 49 00:28:44 13:35 (89%) 185 79.
11 čt 18. 9. Hostivař 41. 60 01:18:25 34:12 (77%) 245 68.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 35. 66 01:15:00 30:28 (68%) 311 60.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 63. 38 01:22:00 33:12 (68%) 349 59.
14 čt 16. 10. Klánovice 349 61.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 47. 54 00:51:17 18:36 (56%) 54 84.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 49. 52 01:45:07 44:21 (72%) 106 56.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 40. 61 06:41:00 -123:00 (-24%) 167 46.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 167 60.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 48. 53 00:40:36 11:56 (41%) 220 51.
7 čt 13. 6. Klánovice 50. 51 01:25:55 37:14 (76%) 271 48.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 34. 67 338 42.
9 st 26. 6. Káraný 37. 64 01:39:36 43:41 (78%) 402 36.
10 čt 5. 9. Radotín 402 44.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 36. 65 01:36:21 50:26 (109%) 467 36.
12 čt 19. 9. Krčák 33. 68 00:59:25 17:49 (42%) 535 36.
13 st 25. 9. Čimice 47. 54 589 35.
14 čt 3. 10. Novodvorská 54. 47 00:59:56 32:21 (117%) 636 35.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 12. 6. Káraný
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 66. 35 01:57:08 78:49 (205%) 35 276–278.
12 st 8. 8. Řepy 35 282–284.
13 st 5. 9. Klánovice 42. 59 01:35:15 26:13 (37%) 94 141.
14 st 12. 9. Chabry 41. 60 01:41:25 20:13 (24%) 154 102.
15 st 19. 9. Hostivař 66. 35 00:35:20 -12:32 (-25%) 189 91.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 189 93.
17 st 3. 10. Záběhlice 54. 47 00:43:35 22:36 (107%) 236 86.