Laco

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2016 2 (15) 116 b 132.
2015 4 (20) 177 b 117.
2014 3 (14) 162 b 100.
2013 9 (14) 475 b 47.
2012 15 (17) 696 b 35.
Celkem 33 0 (80)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka
9 čt 16. 6. Valy
10 út 21. 6. Čelákovice
11 čt 8. 9. Štěrboholy 58. 43 01:12:10 31:36 (77%) 43 183–184.
12 čt 22. 9. Klíčov 43 187–188.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 43 207–208.
14 st 5. 10. Malešice 28. 73 00:40:30 15:45 (63%) 116 130.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 116 132.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd 58. 43 01:17:33 33:38 (76%) 43 109.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 59. 42 01:08:42 29:30 (75%) 85 92.
5 čt 14. 5. Zátiší 85 102.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 85 107.
7 čt 28. 5. Babický muničák 49. 52 01:15:50 33:50 (80%) 137 92.
8 čt 4. 6. Říčany 137 95.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 137 96.
10 út 16. 6. Valy 61. 40 01:58:42 59:33 (100%) 177 93.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 177 97.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 177 99.
13 čt 3. 9. Uhříněves 177 99.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 177 100.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 177 105.
16 ne 20. 9. Krňany 177 111.
17 čt 24. 9. Šeberák 177 113.
18 st 30. 9. Motol 177 114.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 177 115.
20 st 14. 10. Jižní město 177 117.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM 39. 62 01:14:02 35:25 (91%) 62 70.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 56. 45 01:25:17 32:41 (62%) 107 56.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 107 65.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 107 72.
6 čt 12. 6. Čelákovice 107 77.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 107 81.
8 čt 26. 6. Hostavice 107 86.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 107 92.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 107 111.
11 čt 18. 9. Hostivař 107 116.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 107 122.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 46. 55 01:35:56 47:08 (96%) 162 94.
14 čt 16. 10. Klánovice 162 100.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 49. 52 52 51.
2 čt 18. 4. Milíčák 59. 42 00:59:48 27:07 (82%) 94 39.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 50. 51 01:47:08 46:22 (76%) 145 39.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 39. 62 03:22:00 -322:00 (-62%) 207 31.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 60. 41 01:06:07 28:42 (76%) 207 42.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 248 43.
7 čt 13. 6. Klánovice 57. 44 01:30:28 41:47 (85%) 292 45.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 292 51.
9 st 26. 6. Káraný 292 54.
10 čt 5. 9. Radotín 37. 64 15:27:00 14:00 (1%) 356 49.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 356 53.
12 čt 19. 9. Krčák 50. 51 01:16:56 35:20 (84%) 407 49.
13 st 25. 9. Čimice 33. 68 475 44.
14 čt 3. 10. Novodvorská 475 47.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 46. 55 55 50.
2 st 11. 4. Hlubočepy 55 82–83.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 48. 53 01:23:23 36:48 (78%) 108 46.
4 st 25. 4. Modřany 76. 25 02:06:49 69:29 (121%) 133 55.
5 čt 3. 5. Mníšek 89. 12 145 57.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 131. 1 02:06:37 101:28 (403%) 146 62.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 40. 61 01:28:40 42:39 (92%) 207 47.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 56. 45 21:22:00 1162:00 (968%) 252 41.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 252 50.
10 út 12. 6. Káraný 50. 51 01:49:01 53:56 (97%) 303 42.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 54. 46 01:11:10 32:51 (85%) 349 44.
12 st 8. 8. Řepy 40. 61 00:49:50 26:44 (115%) 410 39.
13 st 5. 9. Klánovice 70. 31 01:59:37 50:35 (73%) 441 38.
14 st 12. 9. Chabry 8. 93 01:24:58 03:46 (4%) 534 37.
15 st 19. 9. Hostivař 50. 51 01:28:08 41:20 (88%) 585 35.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 45. 56 01:15:00 28:59 (62%) 641 33.
17 st 3. 10. Záběhlice 46. 55 00:38:42 17:43 (84%) 696 35.