Kamila Foglarová

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2015 4 (20) 248 b 93. (19.)
2014 1 (14) 53 b 192. (45.)
2013 3 (14) 182 b 94. (18.)
Celkem 8 0 (48)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd 34. (4.) 67 00:59:50 15:55 (36%) 67 87. (17.)
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 53. (9.) 48 01:05:47 26:35 (67%) 115 72. (14.)
5 čt 14. 5. Zátiší 115 86. (15.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 115 91. (18.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 115 97. (20.)
8 čt 4. 6. Říčany 115 100. (20.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 115 102. (20.)
10 út 16. 6. Valy 115 106. (21.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 115 112. (24.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 115 112. (24.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 115 115. (24.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 115 117. (24.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 115 122. (27.)
16 ne 20. 9. Krňany 45. (8.) 56 01:04:37 28:46 (80%) 171 112. (23.)
17 čt 24. 9. Šeberák 171 114. (25.)
18 st 30. 9. Motol 171 115. (26.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 171 116. (27.)
20 st 14. 10. Jižní město 24. (3.) 77 00:37:20 13:06 (54%) 248 93. (19.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 48. (6.) 53 00:47:50 17:27 (57%) 53 51. (9.)
2 čt 15. 5. memoriál APM 53 79. (17.)
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 53 95. (19.)
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 53 99. (21.)
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 53 114–115. (24–25.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 53 120–121. (27–28.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 53 134–135. (30–31.)
8 čt 26. 6. Hostavice 53 138–139. (31–32.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 53 154–155. (36–37.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 53 163. (40.)
11 čt 18. 9. Hostivař 53 171. (42.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 53 177. (44.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 53 185. (44.)
14 čt 16. 10. Klánovice 53 192. (45.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 43. (6.) 58 00:39:03 10:23 (36%) 58 142–143. (32.)
7 čt 13. 6. Klánovice 58 149–150. (36.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 58 154–155. (38.)
9 st 26. 6. Káraný 58 156–157. (38.)
10 čt 5. 9. Radotín 58 161–162. (41.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 58 168–169. (41.)
12 čt 19. 9. Krčák 38. 63 01:02:28 20:52 (50%) 121 108. (23.)
13 st 25. 9. Čimice 40. 61 182 92. (17.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 182 94. (18.)