Kate

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2019 8 1 (18) 742 b 38. (6.)
2018 4 (18) 279 b 79. (18.)
2017 3 (14) 129 b 119. (31.)
2015 4 (20) 346 b 81. (17.)
2014 1 (14) 80 b 155–156. (36.)
2013 6 (14) 378 b 61. (12.)
2012 6 (17) 366 b 66. (17.)
Celkem 32 1 (115)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice 22. (1.) 79 00:46:07 08:26 (22%) 79 88. (14.)
5 čt 9. 5. Hostivař 16. (1.) 85 00:36:03 08:41 (31%) 164 57. (10.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 17. (1.) 84 00:48:49 08:52 (22%) 248 33. (6.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 248 46. (7.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 11. (1.) 90 00:56:10 12:03 (27%) 338 34. (4.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 338 42. (7.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 338 45. (7.)
11 čt 20. 6. Sedlec 338 50. (8.)
12 čt 27. 6. Dubeč 53. (13.) 48 00:54:42 07:56 (16%) 386 48. (8.)
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 13. (1.) 88 00:38:25 07:46 (25%) 474 41. (6.)
14 čt 12. 9. Krčák (pořadatel) 100 574 38. (5.)
15 čt 19. 9. Kolovraty 15. (2.) 86 00:59:47 14:42 (32%) 660 36. (5.)
16 čt 26. 9. Vítkov 19. (3.) 82 00:47:17 15:14 (47%) 742 32. (5.)
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 742 33. (5.)
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 742 38. (6.)
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov
9 čt 7. 6. Juliána 42. (6.) 59 01:06:05 19:36 (42%) 59 152. (37.)
10 čt 14. 6. Točná 59 162. (40.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 16. (2.) 85 01:23:41 21:17 (34%) 144 97. (23.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 35. (5.) 66 01:02:01 19:39 (46%) 210 80. (18.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 210 83. (19.)
14 čt 20. 9. Klánovice 210 86. (20.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 210 88. (21.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 210 89. (21.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 32. (7.) 69 03:18:30 -76:35 (-28%) 279 78. (18.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 279 79. (18.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř
5 čt 1. 6. Točná
6 čt 8. 6. Lipence
7 čt 15. 6. Horní Jirčany
8 čt 22. 6. Zvole 47. (11.) 54 01:10:02 22:47 (48%) 54 134–135. (34–35.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 54 137–138. (35–36.)
10 čt 7. 9. Hostivice 27. (2.) 74 00:43:25 11:29 (35%) 128 101. (25.)
11 čt 14. 9. Hostivař 128 103. (26.)
12 čt 21. 9. Zátiší 128 106. (27.)
13 čt 5. 10. Dobeška 128 114. (29.)
14 čt 12. 10. Ořechovka MS 1 129 119. (31.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd 8. (1.) 93 00:49:49 05:54 (13%) 93 66. (12.)
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 16. (1.) 85 00:48:45 09:33 (24%) 178 47. (6.)
5 čt 14. 5. Zátiší 178 56. (9.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 178 67. (11.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 178 74. (12.)
8 čt 4. 6. Říčany 23. (3.) 78 00:42:10 09:37 (29%) 256 61. (11.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 256 68. (12.)
10 út 16. 6. Valy 256 71. (12.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 11. (2.) 90 00:58:41 12:31 (27%) 346 63. (12.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 346 70. (14.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 346 70. (14.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 346 72. (16.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 346 74. (17.)
16 ne 20. 9. Krňany 346 77. (17.)
17 čt 24. 9. Šeberák 346 77. (17.)
18 st 30. 9. Motol 346 79. (17.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 346 81. (17.)
20 st 14. 10. Jižní město 346 81. (17.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 21. (2.) 80 00:35:26 07:12 (25%) 80 89–90. (19.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 80 95–96. (22.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 80 99–101. (23.)
8 čt 26. 6. Hostavice 80 104–106. (24.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 80 115–116. (25.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 80 130–131. (32.)
11 čt 18. 9. Hostivař 80 135–136. (33.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 80 143–144. (35.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 80 152–153. (36.)
14 čt 16. 10. Klánovice 80 155–156. (36.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 22. (3.) 79 79 24. (3.)
2 čt 18. 4. Milíčák 79 56–57. (9.)
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 24. (3.) 77 01:21:22 20:36 (33%) 156 32. (7.)
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 53. 48 15:45:00 421:00 (80%) 204 32. (7.)
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 43. (5.) 58 00:57:35 20:10 (53%) 262 25. (3.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 262 40. (6.)
7 čt 13. 6. Klánovice 17. (2.) 84 01:03:28 14:47 (30%) 346 33. (5.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 346 41. (7.)
9 st 26. 6. Káraný 346 46. (8.)
10 čt 5. 9. Radotín 69. 32 06:22:00 -531:00 (-59%) 378 47. (8.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 378 52. (9.)
12 čt 19. 9. Krčák 378 54. (9.)
13 st 25. 9. Čimice 378 56. (9.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 378 61. (12.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 35. (6.) 66 66 39. (7.)
2 st 11. 4. Hlubočepy 66 65–66. (16–17.)
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 66 87–89. (21–22.)
4 st 25. 4. Modřany 66 105–106. (26–27.)
5 čt 3. 5. Mníšek 66 127–128. (29–30.)
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 92. (15.) 9 00:41:16 16:07 (64%) 75 137. (26.)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 75 145. (30.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 75 155. (31.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 75 169. (32.)
10 út 12. 6. Káraný 75 170. (33.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 75 177. (36.)
12 st 8. 8. Řepy 75 183. (36.)
13 st 5. 9. Klánovice 17. (4.) 84 01:25:10 16:08 (23%) 159 93. (23.)
14 st 12. 9. Chabry 159 98. (26.)
15 st 19. 9. Hostivař 36. (5.) 65 01:09:48 23:00 (49%) 224 85. (22.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 25. (2.) 76 00:59:14 13:13 (28%) 300 75. (19.)
17 st 3. 10. Záběhlice 35. (3.) 66 00:32:30 11:31 (54%) 366 66. (17.)