Jirka Suchý

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 4 (18) 365 b 67.
2018 3 (18) 220 b 93.
2017 3 (14) 184 b 103.
2016 1 (15) 88 b 156.
2015 5 (20) 414 b 75.
2014 2 (14) 156 b 104.
Celkem 18 0 (99)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 13. 88 00:52:45 09:39 (22%) 88 32–33.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 88 65–66.
4 st 1. 5. Čelákovice 88 80–81.
5 čt 9. 5. Hostivař 88 95–96.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 88 104–105.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 88 106–108.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 88 109–111.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 88 115–117.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 12. 89 00:42:23 10:27 (32%) 177 87.
11 čt 20. 6. Sedlec 177 91.
12 čt 27. 6. Dubeč 177 93.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 177 98.
14 čt 12. 9. Krčák 177 100.
15 čt 19. 9. Kolovraty 177 105.
16 čt 26. 9. Vítkov 7. 94 00:40:05 08:02 (25%) 271 80.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 7. 94 00:46:24 08:39 (22%) 365 66.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 365 67.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 22. 79 00:42:10 12:20 (41%) 79 25.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 79 52.
3 čt 26. 4. Krčák 79 75.
4 čt 3. 5. Vysočany 79 94.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 79 101.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 79 108.
7 čt 24. 5. Děvín 79 114.
8 čt 31. 5. Struhařov 79 120.
9 čt 7. 6. Juliána 79 130.
10 čt 14. 6. Točná 79 140.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 79 144.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 7. 94 00:46:38 04:16 (10%) 173 95.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 54. 47 01:00:00 -5:20 (-8%) 220 81.
14 čt 20. 9. Klánovice 220 84.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 220 86.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 220 87.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 220 90.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 220 93.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 12. 89 00:45:20 08:31 (23%) 89 13.
2 čt 11. 5. Čimičák 7. 94 00:28:52 04:28 (18%) 183 6.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 183 26.
4 čt 25. 5. Kosoř 183 43.
5 čt 1. 6. Točná 183 53.
6 čt 8. 6. Lipence 183 67.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 183 77.
8 čt 22. 6. Zvole 183 84.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 183 86.
10 čt 7. 9. Hostivice 183 90.
11 čt 14. 9. Hostivař 183 92.
12 čt 21. 9. Zátiší 183 94.
13 čt 5. 10. Dobeška 183 99.
14 čt 12. 10. Ořechovka MS 1 184 103.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 13. 88 00:52:06 11:23 (27%) 88 126.
9 čt 16. 6. Valy 88 131.
10 út 21. 6. Čelákovice 88 136.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 88 140.
12 čt 22. 9. Klíčov 88 140.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 88 146.
14 st 5. 10. Malešice 88 154.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 88 156.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 22. 79 00:58:43 15:47 (36%) 79 26.
2 čt 23. 4. Juliána 34. 67 00:50:50 14:06 (38%) 146 23.
3 st 29. 4. PrÚjezd 146 44.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 146 57.
5 čt 14. 5. Zátiší 146 74.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 146 81.
7 čt 28. 5. Babický muničák 146 88.
8 čt 4. 6. Říčany 146 92.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 14. 87 00:56:56 15:45 (38%) 233 73.
10 út 16. 6. Valy 233 80.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 233 82.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 233 83.
13 čt 3. 9. Uhříněves 12. 89 00:35:03 05:21 (18%) 322 74.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 322 77.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 322 77.
16 ne 20. 9. Krňany 322 80.
17 čt 24. 9. Šeberák 322 81.
18 st 30. 9. Motol 9. 92 01:13:27 15:39 (27%) 414 72.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 414 74.
20 st 14. 10. Jižní město 414 75.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 25. 76 01:18:21 24:10 (44%) 76 104.
8 čt 26. 6. Hostavice 76 109.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 76 120.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 76 136.
11 čt 18. 9. Hostivař 76 141.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 76 149.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 21. 80 01:04:09 15:21 (31%) 156 98.
14 čt 16. 10. Klánovice 156 104.