Kuba Kl

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2020 4 (9) 263 b 62.
2019 4 (18) 357 b 69.
2018 10 (18) 842 b 27.
2017 3 (14) 275 b 76.
Celkem 21 0 (59)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice)
3 čt 21. 5. Memoriál APM 26. 75 00:51:03 09:23 (22%) 75 78.
4 čt 28. 5. Juliána 75 95.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 10. 91 00:54:28 08:25 (18%) 166 56.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 5. 96 00:45:56 03:59 (9%) 262 38.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 70. 1 01:32:14 21:27 (30%) 263 51.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 263 56.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 263 62.
10 čt 3. 9. Zvole-Károv
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka
12 ne 13. 9. XL Velbloud (jih Prahy)
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec + Vrabec
14 čt 24. 9. rezervováno
15 čt 1. 10. Prokopské údolí
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 18. 83 00:54:58 11:52 (27%) 83 40.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 9. 92 00:59:00 09:12 (18%) 175 13.
4 st 1. 5. Čelákovice 175 33.
5 čt 9. 5. Hostivař 175 50.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 175 61.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 11. 90 00:58:40 08:27 (16%) 265 42.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 9. 92 00:53:35 09:28 (21%) 357 33.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 357 39.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 357 42.
11 čt 20. 6. Sedlec 357 47.
12 čt 27. 6. Dubeč 357 53.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 357 57.
14 čt 12. 9. Krčák 357 60.
15 čt 19. 9. Kolovraty 357 62.
16 čt 26. 9. Vítkov 357 63.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 357 67.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 357 69.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 11. 90 00:52:16 09:16 (21%) 90 62–63.
4 čt 3. 5. Vysočany 11. 90 00:33:55 05:18 (18%) 180 41.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 13. 88 00:42:28 07:08 (20%) 268 28.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 10. 91 00:51:12 06:12 (13%) 359 20.
7 čt 24. 5. Děvín 14. 87 01:00:18 12:23 (25%) 446 20.
8 čt 31. 5. Struhařov 19. 82 01:12:34 13:41 (23%) 528 14.
9 čt 7. 6. Juliána 6. 95 00:52:20 05:51 (12%) 623 12.
10 čt 14. 6. Točná 623 16.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 57. 45 668 20.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 13. 88 00:49:45 07:23 (17%) 756 19.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 756 20.
14 čt 20. 9. Klánovice 15. 86 01:03:03 10:56 (20%) 842 20.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 842 20.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 842 23.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 842 24.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 842 27.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř
5 čt 1. 6. Točná
6 čt 8. 6. Lipence
7 čt 15. 6. Horní Jirčany
8 čt 22. 6. Zvole
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky
10 čt 7. 9. Hostivice
11 čt 14. 9. Hostivař
12 čt 21. 9. Zátiší 13. 88 00:55:10 13:33 (32%) 88 127.
13 čt 5. 10. Dobeška 4. 97 00:26:47 01:41 (6%) 185 96.
14 čt 12. 10. Ořechovka 11. 90 00:41:22 09:49 (31%) 275 76.