Kristina Gybasova

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2019 4 (10) 165 b 93. (18.)
2018 12 (18) 538 b 54. (10.)
2017 12 (14) 540 b 42. (8.)
2016 12 (15) 455 b 55. (10.)
2015 14 (20) 550 b 62. (13.)
2014 13 (14) 674 b 25. (4.)
2013 10 (14) 468 b 48. (8.)
2012 14 1 (17) 815 b 26. (4.)
2011 4 (13) 22 b 139. (29.)
Celkem 95 1 (135)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice 64. (14.) 37 01:11:19 33:38 (89%) 37 142. (31.)
5 čt 9. 5. Hostivař 37 155–156. (35.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 37 161. (36.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 60. (11.) 41 01:53:42 63:29 (126%) 78 118. (27.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 56. (10.) 45 02:02:10 78:03 (176%) 123 91. (18.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 123 93. (19.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 59. (10.) 42 01:15:26 43:30 (136%) 165 93. (18.)
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Kolovraty
15 čt 19. 9. Ďáblice
16 čt 26. 9. Vítkov
17 čt 3. 10. Dobeška
18 čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 65. (15.) 36 01:10:53 41:03 (137%) 36 68. (17.)
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 36 112–113. (28.)
3 čt 26. 4. Krčák 69. (12.) 32 01:37:20 54:20 (126%) 68 94. (20.)
4 čt 3. 5. Vysočany 69. (19.) 32 01:05:26 36:49 (128%) 100 69. (18.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 100 80. (21.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 56. (14.) 45 01:31:47 46:47 (103%) 145 70. (16.)
7 čt 24. 5. Děvín 50. (13.) 51 01:44:59 57:04 (119%) 196 59. (13.)
8 čt 31. 5. Struhařov 49. (8.) 52 01:48:09 49:16 (83%) 248 59. (13.)
9 čt 7. 6. Juliána 74. (20.) 27 02:06:00 79:31 (171%) 275 60. (13.)
10 čt 14. 6. Točná 47. (6.) 54 02:03:57 69:12 (126%) 329 55. (12.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 59. (12.) 43 372 51. (10.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 53. (7.) 48 01:15:19 32:57 (77%) 420 46. (9.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 46. (8.) 55 02:17:30 72:50 (112%) 475 43. (9.)
14 čt 20. 9. Klánovice 475 51. (11.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 475 52. (11.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 475 55. (11.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 38. (9.) 63 06:23:00 109:05 (39%) 538 53. (10.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 538 54. (10.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 70. (10.) 31 01:17:07 40:18 (109%) 31 71. (11.)
2 čt 11. 5. Čimičák 73. (17.) 28 00:53:11 28:47 (117%) 59 77. (11.)
3 čt 18. 5. Horní Počernice 66. (15.) 35 01:01:50 32:09 (108%) 94 62. (11.)
4 čt 25. 5. Kosoř 58. (9.) 43 02:10:05 64:09 (97%) 137 57. (10.)
5 čt 1. 6. Točná 56. (10.) 45 02:05:32 66:33 (112%) 154 63. (10.)
6 čt 8. 6. Lipence 56. (12.) 45 00:57:59 23:28 (67%) 199 57. (9.)
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 51. (14.) 50 01:27:03 39:38 (83%) 249 54. (11.)
8 čt 22. 6. Zvole 39. (5.) 62 01:29:58 42:43 (90%) 280 52. (9.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 38. (7.) 63 01:10:00 32:51 (88%) 343 42. (7.)
10 čt 7. 9. Hostivice 65. (16.) 36 01:03:16 31:20 (98%) 379 42. (8.)
11 čt 14. 9. Hostivař 43. (9.) 58 01:36:52 52:20 (117%) 437 40. (8.)
12 čt 21. 9. Zátiší 57. (15.) 44 01:57:17 75:40 (181%) 481 41. (9.)
13 čt 5. 10. Dobeška 512 43. (9.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 540 42. (8.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice 87. (20.) 14 02:10:15 78:14 (150%) 14 137. (37.)
4 čt 12. 5. Křeslice 71. (16.) 30 01:13:15 39:53 (119%) 44 127. (28.)
5 čt 19. 5. Novodvorská 79. (22.) 22 01:02:09 35:52 (136%) 66 119. (27.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 75. (19.) 26 01:38:57 61:39 (165%) 92 106. (24.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 74. (17.) 27 01:20:03 48:49 (156%) 119 96. (22.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 82. (17.) 19 01:54:37 73:54 (181%) 138 97. (19.)
9 čt 16. 6. Valy 62. (10.) 39 01:50:35 62:19 (129%) 177 91. (16.)
10 út 21. 6. Čelákovice 45. (8.) 56 01:13:16 34:25 (88%) 233 78. (11.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 57. (13.) 44 01:11:15 30:41 (75%) 277 69. (10.)
12 čt 22. 9. Klíčov 44. (7.) 57 00:52:15 25:35 (95%) 334 64. (9.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 334 65. (10.)
14 st 5. 10. Malešice 35. (5.) 66 00:43:41 18:56 (76%) 400 58. (10.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 46. (8.) 55 00:41:30 21:45 (110%) 455 55. (10.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 100. (100.) 1 1 84–91. (23.)
2 čt 23. 4. Juliána 1 110–113. (25.)
3 st 29. 4. PrÚjezd 65. (11.) 36 01:28:30 44:35 (101%) 37 112. (27.)
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 37 126. (31.)
5 čt 14. 5. Zátiší 70. (15.) 31 01:16:26 42:17 (123%) 68 113. (25.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 60. (9.) 41 01:39:51 44:21 (79%) 109 94. (19.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 58. (10.) 43 01:29:40 47:40 (113%) 152 85. (16.)
8 čt 4. 6. Říčany 71. (13.) 30 01:11:21 38:48 (119%) 182 79. (14.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 75. (19.) 26 02:12:55 91:44 (222%) 208 81. (15.)
10 út 16. 6. Valy 208 83. (16.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 64. (16.) 37 02:08:30 82:20 (178%) 245 78. (16.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 245 79. (17.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 51. (11.) 50 00:53:31 23:49 (80%) 295 77. (17.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 49. (11.) 52 02:20:22 78:25 (126%) 347 71. (15.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 57. (14.) 44 01:28:46 46:27 (109%) 391 68. (14.)
16 ne 20. 9. Krňany 391 70. (16.)
17 čt 24. 9. Šeberák 60. (12.) 41 00:57:54 27:56 (93%) 432 65. (14.)
18 st 30. 9. Motol 432 68. (14.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 40. (7.) 61 01:16:27 40:06 (110%) 493 64. (13.)
20 st 14. 10. Jižní město 44. (11.) 57 00:58:10 33:56 (140%) 550 62. (13.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 64. (12.) 37 00:57:21 26:58 (88%) 37 67. (15.)
2 čt 15. 5. memoriál APM 43. (8.) 58 01:21:47 43:10 (111%) 95 42. (8.)
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 77. (10.) 24 01:47:19 54:43 (104%) 119 54. (9.)
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 29. (6.) 72 01:52:03 48:29 (76%) 191 37. (7.)
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 55. (12.) 46 00:49:11 20:57 (74%) 213 42. (8.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 42. (7.) 59 01:10:24 27:34 (64%) 272 37. (7.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 50. (11.) 51 01:42:37 48:26 (89%) 323 38. (7.)
8 čt 26. 6. Hostavice 38. (9.) 63 01:35:47 46:14 (93%) 386 34. (7.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 45. (11.) 56 01:55:49 58:27 (101%) 434 32. (6.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 53. (13.) 48 00:29:00 13:51 (91%) 453 30. (5.)
11 čt 18. 9. Hostivař 33. (6.) 68 01:13:10 28:57 (65%) 521 28. (3.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 39. (5.) 62 01:19:42 35:10 (78%) 583 26. (4.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 47. (10.) 54 01:36:45 47:57 (98%) 637 25. (4.)
14 čt 16. 10. Klánovice 674 25. (4.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 57. (14.) 44 44 59. (15.)
2 čt 18. 4. Milíčák 75. (14.) 26 01:18:30 45:49 (140%) 70 65. (13.)
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 60. 41 02:10:01 69:15 (113%) 111 55. (11.)
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 111 64. (13.)
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 71. (15.) 30 01:26:39 49:14 (131%) 141 64. (13.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 73. (17.) 28 00:43:37 14:57 (52%) 169 65. (13.)
7 čt 13. 6. Klánovice 169 70. (15.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 36. 65 234 61. (12.)
9 st 26. 6. Káraný 33. 68 01:30:09 34:14 (61%) 302 51. (9.)
10 čt 5. 9. Radotín 50. 51 03:56:00 -677:00 (-75%) 353 50. (9.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 42. (4.) 59 01:59:00 73:05 (159%) 412 46. (8.)
12 čt 19. 9. Krčák 412 48. (8.)
13 st 25. 9. Čimice 45. 56 468 45. (8.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 468 48. (8.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 54. (13.) 47 47 58. (14.)
2 st 11. 4. Hlubočepy 55. (14.) 46 01:42:42 51:32 (100%) 93 41. (8.)
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 53. (13.) 48 01:27:00 40:25 (86%) 141 34. (7.)
4 st 25. 4. Modřany 63. (17.) 38 01:43:33 46:13 (80%) 179 35. (6.)
5 čt 3. 5. Mníšek 179 41. (8.)
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 179 45. (10.)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 38. (9.) 63 01:20:56 34:55 (75%) 242 40. (8.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 54. (9.) 47 20:35:00 1115:00 (929%) 289 36. (8.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 51. (9.) 50 01:35:42 38:25 (67%) 339 36. (7.)
10 út 12. 6. Káraný 35. (8.) 66 01:21:48 26:43 (48%) 405 32. (6.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 55. (16.) 45 01:16:05 37:46 (98%) 450 32. (6.)
12 st 8. 8. Řepy 41. (5.) 60 00:50:45 27:39 (119%) 510 29. (5.)
13 st 5. 9. Klánovice 74. (18.) 27 02:05:04 56:02 (81%) 537 32. (5.)
14 st 12. 9. Chabry 32. (7.) 69 01:31:47 10:35 (13%) 606 30. (6.)
15 st 19. 9. Hostivař (pořadatel) 100 706 28. (5.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 37. (5.) 64 01:08:29 22:28 (48%) 770 26. (4.)
17 st 3. 10. Záběhlice 56. (14.) 45 00:43:58 22:59 (109%) 815 26. (4.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka
6 čt 26. 5. Motol 63. (11.) 1 02:59:00 81:10 (82%) 1 146. (36.)
7 st 1. 6. Komořany 1 152. (40.)
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 1 155. (41.)
9 út 14. 6. Kladno 1 180–181. (42.)
10 st 27. 7. Hrdlořezy 38. (10.) 13 01:42:20 49:42 (94%) 14 145. (33.)
11 st 14. 9. Chabry 50. (10.) 1 02:42:15 76:46 (89%) 15 146. (32.)
12 st 21. 9. Klánovice 44. (7.) 7 01:52:01 58:37 (109%) 22 132. (26.)
13 st 28. 9. Chodov 22 139. (29.)