Jiří Paulíček

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 1 (18) 69 b 166–167.
2018 2 (18) 129 b 128.
2014 4 (14) 283 b 69.
2013 12 (14) 865 b 18.
2012 5 (17) 305 b 75.
Celkem 24 0 (81)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař 32. 69 00:40:04 12:42 (46%) 69 113.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 69 119.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 69 125.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 69 127.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 69 132.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 69 138.
11 čt 20. 6. Sedlec 69 140.
12 čt 27. 6. Dubeč 69 145.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 69 151.
14 čt 12. 9. Krčák 69 156.
15 čt 19. 9. Kolovraty 69 158.
16 čt 26. 9. Vítkov 69 160.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 69 166–167.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 69 166–167.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 39. 62 01:05:50 22:50 (53%) 62 99–100.
4 čt 3. 5. Vysočany 62 114.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 34. 67 00:53:07 17:47 (50%) 129 68.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 129 77.
7 čt 24. 5. Děvín 129 85.
8 čt 31. 5. Struhařov 129 89.
9 čt 7. 6. Juliána 129 98.
10 čt 14. 6. Točná 129 103.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 129 106.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 129 114.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 129 118.
14 čt 20. 9. Klánovice 129 123.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 129 124.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 129 127.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 129 128.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 129 128.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 41. 60 00:45:35 15:12 (50%) 60 44.
2 čt 15. 5. memoriál APM 60 72.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 60 89–90.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 60 94–95.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 22. 79 00:36:16 08:02 (28%) 139 65.
6 čt 12. 6. Čelákovice 139 70.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 139 76.
8 čt 26. 6. Hostavice 139 79.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 32. 69 01:39:08 41:46 (72%) 214 66.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 26. 75 00:21:43 06:34 (43%) 283 56.
11 čt 18. 9. Hostivař 283 61.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 283 67.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 283 69.
14 čt 16. 10. Klánovice 283 69.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 47. 54 54 49.
2 čt 18. 4. Milíčák 40. 61 00:49:10 16:29 (50%) 115 28.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 37. 64 01:31:36 30:50 (50%) 179 20.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 16. 85 05:41:00 -183:00 (-35%) 264 13.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 29. 72 00:52:02 14:37 (39%) 282 22.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 39. 62 00:38:16 09:36 (33%) 344 21.
7 čt 13. 6. Klánovice 398 23.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 398 28.
9 st 26. 6. Káraný 20. 81 01:14:43 18:48 (33%) 479 24.
10 čt 5. 9. Radotín 25. 76 09:03:00 -370:00 (-41%) 555 22.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 13. 88 01:06:20 20:25 (44%) 643 20.
12 čt 19. 9. Krčák 31. 70 00:57:34 15:58 (38%) 713 19.
13 st 25. 9. Čimice 31. 70 783 18.
14 čt 3. 10. Novodvorská 19. 82 00:41:08 13:33 (49%) 865 18.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 42. 59 04:58:00 178:00 (148%) 59 191–193.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 41. 60 01:27:38 30:21 (52%) 119 94.
10 út 12. 6. Káraný 34. 67 01:20:58 25:53 (46%) 186 74.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 186 82.
12 st 8. 8. Řepy 186 82.
13 st 5. 9. Klánovice 49. 52 01:38:39 29:37 (42%) 238 76.
14 st 12. 9. Chabry 238 78.
15 st 19. 9. Hostivař 34. 67 01:09:20 22:32 (48%) 305 69.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 305 72.
17 st 3. 10. Záběhlice 305 75.