Kateřina

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2019 5 (12) 201 b 81. (18.)
2018 8 (18) 347 b 68. (16.)
Celkem 13 0 (30)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 62. (14.) 1 02:33:48 110:42 (256%) 1 91–104. (19–22.)
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 1 122–128. (24–25.)
4 st 1. 5. Čelákovice 1 165–171. (37–38.)
5 čt 9. 5. Hostivař 1 181–187. (39–40.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 59. (10.) 42 01:42:00 62:03 (155%) 43 150. (31.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 62. (12.) 39 02:18:53 88:40 (176%) 82 115. (26.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 82 119. (27.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 40. (7.) 61 00:42:00 -22:19 (-35%) 143 88. (18.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 143 96. (20.)
11 čt 20. 6. Sedlec 43. (8.) 58 02:23:58 94:32 (191%) 201 77. (17.)
12 čt 27. 6. Dubeč 201 81. (18.)
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Krčák
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany 73. (21.) 28 01:26:48 58:11 (203%) 28 157. (41.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 28 164. (42.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 65. (21.) 36 02:14:56 89:56 (199%) 64 127. (29.)
7 čt 24. 5. Děvín 64 133. (32.)
8 čt 31. 5. Struhařov 53. (10.) 48 02:56:08 117:15 (199%) 112 98. (26.)
9 čt 7. 6. Juliána 69. (16.) 32 01:57:00 70:31 (151%) 144 92. (21.)
10 čt 14. 6. Točná 57. (12.) 44 03:21:08 146:23 (267%) 188 80. (18.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 53. (10.) 49 03:11:41 129:17 (207%) 237 73. (15.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 237 74. (15.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 51. (11.) 50 02:35:00 90:20 (139%) 287 70. (14.)
14 čt 20. 9. Klánovice 287 71. (15.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 287 72. (15.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 287 72. (15.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 41. (11.) 60 05:10:00 36:05 (13%) 347 68. (16.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 347 68. (16.)