Klára Hlaváčková

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2019 1 (6) 41 b 154–155. (33.)
2018 3 (18) 174 b 108. (27.)
2017 3 (14) 140 b 115. (29.)
2016 5 (15) 243 b 92. (15.)
2015 1 (20) 43 b 207. (56.)
Celkem 13 0 (73)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice 60. (12.) 41 01:05:33 27:52 (73%) 41 137–138. (28–29.)
5 čt 9. 5. Hostivař 41 149–150. (32.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 41 154–155. (33.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Levý Hradec
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
čt 12. 9. Kolovraty
čt 3. 10. Dobeška
čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 29. (6.) 72 00:51:40 24:40 (91%) 72 60–61. (13.)
3 čt 26. 4. Krčák 72 84–85. (17.)
4 čt 3. 5. Vysočany 72 102. (23.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 47. (9.) 54 00:59:43 24:23 (69%) 126 70. (16.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 126 79. (20.)
7 čt 24. 5. Děvín 126 87. (21.)
8 čt 31. 5. Struhařov 126 91. (22.)
9 čt 7. 6. Juliána 126 99. (24.)
10 čt 14. 6. Točná 126 104. (26.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 126 107. (28.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 126 116. (29.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 126 119. (29.)
14 čt 20. 9. Klánovice 53. (12.) 48 01:34:48 42:41 (81%) 174 102. (24.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 174 102. (24.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 174 105. (24.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 174 107. (26.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 174 108. (27.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice 52. (9.) 49 00:52:33 22:52 (77%) 49 109. (26.)
4 čt 25. 5. Kosoř 49 120. (30.)
5 čt 1. 6. Točná 49 125. (30.)
6 čt 8. 6. Lipence 50. (7.) 51 00:55:40 21:09 (61%) 100 94. (21.)
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 61. (16.) 40 01:44:06 56:41 (119%) 140 89. (20.)
8 čt 22. 6. Zvole 140 92. (21.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 140 94. (21.)
10 čt 7. 9. Hostivice 140 98. (24.)
11 čt 14. 9. Hostivař 140 100. (24.)
12 čt 21. 9. Zátiší 140 103. (25.)
13 čt 5. 10. Dobeška 140 111. (27.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 140 115. (29.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 51. (6.) 50 00:52:45 20:14 (62%) 50 54. (8.)
2 čt 28. 4. Memoriál APM 50 80. (14.)
3 čt 5. 5. Bohnice 50 106. (18.)
4 čt 12. 5. Křeslice 50 120. (23.)
5 čt 19. 5. Novodvorská 50 132. (28.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 56. (10.) 45 01:08:26 31:08 (83%) 95 105. (23.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 60. (8.) 41 01:01:50 30:36 (97%) 136 90. (18.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 136 98. (20.)
9 čt 16. 6. Valy 136 104. (23.)
10 út 21. 6. Čelákovice 42. (7.) 59 01:08:25 29:34 (76%) 195 91. (17.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 53. (10.) 48 01:08:11 27:37 (68%) 243 83. (12.)
12 čt 22. 9. Klíčov 243 86. (12.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 243 89. (13.)
14 st 5. 10. Malešice 243 90. (13.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 243 92. (15.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 16. 6. Valy
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race
13 čt 3. 9. Uhříněves
14 út 8. 9. Lipenecké louky
15 st 16. 9. Osamělá blecha
16 ne 20. 9. Krňany
17 čt 24. 9. Šeberák 58. (10.) 43 00:54:14 24:16 (80%) 43 201. (53.)
18 st 30. 9. Motol 43 205. (54.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 43 207. (56.)
20 st 14. 10. Jižní město 43 207. (56.)