Komanč

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 5 (10) 212 b 71.
2018 9 2 (18) 781 b 28.
2017 12 1 (14) 823 b 23.
2016 11 1 (15) 808 b 26.
2015 19 1 (20) 1184 b 22.
2014 12 (14) 821 b 17.
2013 14 (14) 850 b 19.
2012 14 1 (17) 1056 b 16.
2011 10 (13) 258 b 21.
2010 6 (13) 101 b 47.
2009 5 (8) 284 b 11.
Celkem 117 6 (156)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 52. 49 01:19:21 36:15 (84%) 49 83.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 49. 52 01:21:53 32:05 (64%) 101 49.
4 st 1. 5. Čelákovice 88. 13 00:53:50 16:09 (42%) 114 60.
5 čt 9. 5. Hostivař 114 75.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 114 84.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 48. 53 01:17:41 27:28 (54%) 167 74.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 167 81.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 167 85.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 56. 45 01:06:05 34:09 (106%) 212 71.
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Kolovraty
15 čt 19. 9. Ďáblice
16 čt 26. 9. Vítkov
17 čt 3. 10. Dobeška
18 čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 31. 70 00:47:53 18:03 (60%) 70 34.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 43. 58 00:39:13 12:13 (45%) 128 18.
3 čt 26. 4. Krčák 34. 67 01:03:40 20:40 (48%) 195 17.
4 čt 3. 5. Vysočany 195 34.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 39. 62 00:55:00 19:40 (55%) 257 32.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 37. 64 01:10:48 25:48 (57%) 321 29.
7 čt 24. 5. Děvín 321 35.
8 čt 31. 5. Struhařov 321 40.
9 čt 7. 6. Juliána 321 47.
10 čt 14. 6. Točná (pořadatel) 100 421 33.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 41. 61 01:46:59 44:35 (71%) 482 31.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 39. 62 01:03:01 20:39 (48%) 544 30.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 29. 72 01:48:54 44:14 (68%) 616 30.
14 čt 20. 9. Klánovice 36. 65 01:16:47 24:40 (47%) 681 28.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 681 28.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory (pořadatel) 100 781 26.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 781 28.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 781 28.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 42. 59 00:56:33 19:44 (53%) 59 43.
2 čt 11. 5. Čimičák 38. 63 00:36:50 12:26 (50%) 122 27.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 32. 69 00:44:00 14:19 (48%) 191 24.
4 čt 25. 5. Kosoř 41. 60 01:47:55 41:59 (63%) 251 26.
5 čt 1. 6. Točná (pořadatel) 100 292 23.
6 čt 8. 6. Lipence 61. 40 01:00:24 25:53 (74%) 351 23.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 39. 62 01:17:09 29:44 (62%) 413 23.
8 čt 22. 6. Zvole 26. 75 01:16:27 29:12 (61%) 429 24.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 31. 70 00:59:19 22:10 (59%) 499 25.
10 čt 7. 9. Hostivice 47. 54 00:50:39 18:43 (58%) 558 23.
11 čt 14. 9. Hostivař 32. 69 01:12:59 28:27 (63%) 627 22.
12 čt 21. 9. Zátiší 31. 70 01:03:58 22:21 (53%) 697 22.
13 čt 5. 10. Dobeška 751 24.
14 čt 12. 10. Ořechovka 29. 72 00:51:42 20:09 (63%) 823 23.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 36. 65 00:46:28 13:57 (42%) 65 39.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 33. 68 00:57:46 18:17 (46%) 133 28.
3 čt 5. 5. Bohnice 41. 60 01:22:00 29:59 (57%) 193 27.
4 čt 12. 5. Křeslice 39. 62 00:49:10 15:48 (47%) 255 25.
5 čt 19. 5. Novodvorská 38. 63 00:39:57 13:40 (51%) 258 28.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 318 27.
7 čt 2. 6. Ďáblice 44. 57 00:50:33 19:19 (61%) 375 28.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 59. 42 01:16:50 36:07 (88%) 375 33.
9 čt 16. 6. Valy (pořadatel) 100 475 27.
10 út 21. 6. Čelákovice 30. 71 01:00:05 21:14 (54%) 546 27.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 38. 63 00:59:30 18:56 (46%) 609 27.
12 čt 22. 9. Klíčov 651 28.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 29. 72 01:48:49 40:10 (58%) 723 25.
14 st 5. 10. Malešice 723 27.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 16. 85 00:27:22 07:37 (38%) 808 26.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 36. 65 01:02:58 20:02 (46%) 65 40.
2 čt 23. 4. Juliána 46. 55 00:55:35 18:51 (51%) 120 35.
3 st 29. 4. PrÚjezd 42. 59 01:03:55 20:00 (45%) 179 29.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 47. 54 01:03:15 24:03 (61%) 233 28.
5 čt 14. 5. Zátiší 38. 63 00:54:48 20:39 (60%) 242 36.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 36. 65 01:17:46 22:16 (40%) 307 35.
7 čt 28. 5. Babický muničák 37. 64 01:06:16 24:16 (57%) 371 33.
8 čt 4. 6. Říčany 36. 65 00:47:48 15:15 (46%) 381 34.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 42. 59 01:09:15 28:04 (68%) 440 34.
10 út 16. 6. Valy (pořadatel) 100 540 27.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 42. 59 01:19:27 33:17 (72%) 599 25.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 22. 79 00:37:59 16:26 (76%) 678 23.
13 čt 3. 9. Uhříněves 35. 66 00:46:02 16:20 (54%) 744 25.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 25. 76 01:27:48 25:51 (41%) 820 26.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 49. 52 01:18:32 36:13 (85%) 820 27.
16 ne 20. 9. Krňany 29. 72 00:56:21 20:30 (57%) 892 24.
17 čt 24. 9. Šeberák 37. 64 00:43:49 13:51 (46%) 956 24.
18 st 30. 9. Motol 26. 75 01:33:36 35:48 (61%) 1031 24.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 28. 73 00:56:28 20:07 (55%) 1104 23.
20 st 14. 10. Jižní město 21. 80 00:35:30 11:16 (46%) 1184 22.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 39. 62 00:45:10 14:47 (48%) 62 42.
2 čt 15. 5. memoriál APM 41. 60 01:16:04 37:27 (96%) 122 29.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 43. 58 01:17:07 24:31 (46%) 180 29.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 34. 67 01:07:41 04:07 (6%) 247 25.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 29. 72 00:37:56 09:42 (34%) 261 28.
6 čt 12. 6. Čelákovice 28. 73 00:59:53 17:03 (39%) 334 27.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 29. 72 01:22:12 28:01 (51%) 406 23.
8 čt 26. 6. Hostavice 18. 83 01:08:12 18:39 (37%) 489 21.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 547 20.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 547 22.
11 čt 18. 9. Hostivař 26. 75 01:07:05 22:52 (51%) 622 20.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 29. 72 01:08:46 24:14 (54%) 694 18.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 59. 42 01:10:21 21:33 (44%) 736 19.
14 čt 16. 10. Klánovice 16. 85 00:52:50 15:25 (41%) 821 17.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 38. 63 63 40.
2 čt 18. 4. Milíčák 42. 59 00:50:04 17:23 (53%) 122 24.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 72. 29 01:06:25 05:39 (9%) 151 34.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 29. 72 16:44:00 480:00 (91%) 223 26.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 45. 56 00:58:10 20:45 (55%) 250 31.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 41. 60 00:38:36 09:56 (34%) 310 25.
7 čt 13. 6. Klánovice 35. 66 01:14:34 25:53 (53%) 376 26.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 10. 91 467 22.
9 st 26. 6. Káraný 18. 83 01:12:25 16:30 (29%) 550 21.
10 čt 5. 9. Radotín 34. 67 13:41:00 -92:00 (-11%) 561 19.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 26. 75 01:21:08 35:13 (76%) 636 22.
12 čt 19. 9. Krčák 22. 79 00:52:55 11:19 (27%) 715 18.
13 st 25. 9. Čimice 68. 33 771 19.
14 čt 3. 10. Novodvorská 22. 79 00:41:34 13:59 (50%) 850 19.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy (pořadatel) 100 100 26–28.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 36. 65 01:12:04 25:29 (54%) 165 26.
4 st 25. 4. Modřany 28. 73 01:18:40 21:20 (37%) 238 23.
5 čt 3. 5. Mníšek 54. 47 285 23.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 73. 28 00:37:07 11:58 (47%) 313 22.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 18. 83 01:02:10 16:09 (35%) 396 20.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 28. 73 22:44:00 1244:00 (1036%) 469 19.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 34. 67 01:21:33 24:16 (42%) 536 18.
10 út 12. 6. Káraný 536 23.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 26. 75 00:52:27 14:08 (36%) 611 21.
12 st 8. 8. Řepy 15. 86 00:31:05 07:59 (34%) 697 19.
13 st 5. 9. Klánovice 33. 68 01:31:15 22:13 (32%) 765 18.
14 st 12. 9. Chabry 22. 79 01:23:47 02:35 (3%) 844 16.
15 st 19. 9. Hostivař 23. 78 01:02:54 16:06 (34%) 922 15.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 32. 69 01:04:29 18:28 (40%) 991 15.
17 st 3. 10. Záběhlice 36. 65 00:32:42 11:43 (55%) 1056 16.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 23. 28 01:14:35 23:32 (46%) 28 26.
2 st 27. 4. Hodkovičky 30. 21 00:58:48 18:11 (44%) 49 20.
3 st 4. 5. Březová 15. 36 01:12:00 22:00 (44%) 85 15.
4 st 11. 5. Počernice 85 21.
5 st 18. 5. Ladronka 46. 5 90 26.
6 čt 26. 5. Motol 18. 33 02:06:05 28:15 (28%) 123 21.
7 st 1. 6. Komořany 49. 2 01:48:51 25:57 (31%) 125 24.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 125 28.
9 út 14. 6. Kladno 28. 23 01:56:54 29:16 (33%) 148 26.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 148 31.
11 st 14. 9. Chabry 18. 33 01:27:36 02:07 (2%) 181 26.
12 st 21. 9. Klánovice 13. 38 01:04:29 11:05 (20%) 219 21.
13 st 28. 9. Chodov 12. 39 00:18:42 04:04 (27%) 258 21.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany 34. 17 01:52:45 40:15 (55%) 17 51.
3 st 12. 5. Zbraslav 17 65.
4 st 19. 5. Ladronka 43. 0 17 72.
5 čt 10. 6. Kamýk 17 82.
6 út 15. 6. Kejkol 17 91.
7 út 22. 6. Lhotka 17 97.
8 st 18. 8. Juliána 14. 24 02:45:44 56:09 (51%) 41 59.
9 st 25. 8. Hanspaulka 20. 31 00:42:05 10:43 (34%) 72 49.
10 st 1. 9. Jezírko 72 52.
11 út 7. 9. Hostivař 22. 29 00:57:52 16:23 (39%) 101 46.
12 út 14. 9. Valy 21. 0 101 47.
13 st 22. 9. Prokopáč 101 47.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák 10. 84 01:03:45 08:39 (15%) 84 12.
2 st 24. 6. Ďábličák 17. 67 00:59:30 14:50 (33%) 151 9.
3 st 15. 7. Halouny 35. 1 152 14.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 152 16.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 152 24.
6 st 2. 9. Hostivař 16. 67 02:12:22 32:57 (33%) 219 12.
7 st 9. 9. Klánovice 219 16.
8 st 16. 9. Káraný 31. 65 00:55:50 14:27 (34%) 284 11.