Kryštof Průša

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 1 (12) 1 b 214–218.
2016 2 (15) 60 b 186.
2015 1 (20) 27 b 231.
2012 1 (17) 39 b 303–304.
Celkem 5 0 (64)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 62. 1 01:08:31 25:25 (58%) 1 91–104.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 1 122–128.
4 st 1. 5. Čelákovice 1 165–171.
5 čt 9. 5. Hostivař 1 181–187.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 1 184–189.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 1 190–195.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 1 195–200.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 1 197–202.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 1 208–213.
11 čt 20. 6. Sedlec 1 209–214.
12 čt 27. 6. Dubeč 1 214–218.
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Ďáblice
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 čt 3. 10. volný termín
18 čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 77. 24 01:43:30 62:47 (154%) 24 183.
9 čt 16. 6. Valy 65. 36 01:54:10 65:54 (136%) 60 155.
10 út 21. 6. Čelákovice 60 160.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 60 165.
12 čt 22. 9. Klíčov 60 168.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 60 179.
14 st 5. 10. Malešice 60 184.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 60 186.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 16. 6. Valy
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race
13 čt 3. 9. Uhříněves
14 út 8. 9. Lipenecké louky
15 st 16. 9. Osamělá blecha
16 ne 20. 9. Krňany
17 čt 24. 9. Šeberák 74. 27 02:00:00 90:02 (300%) 27 225.
18 st 30. 9. Motol 27 229.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 27 231.
20 st 14. 10. Jižní město 27 231.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 12. 6. Káraný
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou
12 st 8. 8. Řepy
13 st 5. 9. Klánovice
14 st 12. 9. Chabry
15 st 19. 9. Hostivař
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka
17 st 3. 10. Záběhlice 62. 39 01:00:45 39:46 (189%) 39 303–304.