Kateřina Městková

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2019 2 (12) 118 b 109. (24.)
2018 3 (18) 177 b 107. (26.)
2016 1 (15) 60 b 185. (45.)
2014 3 (14) 216 b 82. (18.)
2013 1 (14) 75 b 162–163. (40.)
2012 5 (17) 401 b 58. (13.)
2010 1 1 (13) 38 b 85–86. (14.)
2009 1 (8) 96 b 50. (9.)
Celkem 17 1 (111)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice 43. (6.) 58 00:54:31 16:50 (44%) 58 113–114. (20–21.)
5 čt 9. 5. Hostivař 41. (5.) 60 00:42:22 15:00 (54%) 118 72. (14.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 118 80. (16.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 118 86. (17.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 118 93. (19.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 118 95. (20.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 118 103. (22.)
11 čt 20. 6. Sedlec 118 107. (23.)
12 čt 27. 6. Dubeč 118 109. (24.)
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Ďáblice
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 čt 3. 10. volný termín
18 čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 43. (4.) 58 01:08:40 25:40 (59%) 58 104–105. (21–22.)
4 čt 3. 5. Vysočany 40. (6.) 61 00:43:29 14:52 (51%) 119 60. (14.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 43. (8.) 58 00:56:20 21:00 (59%) 177 53. (10.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 177 63. (13.)
7 čt 24. 5. Děvín 177 69. (16.)
8 čt 31. 5. Struhařov 177 75. (16.)
9 čt 7. 6. Juliána 177 79. (19.)
10 čt 14. 6. Točná 177 84. (20.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 177 89. (21.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 177 93. (23.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 177 97. (23.)
14 čt 20. 9. Klánovice 177 100. (23.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 177 100. (23.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 177 103. (23.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 177 106. (25.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 177 107. (26.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka
9 čt 16. 6. Valy
10 út 21. 6. Čelákovice
11 čt 8. 9. Štěrboholy
12 čt 22. 9. Klíčov
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 41. (9.) 60 00:49:30 -20:51 (-28%) 60 178. (43.)
14 st 5. 10. Malešice 60 183. (45.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 60 185. (45.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 40. (4.) 61 00:45:32 15:09 (49%) 61 43. (7.)
2 čt 15. 5. memoriál APM 61 71. (15.)
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 61 88. (17.)
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 61 93. (20.)
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 61 109. (23.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 30. (3.) 71 01:00:20 17:30 (40%) 132 72. (16.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 132 78. (18.)
8 čt 26. 6. Hostavice 132 82. (19.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 132 87. (19.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 132 102. (23.)
11 čt 18. 9. Hostivař 132 105. (24.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 132 106. (24.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 132 114. (27.)
14 čt 16. 10. Klánovice 17. (4.) 84 00:52:58 15:33 (41%) 216 82. (18.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov)
6 čt 6. 6. Zdiměřice
7 čt 13. 6. Klánovice 26. (4.) 75 01:09:22 20:41 (42%) 75 123–125. (26.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 75 129–131. (29.)
9 st 26. 6. Káraný 75 131–133. (29.)
10 čt 5. 9. Radotín 75 136–137. (31.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 75 141–142. (31.)
12 čt 19. 9. Krčák 75 144–145. (33.)
13 st 25. 9. Čimice 75 154–155. (36.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 75 162–163. (40.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 19. (2.) 82 01:06:17 20:16 (44%) 82 130–131. (27.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 82 138–139. (28.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 82 147–148. (29.)
10 út 12. 6. Káraný 15. (3.) 86 01:05:11 10:06 (18%) 168 84. (18.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 168 88. (21.)
12 st 8. 8. Řepy 168 89. (21.)
13 st 5. 9. Klánovice 30. (7.) 71 01:28:50 19:48 (28%) 239 75. (18.)
14 st 12. 9. Chabry 16. (2.) 85 01:27:07 05:55 (7%) 324 62. (15.)
15 st 19. 9. Hostivař 24. (1.) 77 01:03:29 16:41 (35%) 401 54. (13.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 401 57. (13.)
17 st 3. 10. Záběhlice 401 58. (13.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany 13. 38 01:27:11 14:41 (20%) 38 30–31. (6.)
3 st 12. 5. Zbraslav 38 38–39. (6.)
4 st 19. 5. Ladronka (pořadatel) 0 38 43–44. (6.)
5 čt 10. 6. Kamýk 38 50–51. (8.)
6 út 15. 6. Kejkol 38 55–57. (9.)
7 út 22. 6. Lhotka 38 61–63. (10.)
8 st 18. 8. Juliána 38 63–64. (10.)
9 st 25. 8. Hanspaulka 38 66–67. (11.)
10 st 1. 9. Jezírko 38 74–75. (13.)
11 út 7. 9. Hostivař 38 81–82. (14.)
12 út 14. 9. Valy 38 83–84. (14.)
13 st 22. 9. Prokopáč 38 85–86. (14.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák
3 st 15. 7. Halouny
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka)
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka)
6 st 2. 9. Hostivař
7 st 9. 9. Klánovice
8 st 16. 9. Káraný 2. 96 00:43:09 01:46 (4%) 96 50. (9.)