Kristina Gajdová

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2019 1 (18) 42 b 215–216. (40–41.)
2018 1 (18) 65 b 196–197. (46.)
2012 1 (17) 45 b 285–288. (70–72.)
2011 2 (13) 12 b 172. (46.)
2010 1 1 (13) 33 b 101. (19.)
Celkem 6 1 (79)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice 59. (11.) 42 01:04:06 26:25 (70%) 42 134–136. (26–27.)
5 čt 9. 5. Hostivař 42 146–148. (31–32.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 42 151–153. (32–33.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 42 158–160. (34–35.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 42 163–165. (34–35.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 42 167–169. (35–36.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 42 177–179. (36–37.)
11 čt 20. 6. Sedlec 42 178–179. (36–37.)
12 čt 27. 6. Dubeč 42 183–184. (37–38.)
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 42 187–188. (37–38.)
14 čt 12. 9. Krčák 42 193–194. (38–39.)
15 čt 19. 9. Kolovraty 42 197–198. (38–39.)
16 čt 26. 9. Vítkov 42 204–205. (39–40.)
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 42 215–216. (40–41.)
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 42 215–216. (40–41.)
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov
9 čt 7. 6. Juliána
10 čt 14. 6. Točná
11 čt 21. 6. Okrouhlo
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice)
14 čt 20. 9. Klánovice
15 pá 28. 9. Zbraslavice
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 36. (6.) 65 00:29:57 13:23 (80%) 65 192–193. (46.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 65 194–195. (46.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 65 196–197. (46.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany 56. (14.) 45 01:37:29 40:09 (70%) 45 136–137. (39–40.)
5 čt 3. 5. Mníšek 45 165–167. (45–47.)
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 45 202–204. (48–50.)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 45 209–211. (49–51.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 45 223–225. (50–52.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 45 237–240. (53–55.)
10 út 12. 6. Káraný 45 245–248. (57–59.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 45 250–253. (60–62.)
12 st 8. 8. Řepy 45 257–260. (61–63.)
13 st 5. 9. Klánovice 45 270–273. (64–66.)
14 st 12. 9. Chabry 45 275–278. (65–67.)
15 st 19. 9. Hostivař 45 280–283. (69–71.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 45 282–285. (69–71.)
17 st 3. 10. Záběhlice 45 285–288. (70–72.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky 40. (5.) 11 01:07:19 26:42 (65%) 11 65. (14.)
3 st 4. 5. Březová 11 80. (19.)
4 st 11. 5. Počernice 11 92. (25.)
5 st 18. 5. Ladronka 11 110–111. (26.)
6 čt 26. 5. Motol 66. (14.) 1 01:09:20 -29:30 (-30%) 12 118. (26.)
7 st 1. 6. Komořany 12 124. (28.)
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 12 130. (32.)
9 út 14. 6. Kladno 12 142. (32.)
10 st 27. 7. Hrdlořezy 12 151. (37.)
11 st 14. 9. Chabry 12 156. (39.)
12 st 21. 9. Klánovice 12 158. (39.)
13 st 28. 9. Chodov 12 172. (46.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák (pořadatel) 0
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka
5 čt 10. 6. Kamýk
6 út 15. 6. Kejkol
7 út 22. 6. Lhotka 18. 33 00:49:33 09:59 (25%) 33 71. (13.)
8 st 18. 8. Juliána 33 73. (13.)
9 st 25. 8. Hanspaulka 33 81. (14.)
10 st 1. 9. Jezírko 33 88. (16.)
11 út 7. 9. Hostivař 33 95. (18.)
12 út 14. 9. Valy 33 96. (18.)
13 st 22. 9. Prokopáč 33 101. (19.)