Kouřa

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 1 1 (2) 198 b 2.
2018 6 1 (18) 665 b 39.
2016 12 1 (15) 1182 b 3.
2015 19 1 (20) 1682 b 2.
2014 11 3 (14) 1171 b 2.
2013 12 1 (14) 1190 b 1.
2012 12 1 (17) 1198 b 11.
2011 3 (13) 121 b 44.
2010 8 1 (13) 349 b 11.
2009 5 2 (8) 425 b 3.
Celkem 89 12 (134)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice (pořadatel) 100 100 2–3.
2 čt 11. 4. Veleslavín 3. 98 00:45:33 02:27 (5%) 198 2.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Hostivice-Chýně
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Levý Hradec
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
čt 12. 9. Kolovraty
čt 3. 10. Dobeška
čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 5. 96 00:36:35 06:45 (22%) 96 8.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) (pořadatel) 100 196 2.
3 čt 26. 4. Krčák 10. 91 00:52:10 09:10 (21%) 287 2.
4 čt 3. 5. Vysočany 7. 94 00:32:55 04:18 (15%) 381 2.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 381 5.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 11. 90 00:51:13 06:13 (13%) 471 6.
7 čt 24. 5. Děvín 471 15.
8 čt 31. 5. Struhařov 471 19.
9 čt 7. 6. Juliána 3. 98 00:47:15 00:46 (1%) 569 17.
10 čt 14. 6. Točná 569 23.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 569 26.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 5. 96 00:45:50 03:28 (8%) 665 21.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 665 25.
14 čt 20. 9. Klánovice 665 29.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 665 29.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 665 32.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 665 37.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 665 39.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 2. 99 00:33:32 01:01 (3%) 99 5.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 2. 99 00:41:00 01:31 (3%) 198 3.
3 čt 5. 5. Bohnice 3. 98 00:53:20 01:19 (2%) 296 2.
4 čt 12. 5. Křeslice 1. 100 00:33:22 396 2.
5 čt 19. 5. Novodvorská 3. 98 00:27:12 00:55 (3%) 396 2.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 2. 99 00:37:44 00:26 (1%) 495 2.
7 čt 2. 6. Ďáblice 6. 95 00:35:57 04:43 (15%) 593 2.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 593 3.
9 čt 16. 6. Valy 4. 97 00:53:32 05:16 (10%) 690 3.
10 út 21. 6. Čelákovice 1. 100 00:38:51 790 3.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 3. 98 00:41:52 01:18 (3%) 888 3.
12 čt 22. 9. Klíčov 2. 99 00:29:04 02:24 (9%) 987 3.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) (pořadatel) 100 1087 3.
14 st 5. 10. Malešice 1182 3.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 35. 66 00:33:05 13:20 (67%) 1182 3.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň (pořadatel) 100 100 2–5.
2 čt 23. 4. Juliána 2. 99 00:37:32 00:48 (2%) 199 1.
3 st 29. 4. PrÚjezd 4. 97 00:46:53 02:58 (6%) 296 2.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 2. 99 00:39:57 00:45 (1%) 395 2.
5 čt 14. 5. Zátiší 4. 97 00:39:11 05:02 (14%) 395 2.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 5. 96 00:59:10 03:40 (6%) 492 2.
7 čt 28. 5. Babický muničák 1. 100 00:42:00 592 2.
8 čt 4. 6. Říčany 3. 98 00:33:14 00:41 (2%) 593 2.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 2. 99 00:45:27 04:16 (10%) 692 2.
10 út 16. 6. Valy 1. 100 00:59:09 792 2.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 2. 99 00:47:44 01:34 (3%) 891 2.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 4. 97 00:23:11 01:38 (7%) 988 2.
13 čt 3. 9. Uhříněves 2. 99 00:30:53 01:11 (3%) 1087 2.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 1. 100 01:01:57 1187 2.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 2. 99 00:43:03 00:44 (1%) 1189 2.
16 ne 20. 9. Krňany 3. 98 00:40:26 04:35 (12%) 1287 2.
17 čt 24. 9. Šeberák 1. 100 00:29:58 1387 2.
18 st 30. 9. Motol 2. 99 01:04:59 07:11 (12%) 1486 2.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 51. 50 02:00:00 83:39 (230%) 1583 2.
20 st 14. 10. Jižní město 2. 99 00:25:18 01:04 (4%) 1682 2.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 8. 93 00:37:45 07:22 (24%) 93 11.
2 čt 15. 5. memoriál APM 4. 97 00:43:41 05:04 (13%) 190 6–7.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 2. 99 00:54:08 01:32 (2%) 289 3.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 1. 100 01:03:34 389 3.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice (pořadatel) 100 396 2.
6 čt 12. 6. Čelákovice 4. 97 00:43:50 01:00 (2%) 493 2.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 2. 99 00:56:36 02:25 (4%) 592 2.
8 čt 26. 6. Hostavice 44. 57 01:00:05 10:32 (21%) 685 3.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long (pořadatel) 0 785 3.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint (pořadatel) 100 785 3.
11 čt 18. 9. Hostivař 2. 99 00:46:42 02:29 (5%) 884 2.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 7. 94 00:49:42 05:10 (11%) 978 3.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 7. 94 00:54:10 05:22 (10%) 1072 3.
14 čt 16. 10. Klánovice 2. 99 00:38:27 01:02 (2%) 1171 2.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 2. 99 99 4.
2 čt 18. 4. Milíčák 2. 99 00:32:50 00:09 (0%) 198 1.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 1. 100 01:00:46 298 1.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 1. 100 08:44:00 398 1.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 3. 98 00:39:54 02:29 (6%) 398 1.
6 čt 6. 6. Zdiměřice (pořadatel) 100 498 1.
7 čt 13. 6. Klánovice 1. 100 00:48:41 598 1.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 4. 97 696 1.
9 st 26. 6. Káraný 1. 100 00:55:55 796 1.
10 čt 5. 9. Radotín 1. 100 15:13:00 798 1.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 3. 98 00:54:05 08:10 (17%) 896 1.
12 čt 19. 9. Krčák 994 1.
13 st 25. 9. Čimice 9. 92 1091 1.
14 čt 3. 10. Novodvorská 2. 99 00:29:51 02:16 (8%) 1190 1.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) (pořadatel) 100 100 2–5.
2 st 11. 4. Hlubočepy 18. 83 01:02:51 11:41 (22%) 183 4.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 3. 98 00:47:26 00:51 (1%) 281 2.
4 st 25. 4. Modřany 14. 86 01:07:50 10:30 (18%) 367 3.
5 čt 3. 5. Mníšek 6. 95 462 2.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 21. 80 00:29:05 03:56 (15%) 542 2.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 3. 98 00:48:00 01:59 (4%) 640 2.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 640 4.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 640 9.
10 út 12. 6. Káraný 640 13.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 21. 80 00:49:11 10:52 (28%) 720 13.
12 st 8. 8. Řepy 720 17.
13 st 5. 9. Klánovice 4. 97 01:16:42 07:40 (11%) 817 15.
14 st 12. 9. Chabry 18. 83 01:31:32 10:20 (12%) 900 12.
15 st 19. 9. Hostivař 1. 100 00:46:48 1000 11.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 1. 100 00:46:01 1100 11.
17 st 3. 10. Záběhlice 3. 98 00:22:46 01:47 (8%) 1198 11.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 3. 48 00:56:43 05:40 (11%) 48 6.
2 st 27. 4. Hodkovičky 48 21–22.
3 st 4. 5. Březová 48 34.
4 st 11. 5. Počernice 48 41–42.
5 st 18. 5. Ladronka 2. 49 97 23.
6 čt 26. 5. Motol 97 29.
7 st 1. 6. Komořany 97 33.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 97 35.
9 út 14. 6. Kladno 27. 24 01:55:08 27:30 (31%) 121 34.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 121 38.
11 st 14. 9. Chabry 121 39.
12 st 21. 9. Klánovice 121 42.
13 st 28. 9. Chodov 121 44.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany 3. 48 01:16:25 03:55 (5%) 48 18–19.
3 st 12. 5. Zbraslav 19. 32 01:31:48 24:15 (35%) 80 15.
4 st 19. 5. Ladronka 80 22.
5 čt 10. 6. Kamýk 80 29.
6 út 15. 6. Kejkol 3. 48 01:01:02 03:25 (5%) 128 20.
7 út 22. 6. Lhotka 5. 46 00:42:19 02:45 (6%) 174 15.
8 st 18. 8. Juliána (pořadatel) 0 174 17.
9 st 25. 8. Hanspaulka 7. 44 00:35:25 04:03 (12%) 218 14.
10 st 1. 9. Jezírko 1. 50 00:59:40 268 10.
11 út 7. 9. Hostivař 17. 34 00:55:31 14:02 (33%) 302 12.
12 út 14. 9. Valy 302 12.
13 st 22. 9. Prokopáč 4. 47 01:05:55 06:03 (10%) 349 11.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák 9. 87 01:02:05 06:59 (12%) 87 11.
2 st 24. 6. Ďábličák 8. 80 00:53:45 09:05 (20%) 167 6.
3 st 15. 7. Halouny 3. 87 01:43:00 11:51 (13%) 254 1.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) (pořadatel) 254 3.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) (pořadatel) 254 4.
6 st 2. 9. Hostivař 254 8.
7 st 9. 9. Klánovice 7. 81 00:51:02 08:12 (19%) 335 5.
8 st 16. 9. Káraný 7. 90 00:45:20 03:57 (9%) 425 3.