Jirka Hejna

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 9 (12) 641 b 24.
2018 12 (18) 889 b 24.
2017 14 (14) 1024 b 8.
2016 10 1 (15) 943 b 17.
2015 19 1 (20) 1538 b 6.
2014 14 (14) 1075 b 7.
2013 13 (14) 1052 b 6.
2012 16 (17) 1260 b 10.
2011 13 (13) 416 b 7.
2010 3 (13) 62 b 65.
Celkem 123 2 (150)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 29. 72 01:04:21 21:15 (49%) 72 52–53.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 29. 72 01:09:12 19:24 (38%) 144 28.
4 st 1. 5. Čelákovice 77. 24 00:44:11 06:30 (17%) 168 38.
5 čt 9. 5. Hostivař 22. 79 00:37:08 09:46 (35%) 247 27.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 25. 76 00:51:20 11:23 (28%) 299 24.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 32. 69 01:07:45 17:32 (34%) 368 24.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 392 26.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 18. 83 01:33:41 30:00 (47%) 475 23.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 475 27.
11 čt 20. 6. Sedlec 22. 79 01:12:08 22:42 (45%) 554 24.
12 čt 27. 6. Dubeč 14. 87 00:56:46 10:00 (21%) 641 24.
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Krčák
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 19. 82 00:40:52 11:02 (36%) 82 22.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 40. 61 00:35:42 08:42 (32%) 143 15.
3 čt 26. 4. Krčák 32. 69 01:02:48 19:48 (46%) 212 10.
4 čt 3. 5. Vysočany 20. 81 00:37:25 08:48 (30%) 293 10.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 12. 89 00:42:20 07:00 (19%) 321 17.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 23. 78 00:58:40 13:40 (30%) 399 17.
7 čt 24. 5. Děvín 460 17.
8 čt 31. 5. Struhařov 28. 73 01:16:45 17:52 (30%) 472 18.
9 čt 7. 6. Juliána 25. 76 00:59:23 12:54 (27%) 548 18.
10 čt 14. 6. Točná 609 19.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 609 23.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 46. 55 01:08:25 26:03 (61%) 664 22.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 19. 82 01:34:30 29:50 (46%) 746 21.
14 čt 20. 9. Klánovice 13. 88 01:01:51 09:44 (18%) 834 21.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 834 21.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 46. 55 889 20.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 889 23.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 889 24.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 10. 91 00:44:37 07:48 (21%) 91 11.
2 čt 11. 5. Čimičák 18. 83 00:32:22 07:58 (32%) 174 9.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 17. 84 00:37:15 07:34 (25%) 258 9.
4 čt 25. 5. Kosoř 15. 86 01:25:12 19:16 (29%) 344 9.
5 čt 1. 6. Točná 15. 86 01:18:23 19:24 (32%) 347 12.
6 čt 8. 6. Lipence 7. 94 00:40:50 06:19 (18%) 441 10.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 19. 82 01:05:31 18:06 (38%) 524 9.
8 čt 22. 6. Zvole 11. 90 00:59:02 11:47 (24%) 531 10.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 26. 75 00:57:25 20:16 (54%) 614 10.
10 čt 7. 9. Hostivice 11. 90 00:39:30 07:34 (23%) 704 8.
11 čt 14. 9. Hostivař 17. 84 01:03:52 19:20 (43%) 788 7.
12 čt 21. 9. Zátiší 30. 71 01:03:55 22:18 (53%) 870 7.
13 čt 5. 10. Dobeška 61. 40 00:33:16 08:10 (32%) 945 8.
14 čt 12. 10. Ořechovka 22. 79 00:46:27 14:54 (47%) 1024 8.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 27. 74 00:43:07 10:36 (32%) 74 30.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 12. 89 00:50:12 10:43 (27%) 163 18.
3 čt 5. 5. Bohnice 18. 83 01:08:44 16:43 (32%) 246 12.
4 čt 12. 5. Křeslice 246 26.
5 čt 19. 5. Novodvorská 246 31.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 19. 82 00:48:47 11:29 (30%) 328 26.
7 čt 2. 6. Ďáblice (pořadatel) 100 428 23.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 20. 81 00:55:20 14:37 (35%) 509 13.
9 čt 16. 6. Valy 509 24.
10 út 21. 6. Čelákovice 21. 80 00:53:40 14:49 (38%) 589 21.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 10. 91 00:48:30 07:56 (19%) 680 19.
12 čt 22. 9. Klíčov 19. 82 00:35:25 08:45 (32%) 762 18.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 7. 94 01:20:06 11:27 (16%) 856 17.
14 st 5. 10. Malešice 856 20.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 14. 87 00:26:35 06:50 (34%) 943 17.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 17. 84 00:55:36 12:40 (29%) 84 21.
2 čt 23. 4. Juliána 10. 91 00:43:45 07:01 (19%) 175 10.
3 st 29. 4. PrÚjezd 19. 82 00:54:31 10:36 (24%) 257 9.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 9. 92 00:47:28 08:16 (21%) 349 7.
5 čt 14. 5. Zátiší 9. 92 00:45:19 11:10 (32%) 359 9.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 18. 83 01:07:08 11:38 (20%) 442 9.
7 čt 28. 5. Babický muničák 6. 95 00:49:30 07:30 (17%) 537 8.
8 čt 4. 6. Říčany 14. 87 00:38:59 06:26 (19%) 541 9.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 7. 94 00:51:19 10:08 (24%) 635 8.
10 út 16. 6. Valy 18. 83 01:15:12 16:03 (27%) 718 8.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště (pořadatel) 100 818 7.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 12. 89 00:31:07 09:34 (44%) 907 7.
13 čt 3. 9. Uhříněves 5. 96 00:34:19 04:37 (15%) 1003 7.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 12. 89 01:16:45 14:48 (23%) 1092 7.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 14. 87 00:55:09 12:50 (30%) 1096 7.
16 ne 20. 9. Krňany 63. 38 00:15:00 -21:09 (-59%) 1179 7.
17 čt 24. 9. Šeberák 9. 92 00:36:41 06:43 (22%) 1271 7.
18 st 30. 9. Motol 18. 83 01:23:01 25:13 (43%) 1354 7.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 10. 91 00:47:25 11:04 (30%) 1445 7.
20 st 14. 10. Jižní město 8. 93 00:28:42 04:28 (18%) 1538 6.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 18. 83 00:40:02 09:39 (31%) 83 21.
2 čt 15. 5. memoriál APM 13. 88 00:49:38 11:01 (28%) 171 14.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 14. 87 01:03:51 11:15 (21%) 258 13.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 9. 92 01:13:55 10:21 (16%) 350 11.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 4. 97 00:31:15 03:01 (10%) 364 10.
6 čt 12. 6. Čelákovice 11. 90 00:50:53 08:03 (18%) 454 9.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 16. 85 01:10:05 15:54 (29%) 539 8.
8 čt 26. 6. Hostavice 5. 96 00:57:24 07:51 (15%) 635 6.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 14. 87 01:18:26 21:04 (36%) 718 7.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 18. 83 00:20:21 05:12 (34%) 722 8.
11 čt 18. 9. Hostivař 21. 80 01:04:54 20:41 (46%) 805 8.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 15. 86 00:56:32 12:00 (26%) 891 8.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 13. 88 00:59:49 11:01 (22%) 979 7.
14 čt 16. 10. Klánovice 5. 96 00:44:18 06:53 (18%) 1075 7.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 8. 93 93 10.
2 čt 18. 4. Milíčák 15. 86 00:42:24 09:43 (29%) 179 7.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 13. 88 01:13:28 12:42 (20%) 267 5.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 15. 86 04:50:00 -234:00 (-45%) 353 5.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 20. 81 00:48:44 11:19 (30%) 353 7.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 12. 89 00:33:27 04:47 (16%) 442 6.
7 čt 13. 6. Klánovice 23. 78 01:06:19 17:38 (36%) 523 7.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 51. 50 601 7.
9 st 26. 6. Káraný 4. 97 01:02:00 06:05 (10%) 698 4.
10 čt 5. 9. Radotín 6. 95 21:23:00 370:00 (40%) 715 7.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 793 7.
12 čt 19. 9. Krčák 2. 99 00:43:32 01:56 (4%) 892 7.
13 st 25. 9. Čimice 11. 90 982 7.
14 čt 3. 10. Novodvorská 31. 70 00:44:02 16:27 (59%) 1052 6.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 11. 90 90 15.
2 st 11. 4. Hlubočepy 14. 87 01:00:20 09:10 (17%) 177 7.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 13. 88 00:54:57 08:22 (17%) 265 6.
4 st 25. 4. Modřany 32. 69 01:20:12 22:52 (39%) 334 8.
5 čt 3. 5. Mníšek 44. 57 391 7.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 82. 19 00:39:04 13:55 (55%) 410 9.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 23. 78 01:07:25 21:24 (46%) 488 9.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 11. 90 10:45:00 525:00 (437%) 578 9.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 20. 81 01:13:03 15:46 (27%) 659 8.
10 út 12. 6. Káraný 10. 91 01:01:38 06:33 (11%) 750 7.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 20. 81 00:49:05 10:46 (28%) 831 8.
12 st 8. 8. Řepy 831 12.
13 st 5. 9. Klánovice 14. 87 01:24:39 15:37 (22%) 918 10.
14 st 12. 9. Chabry 12. 89 01:29:43 08:31 (10%) 1007 9.
15 st 19. 9. Hostivař 17. 84 00:59:49 13:01 (27%) 1091 9.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 13. 88 00:54:08 08:07 (17%) 1179 9.
17 st 3. 10. Záběhlice 20. 81 00:28:07 07:08 (33%) 1260 10.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 15. 36 01:07:25 16:22 (32%) 36 18.
2 st 27. 4. Hodkovičky 22. 29 00:53:39 13:02 (32%) 65 14.
3 st 4. 5. Březová 15. 36 01:12:00 22:00 (44%) 101 9.
4 st 11. 5. Počernice 27. 24 01:15:38 23:09 (44%) 125 13.
5 st 18. 5. Ladronka 28. 23 148 13.
6 čt 26. 5. Motol 21. 30 02:09:37 31:47 (32%) 178 14.
7 st 1. 6. Komořany 17. 34 01:55:07 32:13 (38%) 212 12.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 6. 45 11:24:00 493:00 (258%) 257 10.
9 út 14. 6. Kladno 24. 27 01:53:10 25:32 (29%) 284 9.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 13. 38 01:02:26 09:48 (18%) 322 8.
11 st 14. 9. Chabry 7. 44 01:24:59 -1:30 (-1%) 366 7.
12 st 21. 9. Klánovice 8. 43 00:59:54 06:30 (12%) 409 6.
13 st 28. 9. Chodov 44. 7 00:22:16 07:38 (52%) 416 7.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka
5 čt 10. 6. Kamýk
6 út 15. 6. Kejkol
7 út 22. 6. Lhotka
8 st 18. 8. Juliána
9 st 25. 8. Hanspaulka
10 st 1. 9. Jezírko
11 út 7. 9. Hostivař 36. 15 01:10:08 28:39 (69%) 15 137–138.
12 út 14. 9. Valy 18. 33 01:42:39 43:04 (72%) 48 68.
13 st 22. 9. Prokopáč 37. 14 01:50:14 50:22 (84%) 62 65.