Kamenáč

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 2 (18) 147 b 111.
2018 4 1 (18) 394 b 62.
2017 7 (14) 429 b 50.
2016 3 (15) 145 b 117.
2015 6 (20) 428 b 71.
2014 3 (14) 157 b 103.
2013 7 (14) 538 b 40.
2012 5 1 (17) 439 b 55.
2011 8 (13) 217 b 22.
2010 3 (13) 59 b 67.
2009 2 (8) 69 b 73.
Celkem 50 2 (164)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 13. 88 01:27:33 16:23 (23%) 88 15.
2 čt 11. 4. Veleslavín 88 32–33.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 88 65–66.
4 st 1. 5. Čelákovice 88 80–81.
5 čt 9. 5. Hostivař 88 95–96.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 88 104–105.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 88 106–108.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 88 109–111.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 88 115–117.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 88 120–121.
11 čt 20. 6. Sedlec 88 122–123.
12 čt 27. 6. Dubeč 88 125–126.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 88 130–131.
14 čt 12. 9. Krčák 88 134–135.
15 čt 19. 9. Kolovraty 42. 59 01:35:10 50:05 (111%) 147 107.
16 čt 26. 9. Vítkov 147 109.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 147 109.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 147 111.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 23. 78 00:58:40 15:40 (36%) 78 77.
4 čt 3. 5. Vysočany 78 96.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 78 103.
6 čt 17. 5. Na Farkáně (pořadatel) 100 178 62.
7 čt 24. 5. Děvín 178 68.
8 čt 31. 5. Struhařov 27. 74 01:16:20 17:27 (29%) 252 56.
9 čt 7. 6. Juliána 32. 69 01:01:32 15:03 (32%) 321 46.
10 čt 14. 6. Točná 321 58.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 321 59.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 321 62.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 321 66.
14 čt 20. 9. Klánovice 321 67.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 28. 73 00:44:07 10:37 (31%) 394 59.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 394 60.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 394 61.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 394 62.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 32. 69 00:52:39 15:50 (43%) 69 33.
2 čt 11. 5. Čimičák 69 65.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 69 84.
4 čt 25. 5. Kosoř 64. 37 01:07:15 01:19 (1%) 106 70.
5 čt 1. 6. Točná 57. 44 02:06:50 67:51 (115%) 150 64.
6 čt 8. 6. Lipence 44. 57 00:52:59 18:28 (53%) 207 55.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 207 68.
8 čt 22. 6. Zvole 24. 77 01:14:12 26:57 (57%) 284 49.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 284 54.
10 čt 7. 9. Hostivice 35. 66 00:46:11 14:15 (44%) 350 52.
11 čt 14. 9. Hostivař 22. 79 01:08:22 23:50 (53%) 429 41.
12 čt 21. 9. Zátiší 429 46.
13 čt 5. 10. Dobeška 429 49.
14 čt 12. 10. Ořechovka 429 50.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská 39. 62 00:39:58 13:41 (52%) 62 121–122.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 62 131–133.
7 čt 2. 6. Ďáblice 62 137–139.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 86. 15 00:50:05 09:22 (23%) 77 133.
9 čt 16. 6. Valy 77 140.
10 út 21. 6. Čelákovice 33. 68 01:02:43 23:52 (61%) 145 105.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 145 111.
12 čt 22. 9. Klíčov 145 111.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 145 114.
14 st 5. 10. Malešice 145 115.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 145 117.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 24. 77 01:01:02 19:51 (48%) 77 127.
10 út 16. 6. Valy 44. 57 01:35:10 36:01 (60%) 134 99.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 134 105.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 18. 83 00:33:53 12:20 (57%) 217 86.
13 čt 3. 9. Uhříněves 217 90.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 217 93.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 41. 60 01:11:07 28:48 (68%) 277 82.
16 ne 20. 9. Krňany 10. 91 00:46:34 10:43 (29%) 368 74.
17 čt 24. 9. Šeberák 41. 60 00:44:42 14:44 (49%) 428 66.
18 st 30. 9. Motol 428 69.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 428 70.
20 st 14. 10. Jižní město 428 71.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 36. 65 00:44:15 13:52 (45%) 65 39.
2 čt 15. 5. memoriál APM 65 68.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 65 85.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 65 91.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 65. 36 01:04:23 36:09 (128%) 101 74.
6 čt 12. 6. Čelákovice 101 79.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 101 84.
8 čt 26. 6. Hostavice 45. 56 01:05:11 15:38 (31%) 157 74.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 157 81.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 157 90.
11 čt 18. 9. Hostivař 157 91.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 157 92.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 157 97.
14 čt 16. 10. Klánovice 157 103.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 17. 84 84 19.
2 čt 18. 4. Milíčák 35. 66 00:48:05 15:24 (47%) 150 16.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 150 35.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 25. 76 14:20:00 336:00 (64%) 226 24.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 35. 66 00:54:06 16:41 (44%) 292 20.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 292 34.
7 čt 13. 6. Klánovice 292 44.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 25. 76 368 38.
9 st 26. 6. Káraný 368 43.
10 čt 5. 9. Radotín 17. 84 06:05:00 -548:00 (-61%) 452 37.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 452 41.
12 čt 19. 9. Krčák 15. 86 00:50:11 08:35 (20%) 538 35.
13 st 25. 9. Čimice 538 38.
14 čt 3. 10. Novodvorská 538 40.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy 17. 84 01:02:34 11:24 (22%) 84 46.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 84 64–65.
4 st 25. 4. Modřany 89. 12 96 71.
5 čt 3. 5. Mníšek 96 82.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) (pořadatel) 100 196 39.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 196 50.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 196 55.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 196 63.
10 út 12. 6. Káraný 196 69.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 196 77.
12 st 8. 8. Řepy 22. 79 00:33:22 10:16 (44%) 275 63.
13 st 5. 9. Klánovice 22. 79 01:26:18 17:16 (25%) 354 53.
14 st 12. 9. Chabry 354 55.
15 st 19. 9. Hostivař 16. 85 00:59:32 12:44 (27%) 439 48.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 439 52.
17 st 3. 10. Záběhlice 439 55.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 43. 8 01:02:38 11:35 (22%) 8 46.
2 st 27. 4. Hodkovičky 24. 27 00:56:24 15:47 (38%) 35 33.
3 st 4. 5. Březová 8. 43 01:02:00 12:00 (24%) 78 20.
4 st 11. 5. Počernice 19. 32 01:10:14 17:45 (33%) 110 16.
5 st 18. 5. Ladronka 65. 1 111 19.
6 čt 26. 5. Motol 13. 38 01:58:40 20:50 (21%) 149 17.
7 st 1. 6. Komořany 15. 36 01:50:58 28:04 (33%) 185 15.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 185 17.
9 út 14. 6. Kladno 185 22.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 185 22.
11 st 14. 9. Chabry 185 24.
12 st 21. 9. Klánovice 185 26.
13 st 28. 9. Chodov 19. 32 00:22:28 07:50 (53%) 217 22.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka 46. 0
5 čt 10. 6. Kamýk
6 út 15. 6. Kejkol
7 út 22. 6. Lhotka
8 st 18. 8. Juliána
9 st 25. 8. Hanspaulka
10 st 1. 9. Jezírko 8. 42 01:13:05 13:25 (22%) 42 66.
11 út 7. 9. Hostivař 34. 17 01:06:39 25:10 (60%) 59 63.
12 út 14. 9. Valy 59 64.
13 st 22. 9. Prokopáč 59 67.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák
3 st 15. 7. Halouny
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 16. 36 00:41:20 09:17 (28%) 36 64.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 22. 33 00:41:27 10:30 (33%) 69 52.
6 st 2. 9. Hostivař 69 58.
7 st 9. 9. Klánovice 69 62.
8 st 16. 9. Káraný 69 73.