KLádin

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 9 2 (10) 991 b 1.
2018 13 2 (18) 1492 b 1.
2017 13 1 (14) 1197 b 1.
2016 11 2 (15) 1193 b 2.
2015 18 2 (20) 1695 b 1.
2014 10 3 (14) 1193 b 1.
2013 10 3 (14) 1189 b 2.
2012 14 (17) 1371 b 4.
2011 11 1 (13) 582 b 1.
2010 12 (13) 511 b 1.
2009 3 (8) 186 b 30.
Celkem 124 16 (156)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 1. 100 01:11:10 100 1.
2 čt 11. 4. Veleslavín 1. 100 00:43:06 200 1.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 2. 99 00:51:26 01:38 (3%) 200 1.
4 st 1. 5. Čelákovice 1. 100 00:37:41 300 1.
5 čt 9. 5. Hostivař 7. 94 00:30:20 02:58 (10%) 399 1.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 2. 99 00:40:41 00:44 (1%) 399 1.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) (pořadatel) 100 499 1.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 1. 100 00:44:07 599 1.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 2. 99 01:06:53 03:12 (5%) 698 1.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 1. 100 00:31:56 798 1.
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Kolovraty
15 čt 19. 9. Ďáblice
16 čt 26. 9. Vítkov (pořadatel)
17 čt 3. 10. Dobeška
18 čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 1. 100 00:29:50 100 1.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 100 23.
3 čt 26. 4. Krčák 1. 100 00:43:00 200 12.
4 čt 3. 5. Vysočany 1. 100 00:28:37 300 8.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 2. 99 00:36:50 01:30 (4%) 399 1.
6 čt 17. 5. Na Farkáně (pořadatel) 100 499 1.
7 čt 24. 5. Děvín 1. 100 00:47:55 599 1.
8 čt 31. 5. Struhařov 1. 100 00:58:53 600 1.
9 čt 7. 6. Juliána 1. 100 00:46:29 700 1.
10 čt 14. 6. Točná 1. 100 00:54:45 800 1.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 2. 99 01:03:32 01:08 (1%) 899 1.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 2. 99 00:43:40 01:18 (3%) 998 1.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 1. 100 01:04:40 1098 1.
14 čt 20. 9. Klánovice 1197 1.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 2. 99 00:34:16 00:46 (2%) 1197 1.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 5. 96 00:19:11 02:37 (15%) 1296 1.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 1392 1.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) (pořadatel) 100 1492 1.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 2. 99 00:37:24 00:35 (1%) 99 3.
2 čt 11. 5. Čimičák 2. 99 00:24:29 00:05 (0%) 198 2.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 2. 99 00:29:45 00:04 (0%) 297 2.
4 čt 25. 5. Kosoř 1. 100 01:05:56 397 1.
5 čt 1. 6. Točná 1. 100 00:58:59 398 1.
6 čt 8. 6. Lipence 8. 93 00:40:51 06:20 (18%) 497 1.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 1. 100 00:47:25 597 1.
8 čt 22. 6. Zvole 1. 100 00:47:15 598 1.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 1. 100 00:37:09 698 1.
10 čt 7. 9. Hostivice (pořadatel) 100 798 1.
11 čt 14. 9. Hostivař 1. 100 00:44:32 898 1.
12 čt 21. 9. Zátiší 1. 100 00:41:37 998 1.
13 čt 5. 10. Dobeška 5. 96 00:27:23 02:17 (9%) 1097 1.
14 čt 12. 10. Ořechovka 1. 100 00:31:33 1197 1.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM (pořadatel) 100 100 42–45.
3 čt 5. 5. Bohnice 1. 100 00:52:01 200 26.
4 čt 12. 5. Křeslice 200 40.
5 čt 19. 5. Novodvorská 2. 99 00:26:45 00:28 (1%) 299 21.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 4. 97 00:40:17 02:59 (7%) 396 18.
7 čt 2. 6. Ďáblice 1. 100 00:31:14 496 13.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 2. 99 00:41:57 01:14 (3%) 595 2.
9 čt 16. 6. Valy 1. 100 00:48:16 695 2.
10 út 21. 6. Čelákovice 2. 99 00:39:54 01:03 (2%) 794 2.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 2. 99 00:41:33 00:59 (2%) 893 2.
12 čt 22. 9. Klíčov (pořadatel) 100 993 2.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 3. 98 01:09:33 00:54 (1%) 1091 2.
14 st 5. 10. Malešice 2. 99 00:25:50 01:05 (4%) 1190 2.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 1. 100 00:19:45 1193 2.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 6. 95 00:48:25 05:29 (12%) 95 10.
2 čt 23. 4. Juliána 1. 100 00:36:44 195 3.
3 st 29. 4. PrÚjezd 1. 100 00:43:55 295 3.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 1. 100 00:39:12 395 1.
5 čt 14. 5. Zátiší 1. 100 00:34:09 400 1.
6 čt 21. 5. Memoriál APM (pořadatel) 100 500 1.
7 čt 28. 5. Babický muničák 2. 99 00:43:42 01:42 (4%) 599 1.
8 čt 4. 6. Říčany 2. 99 00:32:37 00:04 (0%) 599 1.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 1. 100 00:41:11 699 1.
10 út 16. 6. Valy 2. 99 01:00:03 00:54 (1%) 798 1.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 1. 100 00:46:10 898 1.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 3. 98 00:22:47 01:14 (5%) 997 1.
13 čt 3. 9. Uhříněves 1. 100 00:29:42 1097 1.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 2. 99 01:04:52 02:55 (4%) 1196 1.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 3. 98 00:45:23 03:04 (7%) 1196 1.
16 ne 20. 9. Krňany (pořadatel) 100 1296 1.
17 čt 24. 9. Šeberák 2. 99 00:31:28 01:30 (5%) 1395 1.
18 st 30. 9. Motol 1. 100 00:57:48 1495 1.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 1. 100 00:36:21 1595 1.
20 st 14. 10. Jižní město 1. 100 00:24:14 1695 1.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 1. 100 00:30:23 100 1.
2 čt 15. 5. memoriál APM (pořadatel) 100 200 1.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 3. 98 00:55:28 02:52 (5%) 298 1.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 2. 99 01:04:56 01:22 (2%) 397 1.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 1. 100 00:28:14 399 1.
6 čt 12. 6. Čelákovice 2. 99 00:43:00 00:10 (0%) 498 1.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 3. 98 00:58:16 04:05 (7%) 596 1.
8 čt 26. 6. Hostavice 1. 100 00:49:33 696 1.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long (pořadatel) 0 796 1.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint (pořadatel) 100 796 1.
11 čt 18. 9. Hostivař 1. 100 00:44:13 896 1.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 2. 99 00:46:05 01:33 (3%) 995 1.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 1. 100 00:48:48 1095 1.
14 čt 16. 10. Klánovice 1193 1.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami (pořadatel) 100 100 1–3.
2 čt 18. 4. Milíčák 4. 97 00:34:17 01:36 (4%) 197 3.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 3. 98 01:01:23 00:37 (1%) 295 3.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 3. 98 13:00:00 256:00 (48%) 393 3.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 1. 100 00:37:25 396 3.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 3. 98 00:30:36 01:56 (6%) 494 2.
7 čt 13. 6. Klánovice 3. 98 00:50:13 01:32 (3%) 592 3.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory (pořadatel) 100 692 2.
9 st 26. 6. Káraný 3. 98 00:56:24 00:29 (0%) 790 2.
10 čt 5. 9. Radotín (pořadatel) 100 792 2.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 1. 100 00:45:55 892 2.
12 čt 19. 9. Krčák 990 2.
13 st 25. 9. Čimice 2. 99 1089 2.
14 čt 3. 10. Novodvorská 1. 100 00:27:35 1189 2.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 1. 100 100 1.
2 st 11. 4. Hlubočepy 4. 97 00:54:51 03:41 (7%) 197 1.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 1. 100 00:46:35 297 1.
4 st 25. 4. Modřany 3. 98 00:58:36 01:16 (2%) 395 1.
5 čt 3. 5. Mníšek 395 6.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 3. 98 00:26:06 00:57 (3%) 493 4.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 1. 100 00:46:01 593 4.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 593 7.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 1. 100 00:57:17 693 6.
10 út 12. 6. Káraný 3. 98 00:57:54 02:49 (5%) 791 2.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 1. 100 00:38:19 891 2.
12 st 8. 8. Řepy 2. 99 00:23:25 00:19 (1%) 990 2.
13 st 5. 9. Klánovice 3. 98 01:13:54 04:52 (7%) 1088 2.
14 st 12. 9. Chabry 17. 84 01:28:26 07:14 (8%) 1172 2.
15 st 19. 9. Hostivař 1172 5.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 2. 99 00:46:56 00:55 (1%) 1271 4.
17 st 3. 10. Záběhlice 1. 100 00:20:59 1371 4.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 1. 50 00:51:03 50 1.
2 st 27. 4. Hodkovičky 1. 50 00:40:37 100 1.
3 st 4. 5. Březová 3. 48 00:54:00 04:00 (8%) 148 1.
4 st 11. 5. Počernice 1. 50 00:52:29 198 1.
5 st 18. 5. Ladronka 1. 50 248 1.
6 čt 26. 5. Motol (pořadatel) 50 298 1.
7 st 1. 6. Komořany 1. 50 01:22:54 348 1.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 2. 49 04:14:00 63:00 (32%) 397 1.
9 út 14. 6. Kladno 1. 50 01:27:38 447 1.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 9. 42 00:58:55 06:17 (11%) 489 1.
11 st 14. 9. Chabry 1. 50 01:25:29 539 1.
12 st 21. 9. Klánovice 539 1.
13 st 28. 9. Chodov 8. 43 00:16:40 02:02 (13%) 582 1.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák 8. 43 00:49:53 04:11 (9%) 43 8.
2 st 28. 4. Říčany 1. 50 01:12:30 93 2.
3 st 12. 5. Zbraslav 1. 50 01:07:33 143 1.
4 st 19. 5. Ladronka 1. 50 01:01:00 193 1.
5 čt 10. 6. Kamýk 2. 49 00:29:55 01:28 (5%) 242 1.
6 út 15. 6. Kejkol 2. 49 00:58:51 01:14 (2%) 291 1.
7 út 22. 6. Lhotka 1. 50 00:39:34 341 1.
8 st 18. 8. Juliána 1. 50 01:49:35 391 1.
9 st 25. 8. Hanspaulka 4. 47 00:33:05 01:43 (5%) 438 1.
10 st 1. 9. Jezírko 37. 0 01:08:50 09:10 (15%) 438 1.
11 út 7. 9. Hostivař 438 1.
12 út 14. 9. Valy 1. 50 00:59:35 488 1.
13 st 22. 9. Prokopáč 28. 23 01:25:00 25:08 (41%) 511 1.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák
3 st 15. 7. Halouny 1. 100 01:31:09 100 22.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 10. 40 00:38:37 06:34 (20%) 140 20.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 8. 46 00:33:40 02:43 (8%) 186 13.
6 st 2. 9. Hostivař 186 19.
7 st 9. 9. Klánovice 186 21.
8 st 16. 9. Káraný 186 30.