Jitka Košíková

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2019 10 (12) 422 b 43. (6.)
2018 12 (18) 635 b 44. (6.)
2017 9 (14) 411 b 52. (12.)
2016 11 (15) 545 b 45. (8.)
2015 16 (20) 787 b 42. (7.)
2014 9 (14) 493 b 45. (8.)
2013 13 (14) 713 b 26. (4.)
2012 13 1 (17) 839 b 24. (3.)
2011 5 (13) 59 b 77. (14.)
Celkem 98 1 (137)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 44. (11.) 57 02:06:31 55:21 (77%) 57 46. (11.)
2 čt 11. 4. Veleslavín 54. (9.) 47 01:22:09 39:03 (90%) 104 21. (6.)
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 66. (9.) 35 01:35:32 45:44 (91%) 104 47. (8.)
4 st 1. 5. Čelákovice 51. (8.) 50 00:58:10 20:29 (54%) 154 45. (7.)
5 čt 9. 5. Hostivař 56. (9.) 45 00:49:07 21:45 (79%) 199 39. (7.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 51. (5.) 50 01:09:17 29:20 (73%) 204 47. (8.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 46. (6.) 55 01:16:00 25:47 (51%) 259 45. (6.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 304 42. (6.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 339 41. (6.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 71. (15.) 30 369 39. (5.)
11 čt 20. 6. Sedlec 44. (9.) 1 01:14:36 25:10 (50%) 369 44. (5.)
12 čt 27. 6. Dubeč 48. (10.) 53 01:38:12 51:26 (109%) 422 43. (6.)
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Krčák
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 30. (7.) 71 00:52:40 25:40 (95%) 71 62–63. (14.)
3 čt 26. 4. Krčák 73. (13.) 28 01:42:02 59:02 (137%) 99 53. (15.)
4 čt 3. 5. Vysočany 50. (10.) 51 00:47:21 18:44 (65%) 150 50. (9.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 42. (7.) 59 00:55:57 20:37 (58%) 209 43. (7.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 54. (13.) 47 01:28:30 43:30 (96%) 256 42. (7.)
7 čt 24. 5. Děvín 53. (15.) 48 01:48:37 60:42 (126%) 304 37. (7.)
8 čt 31. 5. Struhařov 56. (13.) 45 01:28:08 29:15 (49%) 321 39. (7.)
9 čt 7. 6. Juliána 349 40. (8.)
10 čt 14. 6. Točná 41. (5.) 60 01:47:25 52:40 (96%) 409 36. (7.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 50. (9.) 52 02:10:26 68:02 (109%) 461 35. (7.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 461 40. (8.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 461 47. (10.)
14 čt 20. 9. Klánovice 45. (9.) 56 01:23:46 31:39 (60%) 517 44. (8.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 45. (9.) 56 01:00:19 26:49 (80%) 573 43. (8.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 39. (7.) 62 00:32:23 15:49 (95%) 635 39. (6.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 635 43. (6.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 635 44. (6.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 80. (19.) 21 00:56:49 20:00 (54%) 21 81. (20.)
2 čt 11. 5. Čimičák 21 116. (30.)
3 čt 18. 5. Horní Počernice 53. (10.) 48 00:52:49 23:08 (77%) 69 85. (16.)
4 čt 25. 5. Kosoř 76. (21.) 25 00:40:45 -26:49 (-39%) 94 80. (17.)
5 čt 1. 6. Točná 47. (7.) 54 01:49:55 50:56 (86%) 148 66. (11.)
6 čt 8. 6. Lipence 55. (11.) 46 00:57:37 23:06 (66%) 194 60. (11.)
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 44. (10.) 57 01:21:06 33:41 (71%) 251 52. (9.)
8 čt 22. 6. Zvole 48. (12.) 53 00:29:38 -18:23 (-38%) 283 50. (8.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 36. (6.) 65 01:08:15 31:06 (83%) 348 41. (6.)
10 čt 7. 9. Hostivice 369 47. (9.)
11 čt 14. 9. Hostivař 369 52. (10.)
12 čt 21. 9. Zátiší 59. (16.) 42 00:45:36 03:59 (9%) 411 48. (11.)
13 čt 5. 10. Dobeška 411 51. (12.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 411 52. (12.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 66. (10.) 35 01:01:15 28:44 (88%) 35 69. (12.)
2 čt 28. 4. Memoriál APM 54. (7.) 47 01:13:09 33:40 (85%) 82 58. (7.)
3 čt 5. 5. Bohnice 59. (8.) 42 01:31:21 39:20 (75%) 124 49. (6.)
4 čt 12. 5. Křeslice 48. (5.) 53 00:51:05 17:43 (53%) 177 47. (6.)
5 čt 19. 5. Novodvorská 177 60. (8.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 52. (8.) 49 01:06:27 29:09 (78%) 226 55. (7.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 56. (6.) 45 00:57:19 26:05 (83%) 271 56. (7.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 61. (8.) 40 01:18:25 37:42 (92%) 276 57. (8.)
9 čt 16. 6. Valy 51. (7.) 50 01:29:32 41:16 (85%) 326 56. (8.)
10 út 21. 6. Čelákovice 34. (3.) 67 01:03:32 24:41 (63%) 393 46. (8.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 55. (11.) 46 01:09:40 29:06 (71%) 439 44. (7.)
12 čt 22. 9. Klíčov 474 46. (7.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 474 47. (8.)
14 st 5. 10. Malešice 474 49. (8.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 30. (3.) 71 00:31:51 12:06 (61%) 545 45. (8.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 64. (14.) 37 01:14:51 31:55 (74%) 37 68. (14.)
2 čt 23. 4. Juliána 71. (10.) 30 01:09:00 32:16 (87%) 67 68. (12.)
3 st 29. 4. PrÚjezd 79. (19.) 22 01:14:05 30:10 (68%) 89 73. (14.)
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 60. (11.) 41 01:09:24 30:12 (77%) 130 66. (12.)
5 čt 14. 5. Zátiší 55. (8.) 46 01:02:10 28:01 (82%) 154 70. (11.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 176 68. (12.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 35. (5.) 66 01:05:24 23:24 (55%) 242 58. (10.)
8 čt 4. 6. Říčany 41. (7.) 60 00:50:12 17:39 (54%) 280 56. (10.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 49. (7.) 52 01:14:47 33:36 (81%) 332 52. (10.)
10 út 16. 6. Valy 43. (6.) 58 01:34:40 35:31 (60%) 390 49. (8.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 52. (9.) 49 01:30:22 44:12 (95%) 439 48. (9.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 461 45. (9.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 46. (8.) 55 00:51:21 21:39 (72%) 516 44. (7.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 36. (6.) 65 01:43:11 41:14 (66%) 581 41. (7.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 40. (7.) 61 01:10:29 28:10 (66%) 620 39. (7.)
16 ne 20. 9. Krňany 642 42. (7.)
17 čt 24. 9. Šeberák 53. (9.) 48 00:49:13 19:15 (64%) 690 41. (7.)
18 st 30. 9. Motol 53. (11.) 48 03:00:00 122:12 (211%) 738 42. (7.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 52. (13.) 49 00:11:50 -25:29 (-68%) 787 41. (7.)
20 st 14. 10. Jižní město 787 42. (7.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM 34. (5.) 67 01:09:58 31:21 (81%) 67 65–66. (13.)
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 88. (16.) 13 00:58:18 05:42 (10%) 80 69. (12.)
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 80 76. (15.)
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 47. (9.) 54 00:42:22 14:08 (50%) 134 68. (15.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 40. (6.) 61 01:08:12 25:22 (59%) 195 55. (10.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 64. (15.) 37 01:35:05 40:54 (75%) 232 53. (10.)
8 čt 26. 6. Hostavice 232 56. (12.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 232 60. (12.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 232 65. (12.)
11 čt 18. 9. Hostivař 42. (8.) 59 01:20:05 35:52 (81%) 291 58. (12.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 37. (4.) 64 01:18:26 33:54 (76%) 355 54. (11.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 37. (7.) 64 01:19:25 30:37 (62%) 419 52. (11.)
14 čt 16. 10. Klánovice 27. (8.) 74 01:00:49 23:24 (62%) 493 45. (8.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 85. (20.) 16 16 120. (35.)
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 33. (5.) 68 01:28:24 27:38 (45%) 84 76. (13.)
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 27. 74 14:37:00 353:00 (67%) 158 50. (10.)
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 54. (7.) 47 01:02:06 24:41 (65%) 205 43. (8.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 59. (13.) 42 00:43:47 15:07 (52%) 247 44. (7.)
7 čt 13. 6. Klánovice 42. (7.) 59 01:18:46 30:05 (61%) 306 38. (7.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 33. 68 374 35. (6.)
9 st 26. 6. Káraný 25. 76 01:20:34 24:39 (44%) 450 28. (5.)
10 čt 5. 9. Radotín 45. 56 20:33:00 320:00 (35%) 490 28. (4.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 44. (6.) 57 01:06:46 20:51 (45%) 547 28. (5.)
12 čt 19. 9. Krčák 47. 54 01:10:11 28:35 (68%) 601 28. (4.)
13 st 25. 9. Čimice 43. 58 659 26. (4.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 47. 54 00:53:43 26:08 (94%) 713 26. (4.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy 39. (8.) 62 01:21:02 29:52 (58%) 62 72–73. (19.)
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 61. (15.) 40 01:06:42 20:07 (43%) 102 48. (11.)
4 st 25. 4. Modřany 41. (9.) 60 01:27:46 30:26 (53%) 162 45. (10.)
5 čt 3. 5. Mníšek 85. (20.) 16 178 42. (9.)
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) (pořadatel) 100 278 26. (3.)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 31. (6.) 70 01:13:00 26:59 (58%) 348 24. (3.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 50. (8.) 51 11:13:00 553:00 (460%) 399 24. (3.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 33. (4.) 68 01:21:29 24:12 (42%) 467 23. (3.)
10 út 12. 6. Káraný 21. (4.) 80 01:10:23 15:18 (27%) 547 21. (3.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 40. (7.) 61 01:00:20 22:01 (57%) 608 22. (3.)
12 st 8. 8. Řepy 608 24. (3.)
13 st 5. 9. Klánovice 608 25. (4.)
14 st 12. 9. Chabry 43. (12.) 58 01:48:30 27:18 (33%) 666 25. (3.)
15 st 19. 9. Hostivař 43. (8.) 58 01:14:55 28:07 (60%) 724 26. (4.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 44. (8.) 57 01:13:13 27:12 (59%) 781 24. (3.)
17 st 3. 10. Záběhlice 43. (6.) 58 00:37:08 16:09 (76%) 839 24. (3.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka 54. (7.) 1 1 121. (30.)
6 čt 26. 5. Motol 1 135–136. (32.)
7 st 1. 6. Komořany 50. (8.) 1 02:57:02 94:08 (113%) 2 135. (33.)
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 26. (7.) 25 08:30:00 319:00 (167%) 27 98. (17.)
9 út 14. 6. Kladno 27 106. (17.)
10 st 27. 7. Hrdlořezy 27 112. (19.)
11 st 14. 9. Chabry 43. (8.) 8 01:36:20 10:51 (12%) 35 103. (19.)
12 st 21. 9. Klánovice 27. (4.) 24 01:18:29 25:05 (46%) 59 74. (13.)
13 st 28. 9. Chodov 59 77. (14.)