Jiřin

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2018 1 (18) 87 b 162.
2012 3 (17) 282 b 81.
2011 1 (13) 16 b 158.
2010 3 1 (13) 124 b 42.
2009 5 (8) 231 b 19.
Celkem 13 1 (69)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov
9 čt 7. 6. Juliána 14. 87 00:55:40 09:11 (19%) 87 119.
10 čt 14. 6. Točná 87 127–128.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 87 130–131.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 87 142.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 87 147.
14 čt 20. 9. Klánovice 87 150.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 87 158.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 87 161.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 87 161.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 87 162.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 7. 94 01:05:42 08:25 (14%) 94 118–120.
10 út 12. 6. Káraný 94 123–124.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 5. 96 00:41:39 03:20 (8%) 190 79.
12 st 8. 8. Řepy 9. 92 00:27:11 04:05 (17%) 282 59.
13 st 5. 9. Klánovice 282 69.
14 st 12. 9. Chabry 282 73.
15 st 19. 9. Hostivař 282 74.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 282 78.
17 st 3. 10. Záběhlice 282 81.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka
6 čt 26. 5. Motol 35. 16 01:15:16 -23:26 (-24%) 16 105.
7 st 1. 6. Komořany 16 114.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 16 122.
9 út 14. 6. Kladno 16 133.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 16 140.
11 st 14. 9. Chabry 16 143.
12 st 21. 9. Klánovice 16 146.
13 st 28. 9. Chodov 16 158.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav 12. 39 01:25:38 18:05 (26%) 39 37.
4 st 19. 5. Ladronka 8. 43 01:14:33 13:33 (22%) 82 21.
5 čt 10. 6. Kamýk 82 28.
6 út 15. 6. Kejkol 82 34.
7 út 22. 6. Lhotka 82 38.
8 st 18. 8. Juliána 5. 42 02:01:30 11:55 (10%) 124 28.
9 st 25. 8. Hanspaulka (pořadatel) 0 124 35.
10 st 1. 9. Jezírko 124 37.
11 út 7. 9. Hostivař 124 38.
12 út 14. 9. Valy 124 39.
13 st 22. 9. Prokopáč 124 42.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák
3 st 15. 7. Halouny 14. 63 02:04:55 33:46 (37%) 63 43.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 15. 36 00:40:49 08:46 (27%) 99 28.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 15. 38 00:38:10 07:13 (23%) 137 26.
6 st 2. 9. Hostivař 24. 1 01:55:20 15:55 (16%) 138 33.
7 st 9. 9. Klánovice 4. 93 00:45:55 03:05 (7%) 231 12.
8 st 16. 9. Káraný 231 19.