Křečinka

Jméno Křečinka
Justina Černá

Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2020 2 (16) 21 b 284. (83.)
2019 1 (18) 68 b 168. (37.)
2017 1 (14) 27 b 194. (54.)
Celkem 4 0 (48)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice)
3 čt 21. 5. Memoriál APM 98. 3 01:43:54 62:14 (61%) 3 170. (42.)
4 čt 28. 5. Juliána 83. 18 02:05:07 79:38 (75%) 21 175. (46.)
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 21 193. (50.)
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 21 204. (52.)
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 21 209. (53.)
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 21 221. (56.)
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 21 224. (57.)
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 21 249. (67.)
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 21 257. (71.)
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 21 264. (75.)
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 21 267. (78.)
14 čt 24. 9. Kamýk 21 274. (82.)
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 21 279. (82.)
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 21 284. (83.)
čt 5. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 33. 68 02:40:51 89:41 (68%) 68 35. (8.)
2 čt 11. 4. Veleslavín 68 58–59. (11–12.)
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 68 85–86. (15.)
4 st 1. 5. Čelákovice 68 98. (19.)
5 čt 9. 5. Hostivař 68 114. (25.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 68 120. (26.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 68 126. (30.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 68 128. (30.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 68 133. (30.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 68 139. (31.)
11 čt 20. 6. Sedlec 68 141. (31.)
12 čt 27. 6. Dubeč 68 146. (34.)
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 68 152. (34.)
14 čt 12. 9. Krčák 68 157. (35.)
15 čt 19. 9. Kolovraty 68 159. (36.)
16 čt 26. 9. Vítkov 68 161. (36.)
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 68 168. (37.)
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 68 168. (37.)
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř
5 čt 1. 6. Točná
6 čt 8. 6. Lipence
7 čt 15. 6. Horní Jirčany
8 čt 22. 6. Zvole
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky
10 čt 7. 9. Hostivice 74. (24.) 27 01:29:25 57:29 (62%) 27 178. (47.)
11 čt 14. 9. Hostivař 27 182. (49.)
12 čt 21. 9. Zátiší 27 187. (51.)
13 čt 5. 10. Dobeška 27 189. (51.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 27 194. (54.)