Kožich

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 6 (10) 311 b 49.
2018 4 (18) 277 b 80.
2017 13 (14) 836 b 22.
2016 12 (15) 747 b 30.
2015 1 (20) 22 b 237–238.
2014 9 (14) 654 b 30.
2013 10 (14) 696 b 28.
2012 4 (17) 317 b 72.
2011 3 (13) 58 b 78.
2010 9 1 (13) 258 b 16.
2009 1 (8) 75 b 67.
Celkem 72 1 (156)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 46. 55 01:12:11 29:05 (67%) 55 77–78.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 55 98–99.
4 st 1. 5. Čelákovice 87. 14 00:53:41 16:00 (42%) 69 97.
5 čt 9. 5. Hostivař 46. 55 00:43:36 16:14 (59%) 124 70.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 38. 63 00:59:18 19:21 (48%) 187 57.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 43. 58 01:14:26 24:13 (48%) 245 47.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 245 55.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 245 55.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 35. 66 00:53:45 21:49 (68%) 311 49.
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Kolovraty
15 čt 19. 9. Ďáblice
16 čt 26. 9. Vítkov
17 čt 3. 10. Dobeška
18 čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov
9 čt 7. 6. Juliána
10 čt 14. 6. Točná
11 čt 21. 6. Okrouhlo
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 32. 69 01:50:25 45:45 (70%) 69 166–168.
14 čt 20. 9. Klánovice 38. 63 01:17:48 25:41 (49%) 132 120.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 132 121.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 30. 71 00:25:54 09:20 (56%) 203 92.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 203 94.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 27. 74 00:47:00 20:42 (78%) 277 80.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 44. 57 00:56:40 19:51 (53%) 57 45.
2 čt 11. 5. Čimičák 31. 70 00:34:44 10:20 (42%) 127 24–25.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 28. 73 00:42:25 12:44 (42%) 200 19.
4 čt 25. 5. Kosoř 37. 64 01:44:08 38:12 (57%) 264 23.
5 čt 1. 6. Točná 29. 72 01:31:29 32:30 (55%) 279 26.
6 čt 8. 6. Lipence 336 25.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 35. 66 01:15:58 28:33 (60%) 402 24.
8 čt 22. 6. Zvole 23. 78 01:11:33 24:18 (51%) 423 26.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 19. 82 00:55:38 18:29 (49%) 505 24.
10 čt 7. 9. Hostivice 36. 65 00:46:26 14:30 (45%) 570 22.
11 čt 14. 9. Hostivař 30. 71 01:12:34 28:02 (62%) 641 21.
12 čt 21. 9. Zátiší 34. 67 01:04:51 23:14 (55%) 708 21.
13 čt 5. 10. Dobeška 35. 66 00:35:10 10:04 (40%) 774 22.
14 čt 12. 10. Ořechovka 39. 62 00:56:47 25:14 (79%) 836 22.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM 47. 54 01:09:40 30:11 (76%) 54 76.
3 čt 5. 5. Bohnice 44. 57 01:22:13 30:12 (58%) 111 51.
4 čt 12. 5. Křeslice 53. 48 00:52:16 18:54 (56%) 159 54.
5 čt 19. 5. Novodvorská 49. 52 00:43:02 16:45 (63%) 211 45.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 37. 64 00:58:28 21:10 (56%) 275 36.
7 čt 2. 6. Ďáblice 33. 68 00:46:22 15:08 (48%) 343 37.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 39. 62 01:03:31 22:48 (55%) 357 37.
9 čt 16. 6. Valy 41. 60 01:20:00 31:44 (65%) 417 31.
10 út 21. 6. Čelákovice 25. 76 00:55:14 16:23 (42%) 493 28.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 541 31.
12 čt 22. 9. Klíčov 31. 70 00:42:43 16:03 (60%) 611 30.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 611 34.
14 st 5. 10. Malešice 30. 71 00:41:30 16:45 (67%) 682 30.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 36. 65 00:33:12 13:27 (68%) 747 30.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 79. 22 00:47:04 05:53 (14%) 22 185–186.
10 út 16. 6. Valy 22 194–195.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 22 198–199.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 22 200–201.
13 čt 3. 9. Uhříněves 22 210–211.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 22 212–213.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 22 221–222.
16 ne 20. 9. Krňany 22 226–227.
17 čt 24. 9. Šeberák 22 231–232.
18 st 30. 9. Motol 22 235–236.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 22 237–238.
20 st 14. 10. Jižní město 22 237–238.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 46. 55 00:47:20 16:57 (55%) 55 49.
2 čt 15. 5. memoriál APM 25. 76 00:59:58 21:21 (55%) 131 25.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 44. 57 01:17:14 24:38 (46%) 188 25.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 188 38.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 188 47.
6 čt 12. 6. Čelákovice 25. 76 00:58:39 15:49 (36%) 264 42.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 31. 70 01:22:52 28:41 (52%) 334 35.
8 čt 26. 6. Hostavice 19. 82 01:08:43 19:10 (38%) 416 30.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 416 34.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 416 38.
11 čt 18. 9. Hostivař 19. 82 01:04:00 19:47 (44%) 498 33.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 498 37.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 31. 70 01:13:34 24:46 (50%) 568 33.
14 čt 16. 10. Klánovice 15. 86 00:52:46 15:21 (41%) 654 30.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 48. 53 53 50.
2 čt 18. 4. Milíčák 53 85.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 38. 63 01:31:54 31:08 (51%) 116 52.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 116 61.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 39. 62 00:55:25 18:00 (48%) 178 53.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 40. 61 00:38:25 09:45 (34%) 239 46.
7 čt 13. 6. Klánovice 36. 65 01:14:35 25:54 (53%) 304 40.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 23. 78 382 33.
9 st 26. 6. Káraný 382 40.
10 čt 5. 9. Radotín 26. 75 09:24:00 -349:00 (-39%) 457 34.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 19. 82 01:12:07 26:12 (57%) 539 30.
12 čt 19. 9. Krčák 25. 76 00:54:46 13:10 (31%) 615 27.
13 st 25. 9. Čimice 615 30.
14 čt 3. 10. Novodvorská 20. 81 00:41:20 13:45 (49%) 696 28.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy 22. 79 01:06:05 14:55 (29%) 79 50.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 79 70–71.
4 st 25. 4. Modřany 79 89.
5 čt 3. 5. Mníšek 79 106.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 79 125–126.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 79 133–134.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 16. 85 18:04:00 964:00 (803%) 164 70.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 24. 77 01:16:52 19:35 (34%) 241 52.
10 út 12. 6. Káraný 241 56.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 241 64.
12 st 8. 8. Řepy 25. 76 00:34:44 11:38 (50%) 317 52.
13 st 5. 9. Klánovice 317 60.
14 st 12. 9. Chabry 317 63.
15 st 19. 9. Hostivař 317 67.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 317 69.
17 st 3. 10. Záběhlice 317 72.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka 40. 11 11 110–111.
6 čt 26. 5. Motol 15. 36 02:00:36 22:46 (23%) 47 54.
7 st 1. 6. Komořany 47 57.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 47 62.
9 út 14. 6. Kladno 47 67.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 47 73.
11 st 14. 9. Chabry 47 80.
12 st 21. 9. Klánovice 47 87.
13 st 28. 9. Chodov 40. 11 00:15:37 00:59 (6%) 58 78.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák 23. 28 00:58:48 13:06 (28%) 28 23.
2 st 28. 4. Říčany 23. 28 01:36:09 23:39 (32%) 56 13.
3 st 12. 5. Zbraslav (pořadatel) 0 56 23.
4 st 19. 5. Ladronka 19. 32 01:26:59 25:59 (42%) 88 19.
5 čt 10. 6. Kamýk 41. 0 88 27.
6 út 15. 6. Kejkol 12. 39 01:12:10 14:33 (25%) 127 21.
7 út 22. 6. Lhotka 26. 25 00:54:28 14:54 (37%) 152 18.
8 st 18. 8. Juliána 152 21.
9 st 25. 8. Hanspaulka 152 23.
10 st 1. 9. Jezírko 152 28.
11 út 7. 9. Hostivař 20. 31 00:56:49 15:20 (36%) 183 24.
12 út 14. 9. Valy 15. 36 01:36:34 36:59 (62%) 219 19.
13 st 22. 9. Prokopáč 12. 39 01:13:08 13:16 (22%) 258 16.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák 12. 75 00:55:40 11:00 (24%) 75 27.
3 st 15. 7. Halouny 75 35.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 75 41.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 75 47.
6 st 2. 9. Hostivař 75 53.
7 st 9. 9. Klánovice 75 57.
8 st 16. 9. Káraný 75 67.