Klára Horová

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2015 4 (20) 128 b 128. (30.)
2014 3 (14) 146 b 111. (25.)
2013 2 (14) 81 b 157. (39.)
Celkem 9 0 (48)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany 65. (11.) 36 01:06:20 33:47 (103%) 36 157–158. (39.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 82. (25.) 19 00:57:02 15:51 (38%) 55 149. (36.)
10 út 16. 6. Valy 75. (15.) 26 01:27:53 28:44 (48%) 81 132. (30.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 54. 47 01:39:36 53:26 (115%) 128 109. (23.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 128 109. (23.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 128 112. (23.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 128 113. (23.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 128 116. (24.)
16 ne 20. 9. Krňany 128 122. (27.)
17 čt 24. 9. Šeberák 128 125. (28.)
18 st 30. 9. Motol 128 126. (29.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 128 127. (30.)
20 st 14. 10. Jižní město 128 128. (30.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 41. (8.) 60 01:32:50 38:39 (71%) 60 127–128. (29.)
8 čt 26. 6. Hostavice 60 132–133. (30.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 60 147–149. (34.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 60 157–158. (39.)
11 čt 18. 9. Hostivař 60 162–163. (40.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 49. (9.) 52 01:14:20 29:48 (66%) 112 116. (27.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 67. (15.) 34 01:16:50 28:02 (57%) 146 105. (22.)
14 čt 16. 10. Klánovice 146 111. (25.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov)
6 čt 6. 6. Zdiměřice
7 čt 13. 6. Klánovice
8 čt 20. 6. Kavčí Hory
9 st 26. 6. Káraný
10 čt 5. 9. Radotín
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy
12 čt 19. 9. Krčák 56. 45 01:13:20 31:44 (76%) 45 187–188. (49–50.)
13 st 25. 9. Čimice 45 195–196. (50–51.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 65. 36 00:43:21 15:46 (57%) 81 157. (39.)