Jitka Tili Akrmanová

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2019 10 1 (15) 749 b 28. (4.)
2018 18 (18) 1040 b 20. (4.)
2017 13 (14) 708 b 31. (4.)
Celkem 41 1 (47)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 33. (5.) 68 01:06:37 23:31 (54%) 68 58–59. (11.)
3 čt 25. 4. Divoká Šárka (pořadatel) 100 168 17. (2.)
4 st 1. 5. Čelákovice 168 39. (6.)
5 čt 9. 5. Hostivař 58. (10.) 43 00:49:28 22:06 (80%) 211 35. (6.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 39. (4.) 62 00:59:29 19:32 (48%) 273 28. (3.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 273 39. (4.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 45. (7.) 56 01:12:42 28:35 (64%) 329 36. (5.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 31. (4.) 70 02:24:00 80:19 (126%) 399 29. (4.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 33. (4.) 68 00:52:11 20:15 (63%) 467 29. (4.)
11 čt 20. 6. Sedlec 30. (4.) 71 01:25:47 36:21 (73%) 538 26. (4.)
12 čt 27. 6. Dubeč 26. (3.) 75 01:04:07 17:21 (37%) 613 25. (3.)
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 39. (6.) 62 00:52:12 21:33 (70%) 675 25. (4.)
14 čt 12. 9. Krčák 675 28. (4.)
15 čt 19. 9. Kolovraty 27. (6.) 74 01:08:40 23:35 (52%) 749 28. (4.)
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 32. (4.) 69 00:48:13 18:23 (61%) 69 35. (5.)
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 18. (2.) 83 00:40:15 13:15 (49%) 152 10. (2.)
3 čt 26. 4. Krčák 55. (8.) 46 01:15:00 32:00 (74%) 198 15. (4.)
4 čt 3. 5. Vysočany 43. (8.) 58 00:45:48 17:11 (60%) 256 20. (5.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 35. (5.) 66 00:53:47 18:27 (52%) 276 26. (4.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 40. (9.) 61 01:11:40 26:40 (59%) 337 26. (4.)
7 čt 24. 5. Děvín 35. (6.) 66 01:19:05 31:10 (65%) 403 24. (3.)
8 čt 31. 5. Struhařov 36. (6.) 65 01:22:05 23:12 (39%) 410 27. (4.)
9 čt 7. 6. Juliána 47. (8.) 54 01:11:23 24:54 (53%) 468 25. (4.)
10 čt 14. 6. Točná 36. (4.) 65 01:39:35 44:50 (81%) 533 25. (4.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 44. (8.) 58 01:56:19 53:55 (86%) 591 24. (4.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 34. (4.) 67 01:01:44 19:22 (45%) 658 24. (3.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 59. (14.) 42 00:15:00 -50:20 (-77%) 712 23. (4.)
14 čt 20. 9. Klánovice 34. (5.) 67 01:14:51 22:44 (43%) 779 22. (3.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 30. (4.) 71 00:44:37 11:07 (33%) 796 23. (4.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 19. (2.) 82 00:22:29 05:55 (35%) 878 22. (4.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 20. (2.) 81 06:36:48 122:53 (44%) 959 19. (3.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 20. (3.) 81 00:41:01 14:43 (55%) 1040 20. (4.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 54. (4.) 47 01:03:58 27:09 (73%) 47 55. (5.)
2 čt 11. 5. Čimičák 52. (10.) 49 00:41:25 17:01 (69%) 96 38. (5.)
3 čt 18. 5. Horní Počernice 31. (3.) 70 00:43:45 14:04 (47%) 166 32. (3.)
4 čt 25. 5. Kosoř 44. (5.) 57 01:49:03 43:07 (65%) 223 29. (2.)
5 čt 1. 6. Točná 48. (8.) 53 01:50:42 51:43 (87%) 229 37. (3.)
6 čt 8. 6. Lipence 52. (9.) 49 00:56:16 21:45 (63%) 278 34. (3.)
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 49. (13.) 52 01:24:17 36:52 (77%) 330 33. (4.)
8 čt 22. 6. Zvole 28. (3.) 73 01:20:52 33:37 (71%) 354 37. (4.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 403 36. (5.)
10 čt 7. 9. Hostivice 48. (9.) 53 00:51:16 19:20 (60%) 456 34. (4.)
11 čt 14. 9. Hostivař 33. (4.) 68 01:13:27 28:55 (64%) 524 34. (4.)
12 čt 21. 9. Zátiší 42. (8.) 59 01:08:42 27:05 (65%) 583 30. (3.)
13 čt 5. 10. Dobeška 37. (3.) 64 00:36:44 11:38 (46%) 647 30. (3.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 40. (6.) 61 00:57:06 25:33 (80%) 708 31. (4.)