Katka Svatošová

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2015 1 (20) 74 b 165. (41.)
2014 2 (14) 108 b 130. (31.)
2013 2 (14) 67 b 177. (45.)
2012 1 (17) 46 b 281–283. (68–69.)
2011 1 (13) 24 b 130–132. (25–27.)
Celkem 7 0 (78)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 16. 6. Valy
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 27. (6.) 74 00:39:05 17:32 (81%) 74 136–137. (31.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 74 139. (32.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 74 143. (32.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 74 149. (37.)
16 ne 20. 9. Krňany 74 155. (37.)
17 čt 24. 9. Šeberák 74 161. (38.)
18 st 30. 9. Motol 74 163. (39.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 74 164. (40.)
20 st 14. 10. Jižní město 74 165. (41.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka
8 čt 26. 6. Hostavice
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 46. (12.) 55 01:57:18 59:56 (104%) 53 154–155. (36–37.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 48. (11.) 53 00:27:20 12:11 (80%) 108 110. (26.)
11 čt 18. 9. Hostivař 108 115. (28.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 108 121. (30.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 108 126. (31.)
14 čt 16. 10. Klánovice 108 130. (31.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 62. (16.) 39 39 64. (18.)
2 čt 18. 4. Milíčák 73. (13.) 28 01:14:37 41:56 (128%) 67 68. (16.)
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 67 91. (18.)
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 67 101. (22.)
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 67 113. (25.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 67 127. (28.)
7 čt 13. 6. Klánovice 67 136. (32.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 67 141. (35.)
9 st 26. 6. Káraný 67 143. (35.)
10 čt 5. 9. Radotín 67 148. (37.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 67 154. (37.)
12 čt 19. 9. Krčák 67 158. (39.)
13 st 25. 9. Čimice 67 170. (41.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 67 177. (45.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 12. 6. Káraný
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou
12 st 8. 8. Řepy
13 st 5. 9. Klánovice
14 st 12. 9. Chabry
15 st 19. 9. Hostivař 55. (15.) 46 01:39:25 52:37 (112%) 46 277–279. (67–68.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 46 278–280. (67–68.)
17 st 3. 10. Záběhlice 46 281–283. (68–69.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka
6 čt 26. 5. Motol
7 st 1. 6. Komořany
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy
9 út 14. 6. Kladno
10 st 27. 7. Hrdlořezy
11 st 14. 9. Chabry
12 st 21. 9. Klánovice
13 st 28. 9. Chodov 27. (4.) 24 00:25:32 10:54 (74%) 24 130–132. (25–27.)