kliiima

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 3 (6) 200 b 48.
2018 10 (18) 765 b 30.
2017 3 (14) 213 b 94.
2016 4 (15) 252 b 90.
2015 4 (20) 244 b 95.
2014 2 (14) 145 b 112.
2013 3 (14) 187 b 92.
Celkem 29 0 (101)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 42. 59 01:15:46 25:58 (52%) 59 95.
4 st 1. 5. Čelákovice 59 111–112.
5 čt 9. 5. Hostivař 34. 67 00:40:27 13:05 (47%) 126 68.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 27. 74 00:53:50 13:53 (34%) 200 48.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Levý Hradec
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
čt 12. 9. Kolovraty
čt 3. 10. Dobeška
čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 45. 56 00:52:50 23:00 (77%) 56 48.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 56 81–82.
3 čt 26. 4. Krčák 19. 82 00:56:12 13:12 (30%) 138 36.
4 čt 3. 5. Vysočany 25. 76 00:39:08 10:31 (36%) 214 30.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 20. 81 00:46:18 10:58 (31%) 295 20.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 295 33.
7 čt 24. 5. Děvín 295 40.
8 čt 31. 5. Struhařov 295 45.
9 čt 7. 6. Juliána 295 54.
10 čt 14. 6. Točná 25. 76 01:30:05 35:20 (64%) 371 42.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 27. 74 01:32:44 30:20 (48%) 445 37.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 28. 73 00:59:04 16:42 (39%) 518 33.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 518 38.
14 čt 20. 9. Klánovice 29. 72 01:11:28 19:21 (37%) 590 35.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 590 39.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 16. 85 00:21:34 05:00 (30%) 675 31.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 675 34.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 11. 90 00:32:55 06:37 (25%) 765 30.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 56. 45 01:04:33 27:44 (75%) 45 57.
2 čt 11. 5. Čimičák 45 91.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 45 112.
4 čt 25. 5. Kosoř 45 123.
5 čt 1. 6. Točná 17. 84 01:20:55 21:56 (37%) 129 76.
6 čt 8. 6. Lipence 17. 84 00:42:32 08:01 (23%) 213 52.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 213 63.
8 čt 22. 6. Zvole 213 69.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 213 73.
10 čt 7. 9. Hostivice 213 79.
11 čt 14. 9. Hostivař 213 82.
12 čt 21. 9. Zátiší 213 86.
13 čt 5. 10. Dobeška 213 89.
14 čt 12. 10. Ořechovka 213 94.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 38. 63 00:47:21 14:50 (45%) 63 41.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 36. 65 01:01:30 22:01 (55%) 128 32.
3 čt 5. 5. Bohnice 128 48.
4 čt 12. 5. Křeslice 128 69.
5 čt 19. 5. Novodvorská 53. 48 00:43:46 17:29 (66%) 176 61.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 176 69.
7 čt 2. 6. Ďáblice 176 74.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 176 81.
9 čt 16. 6. Valy 25. 76 01:12:10 23:54 (49%) 252 71.
10 út 21. 6. Čelákovice 252 72.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 252 80.
12 čt 22. 9. Klíčov 252 84.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 252 87.
14 st 5. 10. Malešice 252 88.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 252 90.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 34. 67 01:02:22 19:26 (45%) 67 38.
2 čt 23. 4. Juliána 67 66.
3 st 29. 4. PrÚjezd 50. 51 01:09:37 25:42 (58%) 118 53.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 118 70.
5 čt 14. 5. Zátiší 38. 63 00:54:48 20:39 (60%) 181 53.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 181 64.
7 čt 28. 5. Babický muničák 181 71.
8 čt 4. 6. Říčany 38. 63 00:48:34 16:01 (49%) 244 64.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 244 70.
10 út 16. 6. Valy 244 76.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 244 79.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 244 80.
13 čt 3. 9. Uhříněves 244 83.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 244 85.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 244 89.
16 ne 20. 9. Krňany 244 92.
17 čt 24. 9. Šeberák 244 92.
18 st 30. 9. Motol 244 93.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 244 94.
20 st 14. 10. Jižní město 244 95.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 33. 68 01:11:54 19:18 (36%) 68 79–80.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 68 84–86.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 24. 77 00:36:33 08:19 (29%) 145 64.
6 čt 12. 6. Čelákovice 145 69.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 145 74.
8 čt 26. 6. Hostavice 145 78.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 145 85.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 145 96.
11 čt 18. 9. Hostivař 145 97.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 145 99.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 145 106.
14 čt 16. 10. Klánovice 145 112.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 33. 68 19:35:00 651:00 (124%) 68 99.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 68 110.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 68 123–124.
7 čt 13. 6. Klánovice 68 133–134.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 39. 62 130 91.
9 st 26. 6. Káraný 130 94.
10 čt 5. 9. Radotín 44. 57 18:19:00 186:00 (20%) 187 79.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 187 81.
12 čt 19. 9. Krčák 187 88.
13 st 25. 9. Čimice 187 91.
14 čt 3. 10. Novodvorská 187 92.