Kateřina

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2020 7 (9) 153 b 94. (19.)
2019 7 (18) 305 b 78. (16.)
2018 8 (18) 347 b 68. (16.)
Celkem 22 0 (45)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 86. (20.) 15 02:19:21 96:22 (224%) 15 139. (37.)
3 čt 21. 5. Memoriál APM 95. (20.) 6 01:32:12 50:32 (121%) 21 154. (38.)
4 čt 28. 5. Juliána 84. (16.) 17 02:06:25 61:25 (94%) 38 140. (35.)
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 72. (14.) 29 01:38:20 52:17 (113%) 67 114. (30.)
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 79. (17.) 22 01:27:10 45:13 (107%) 83 108. (28.)
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 89 115. (30.)
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 67. (13.) 34 01:36:47 66:14 (216%) 123 106. (28.)
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 71. (15.) 30 01:17:14 55:31 (255%) 153 94. (19.)
10 čt 3. 9. Zvole-Károv
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka
12 ne 13. 9. XL Velbloud (jih Prahy)
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec + Vrabec
14 čt 24. 9. rezervováno
15 čt 1. 10. Prokopské údolí
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 62. (14.) 1 02:33:48 110:42 (256%) 1 91–104. (20–23.)
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 1 122–128. (25–26.)
4 st 1. 5. Čelákovice 1 165–171. (40–41.)
5 čt 9. 5. Hostivař 1 181–187. (42–43.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 59. (10.) 42 01:42:00 62:03 (155%) 43 150. (34.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 62. (12.) 39 02:18:53 88:40 (176%) 82 115. (26.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 82 119. (27.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 40. (7.) 61 00:42:00 -22:19 (-35%) 143 88. (18.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 143 96. (20.)
11 čt 20. 6. Sedlec 43. (8.) 58 02:23:58 94:32 (191%) 201 77. (17.)
12 čt 27. 6. Dubeč 201 81. (18.)
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 50. (9.) 51 01:24:30 53:51 (175%) 252 78. (17.)
14 čt 12. 9. Krčák 48. (11.) 53 02:15:16 93:25 (223%) 305 65. (14.)
15 čt 19. 9. Kolovraty 305 70. (14.)
16 čt 26. 9. Vítkov 305 71. (14.)
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 305 76. (16.)
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 305 78. (16.)
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany 73. (21.) 28 01:26:48 58:11 (203%) 28 157. (41.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 28 164. (42.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 65. (21.) 36 02:14:56 89:56 (199%) 64 127. (29.)
7 čt 24. 5. Děvín 64 133. (32.)
8 čt 31. 5. Struhařov 53. (10.) 48 02:56:08 117:15 (199%) 112 98. (26.)
9 čt 7. 6. Juliána 69. (16.) 32 01:57:00 70:31 (151%) 144 92. (21.)
10 čt 14. 6. Točná 57. (12.) 44 03:21:08 146:23 (267%) 188 80. (18.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 53. (10.) 49 03:11:41 129:17 (207%) 237 73. (15.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 237 74. (15.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 51. (11.) 50 02:35:00 90:20 (139%) 287 70. (14.)
14 čt 20. 9. Klánovice 287 71. (15.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 287 72. (15.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 287 72. (15.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 41. (11.) 60 05:10:00 36:05 (13%) 347 68. (16.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 347 68. (16.)