Jitka Tili Akrmanová

Jméno Jitka Tili Akrmanová
Jitka Akrmanová

Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2020 15 1 (16) 747 b 33. (6.)
zima 2019-2020 5 (7) 450 b 1. (1.)
2019 12 1 (18) 901 b 28. (4.)
2018 18 (18) 1040 b 20. (4.)
2017 13 (14) 708 b 31. (4.)
Celkem 63 2 (73)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 45. (7.) 56 01:06:32 27:55 (28%) 56 47. (9.)
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 81. (17.) 20 01:40:39 57:40 (55%) 76 54. (11.)
3 čt 21. 5. Memoriál APM 66. (12.) 35 01:03:54 22:14 (21%) 91 64. (12.)
4 čt 28. 5. Juliána (pořadatel) 100 191 39. (5.)
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 63. (11.) 38 01:22:40 36:37 (34%) 229 42. (7.)
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 43. (6.) 58 01:01:11 19:14 (18%) 252 41. (6.)
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 47. (8.) 54 01:56:08 45:21 (34%) 306 42. (7.)
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 40. (6.) 61 00:59:04 20:33 (20%) 367 37. (6.)
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 52. (8.) 49 00:43:06 18:17 (21%) 416 38. (6.)
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 51. (7.) 50 01:10:32 29:51 (29%) 466 36. (7.)
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 67. (16.) 1 01:48:22 76:03 (82%) 466 38. (7.)
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 24. (7.) 77 05:04:06 108:39 (42%) 543 34. (6.)
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 36. (5.) 65 00:47:37 20:39 (23%) 608 33. (6.)
14 čt 24. 9. Kamýk 39. (7.) 62 00:59:38 25:39 (27%) 670 33. (6.)
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 44. (4.) 57 00:57:09 22:46 (24%) 727 33. (6.)
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 43. (5.) 58 00:52:10 22:24 (24%) 747 33. (6.)
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 2. 11. MaudiCup (Růžové rokle)
2 so 23. 11. Babinského bloudění (Bakov n. Jizerou) 13. (1.) 88 01:21:09 22:27 (18%) 88 43. (14.)
3 po 6. 1. Noční Tříkrálový orienťák (Kbely) 2. (1.) 99 01:22:00 18:00 (14%) 187 4. (1.)
4 čt 23. 1. Noční Hrádek (Krčák) 4. (1.) 97 01:18:55 29:45 (27%) 284 4. (1.)
5 so 25. 1. Pojizerská Bludička 284 4. (1.)
6 so 1. 2. MTBO Kavky (Kavčí Hory) 2. (1.) 99 00:21:35 01:37 (2%) 383 1. (1.)
7 so 15. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 34. (2.) 67 04:08:16 44:16 (16%) 450 1. (1.)
8 so 21. 3. Velká Venkovní Hra (zrušeno)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 33. (5.) 68 01:06:37 23:31 (22%) 68 58–59. (11–12.)
3 čt 25. 4. Divoká Šárka (pořadatel) 100 168 17. (2.)
4 st 1. 5. Čelákovice 168 39. (6.)
5 čt 9. 5. Hostivař 58. (10.) 43 00:49:28 22:06 (25%) 211 35. (6.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 39. (4.) 62 00:59:29 19:32 (19%) 273 28. (3.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 273 39. (4.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 45. (7.) 56 01:12:42 28:35 (27%) 329 36. (5.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 31. (4.) 70 02:24:00 80:19 (64%) 399 29. (4.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 33. (4.) 68 00:52:11 20:15 (22%) 467 29. (4.)
11 čt 20. 6. Sedlec 30. (4.) 71 01:25:47 36:21 (33%) 538 26. (4.)
12 čt 27. 6. Dubeč 26. (3.) 75 01:04:07 17:21 (16%) 613 25. (3.)
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 39. (6.) 62 00:52:12 21:33 (23%) 675 25. (4.)
14 čt 12. 9. Krčák 675 28. (4.)
15 čt 19. 9. Kolovraty 27. (6.) 74 01:08:40 23:35 (22%) 749 28. (4.)
16 čt 26. 9. Vítkov 23. (4.) 78 00:49:19 17:16 (18%) 827 27. (4.)
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 27. (3.) 74 01:04:29 26:44 (27%) 901 24. (4.)
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 901 28. (4.)
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 32. (4.) 69 00:48:13 18:23 (20%) 69 35. (5.)
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 18. (2.) 83 00:40:15 13:15 (15%) 152 10. (2.)
3 čt 26. 4. Krčák 55. (8.) 46 01:15:00 32:00 (31%) 198 15. (4.)
4 čt 3. 5. Vysočany 43. (8.) 58 00:45:48 17:11 (19%) 256 20. (5.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 35. (5.) 66 00:53:47 18:27 (19%) 276 26. (4.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 40. (9.) 61 01:11:40 26:40 (25%) 337 26. (4.)
7 čt 24. 5. Děvín 35. (6.) 66 01:19:05 31:10 (28%) 403 24. (3.)
8 čt 31. 5. Struhařov 36. (6.) 65 01:22:05 23:12 (19%) 410 27. (4.)
9 čt 7. 6. Juliána 47. (8.) 54 01:11:23 24:54 (23%) 468 25. (4.)
10 čt 14. 6. Točná 36. (4.) 65 01:39:35 44:50 (39%) 533 25. (4.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 44. (8.) 58 01:56:19 53:55 (44%) 591 24. (4.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 34. (4.) 67 01:01:44 19:22 (18%) 658 24. (3.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 59. (14.) 42 00:15:00 -50:20 (-40%) 712 23. (4.)
14 čt 20. 9. Klánovice 34. (5.) 67 01:14:51 22:44 (20%) 779 22. (3.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 30. (4.) 71 00:44:37 11:07 (11%) 796 23. (4.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 19. (2.) 82 00:22:29 05:55 (7%) 878 22. (4.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 20. (2.) 81 06:36:48 122:53 (36%) 959 19. (3.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 20. (3.) 81 00:41:01 14:43 (17%) 1040 20. (4.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 54. (4.) 47 01:03:58 27:09 (28%) 47 55. (5.)
2 čt 11. 5. Čimičák 52. (10.) 49 00:41:25 17:01 (20%) 96 38. (5.)
3 čt 18. 5. Horní Počernice 31. (3.) 70 00:43:45 14:04 (15%) 166 32. (3.)
4 čt 25. 5. Kosoř 44. (5.) 57 01:49:03 43:07 (34%) 223 29. (2.)
5 čt 1. 6. Točná 48. (8.) 53 01:50:42 51:43 (43%) 229 37. (3.)
6 čt 8. 6. Lipence 52. (9.) 49 00:56:16 21:45 (23%) 278 34. (3.)
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 49. (13.) 52 01:24:17 36:52 (34%) 330 33. (4.)
8 čt 22. 6. Zvole 28. (3.) 73 01:20:52 33:37 (31%) 354 37. (4.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 403 36. (5.)
10 čt 7. 9. Hostivice 48. (9.) 53 00:51:16 19:20 (21%) 456 34. (4.)
11 čt 14. 9. Hostivař 33. (4.) 68 01:13:27 28:55 (27%) 524 34. (4.)
12 čt 21. 9. Zátiší 42. (8.) 59 01:08:42 27:05 (26%) 583 30. (3.)
13 čt 5. 10. Dobeška 37. (3.) 64 00:36:44 11:38 (13%) 647 30. (3.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 40. (6.) 61 00:57:06 25:33 (27%) 708 31. (4.)