Jirka Ramba

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 1 (18) 78 b 154–155.
2018 1 (18) 80 b 172–174.
2017 4 (14) 258 b 77.
2016 8 (15) 523 b 47.
2015 2 (20) 98 b 147.
2014 1 (14) 71 b 163.
2013 6 (14) 320 b 72.
Celkem 23 0 (113)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 23. 78 01:07:04 17:16 (34%) 78 76.
4 st 1. 5. Čelákovice 78 89–90.
5 čt 9. 5. Hostivař 78 107.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 78 112.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 78 117.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 78 121.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 78 126.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 78 130–131.
11 čt 20. 6. Sedlec 78 132–133.
12 čt 27. 6. Dubeč 78 136–137.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 78 142–143.
14 čt 12. 9. Krčák 78 146–147.
15 čt 19. 9. Kolovraty 78 148–149.
16 čt 26. 9. Vítkov 78 148–149.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 78 153–154.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 78 154–155.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 21. 80 00:41:45 11:55 (39%) 80 24.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 80 50–51.
3 čt 26. 4. Krčák 80 73–74.
4 čt 3. 5. Vysočany 80 91–92.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 80 98–99.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 80 105–106.
7 čt 24. 5. Děvín 80 111–112.
8 čt 31. 5. Struhařov 80 117–118.
9 čt 7. 6. Juliána 80 127–128.
10 čt 14. 6. Točná 80 137–138.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 80 141–142.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 80 150–151.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 80 154–155.
14 čt 20. 9. Klánovice 80 159–160.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 80 168–170.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 80 171–173.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 80 171–173.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 80 172–174.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák 49. 52 00:40:43 16:19 (66%) 52 85.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 33. 68 00:44:23 14:42 (49%) 120 49.
4 čt 25. 5. Kosoř 34. 67 01:42:12 36:16 (55%) 187 41.
5 čt 1. 6. Točná 187 49.
6 čt 8. 6. Lipence 187 63.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 187 72.
8 čt 22. 6. Zvole 187 79.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 30. 71 00:59:12 22:03 (59%) 258 61.
10 čt 7. 9. Hostivice 258 65.
11 čt 14. 9. Hostivař 258 70.
12 čt 21. 9. Zátiší 258 72.
13 čt 5. 10. Dobeška 258 74.
14 čt 12. 10. Ořechovka 258 77.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 32. 69 00:45:31 13:00 (39%) 69 35.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 39. 62 01:02:10 22:41 (57%) 131 31.
3 čt 5. 5. Bohnice 40. 61 01:20:38 28:37 (55%) 192 29.
4 čt 12. 5. Křeslice 37. 64 00:48:20 14:58 (44%) 256 24.
5 čt 19. 5. Novodvorská 256 29.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 40. 61 00:59:42 22:24 (60%) 317 28.
7 čt 2. 6. Ďáblice 36. 65 00:47:49 16:35 (53%) 382 26.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 382 32.
9 čt 16. 6. Valy 382 40.
10 út 21. 6. Čelákovice 382 50.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 29. 72 00:54:25 13:51 (34%) 454 42.
12 čt 22. 9. Klíčov 32. 69 00:44:10 17:30 (65%) 523 40.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 523 42.
14 st 5. 10. Malešice 523 45.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 523 47.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána 61. 40 01:01:50 25:06 (68%) 40 92.
3 st 29. 4. PrÚjezd 43. 58 01:04:40 20:45 (47%) 98 64.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 98 80.
5 čt 14. 5. Zátiší 98 95.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 98 100.
7 čt 28. 5. Babický muničák 98 105.
8 čt 4. 6. Říčany 98 107.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 98 112.
10 út 16. 6. Valy 98 115.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 98 120.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 98 120.
13 čt 3. 9. Uhříněves 98 122.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 98 125.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 98 133.
16 ne 20. 9. Krňany 98 138.
17 čt 24. 9. Šeberák 98 142.
18 st 30. 9. Motol 98 144.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 98 145.
20 st 14. 10. Jižní město 98 147.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka
8 čt 26. 6. Hostavice
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint
11 čt 18. 9. Hostivař 30. 71 01:10:20 26:07 (59%) 71 144.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 71 152.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 71 161.
14 čt 16. 10. Klánovice 71 163.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 56. 45 01:03:33 26:08 (69%) 45 141.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 46. 55 00:39:43 11:03 (38%) 100 84.
7 čt 13. 6. Klánovice 100 93.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 100 100.
9 st 26. 6. Káraný 100 105.
10 čt 5. 9. Radotín 62. 39 15:30:00 17:00 (1%) 139 97.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 38. 63 01:39:48 53:53 (117%) 202 75.
12 čt 19. 9. Krčák 48. 53 01:11:49 30:13 (72%) 255 72.
13 st 25. 9. Čimice 36. 65 320 65.
14 čt 3. 10. Novodvorská 320 72.