katka zava

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2018 2 (18) 67 b 194. (45.)
2017 5 (14) 156 b 112. (27.)
2016 10 (15) 263 b 89. (14.)
Celkem 17 0 (47)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 79. (16.) 22 02:03:10 80:10 (186%) 22 155–156. (41–42.)
4 čt 3. 5. Vysočany 22 165–166. (46–47.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 22 172–173. (47–48.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 22 180. (52.)
7 čt 24. 5. Děvín 22 188. (53.)
8 čt 31. 5. Struhařov 22 198. (57.)
9 čt 7. 6. Juliána 22 210. (61.)
10 čt 14. 6. Točná 56. (11.) 45 03:04:15 129:30 (236%) 67 156. (38.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 67 160. (40.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 67 165. (40.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 67 171. (41.)
14 čt 20. 9. Klánovice 67 176. (43.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 67 188. (45.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 67 190. (45.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 67 192. (45.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 67 194. (45.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 75. (14.) 26 01:35:01 58:12 (158%) 26 76. (15.)
2 čt 11. 5. Čimičák 84. (25.) 17 01:05:42 41:18 (169%) 43 95. (20.)
3 čt 18. 5. Horní Počernice 69. (17.) 32 01:14:42 45:01 (151%) 75 79. (15.)
4 čt 25. 5. Kosoř 75 99. (23.)
5 čt 1. 6. Točná 75 108. (24.)
6 čt 8. 6. Lipence 75 114. (28.)
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 75 119. (31.)
8 čt 22. 6. Zvole 75 121. (31.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 75 123. (31.)
10 čt 7. 9. Hostivice 69. (19.) 32 01:20:44 48:48 (152%) 107 107. (28.)
11 čt 14. 9. Hostivař 107 109. (29.)
12 čt 21. 9. Zátiší 107 113. (30.)
13 čt 5. 10. Dobeška 52. (10.) 49 00:45:11 20:05 (80%) 156 109. (26.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 156 112. (27.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 79. (16.) 22 01:17:50 45:19 (139%) 22 82. (18.)
2 čt 28. 4. Memoriál APM 70. (13.) 31 01:52:44 73:15 (185%) 53 77. (13.)
3 čt 5. 5. Bohnice 91. (23.) 10 02:38:00 105:59 (203%) 63 97. (15.)
4 čt 12. 5. Křeslice 76. (20.) 25 88 89. (15.)
5 čt 19. 5. Novodvorská 90. (28.) 11 01:24:23 58:06 (221%) 89 99. (21.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 99 102. (22.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 78. (19.) 23 01:25:30 54:16 (173%) 122 95. (21.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 84. (18.) 17 02:04:17 83:34 (205%) 129 102. (22.)
9 čt 16. 6. Valy 73. (13.) 28 02:11:36 83:20 (172%) 157 97. (19.)
10 út 21. 6. Čelákovice 54. (11.) 47 01:24:59 46:08 (118%) 204 88. (16.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 214 93. (18.)
12 čt 22. 9. Klíčov 214 95. (18.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 214 98. (19.)
14 st 5. 10. Malešice 214 98. (19.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 52. (11.) 49 00:55:00 35:15 (178%) 263 89. (14.)