Lenka SAM

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2019 1 (2) 1 b 91–104. (19–21.)
2018 4 (18) 135 b 123. (30.)
2017 6 (14) 204 b 97. (21.)
2016 7 (15) 269 b 82. (13.)
2015 7 (20) 228 b 102. (22.)
2014 5 (14) 195 b 88. (19.)
2013 9 (14) 406 b 54. (10.)
2012 12 (17) 508 b 49. (10.)
Celkem 51 0 (114)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 62. (14.) 1 01:32:22 49:16 (114%) 1 91–104. (19–21.)
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Hostivice-Chýně
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Levý Hradec
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
čt 12. 9. Kolovraty
čt 3. 10. Dobeška
čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 79. (22.) 22 09:59:59 570:09 (1911%) 22 82. (25.)
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 22 125. (34.)
3 čt 26. 4. Krčák 22 155–156. (41–42.)
4 čt 3. 5. Vysočany 22 165–166. (46–47.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 22 172–173. (47–48.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 64. (20.) 37 01:51:36 66:36 (148%) 59 132. (31.)
7 čt 24. 5. Děvín 59 138. (34.)
8 čt 31. 5. Struhařov 59 143. (34.)
9 čt 7. 6. Juliána 67. (15.) 34 01:47:00 60:31 (130%) 93 114. (29.)
10 čt 14. 6. Točná 59. (13.) 42 00:45:00 -10:15 (-18%) 135 98. (23.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 135 102. (25.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 135 109. (26.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 135 112. (26.)
14 čt 20. 9. Klánovice 135 117. (27.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 135 118. (28.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 135 122. (29.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 135 123. (30.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 135 123. (30.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice 71. (18.) 30 01:01:50 32:09 (108%) 30 126–127. (31.)
4 čt 25. 5. Kosoř 65. (13.) 36 01:43:54 37:58 (57%) 66 103. (24.)
5 čt 1. 6. Točná 66 110. (25.)
6 čt 8. 6. Lipence 67. (19.) 34 01:15:51 41:20 (119%) 100 96. (23.)
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 70. (23.) 31 01:10:22 22:57 (48%) 131 95. (23.)
8 čt 22. 6. Zvole 131 97. (23.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 131 99. (23.)
10 čt 7. 9. Hostivice 67. (17.) 34 01:07:55 35:59 (112%) 165 94. (22.)
11 čt 14. 9. Hostivař 165 97. (23.)
12 čt 21. 9. Zátiší 165 99. (24.)
13 čt 5. 10. Dobeška 62. (13.) 39 204 91. (20.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 204 97. (21.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 80. (17.) 21 01:18:00 45:29 (139%) 21 83. (19.)
2 čt 28. 4. Memoriál APM 66. (10.) 35 01:41:05 61:36 (156%) 56 75. (12.)
3 čt 5. 5. Bohnice 56. (7.) 45 01:29:45 37:44 (72%) 101 56. (9.)
4 čt 12. 5. Křeslice 42. (4.) 59 00:49:35 16:13 (48%) 160 53. (8.)
5 čt 19. 5. Novodvorská 160 68. (9.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 160 75. (13.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 160 81. (14.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 72. (11.) 29 01:31:45 51:02 (125%) 189 74. (12.)
9 čt 16. 6. Valy 68. (12.) 33 02:01:00 72:44 (150%) 222 75. (11.)
10 út 21. 6. Čelákovice 222 81. (13.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 222 89. (16.)
12 čt 22. 9. Klíčov 222 92. (16.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 222 96. (17.)
14 st 5. 10. Malešice 222 96. (17.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 54. (12.) 47 00:46:30 26:45 (135%) 269 82. (13.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd 67. (12.) 34 01:40:24 56:29 (128%) 34 117. (29.)
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 34 129–130. (32–33.)
5 čt 14. 5. Zátiší 83. (21.) 18 01:37:13 63:04 (184%) 52 123. (30.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 66. (13.) 35 01:53:51 58:21 (105%) 87 106. (23.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 60. (11.) 41 01:34:40 52:40 (125%) 128 94. (19.)
8 čt 4. 6. Říčany 68. (12.) 33 01:08:43 36:10 (111%) 161 88. (17.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 78. (22.) 23 01:13:00 31:49 (77%) 184 87. (17.)
10 út 16. 6. Valy 184 89. (17.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 57. (11.) 44 01:45:36 59:26 (128%) 228 84. (17.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 228 85. (18.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 228 89. (18.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 228 90. (18.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 228 94. (18.)
16 ne 20. 9. Krňany 228 98. (19.)
17 čt 24. 9. Šeberák 228 99. (20.)
18 st 30. 9. Motol 228 100. (21.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 228 101. (21.)
20 st 14. 10. Jižní město 228 102. (22.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 75. (16.) 26 01:12:15 41:52 (137%) 26 78. (19.)
2 čt 15. 5. memoriál APM 26 91. (21.)
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 79. (11.) 22 01:52:26 59:50 (113%) 48 99. (20.)
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 48 103. (22.)
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 58. (14.) 43 00:52:33 24:19 (86%) 91 83. (18.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 91 89. (20.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 91 92. (21.)
8 čt 26. 6. Hostavice 91 97. (23.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 91 106. (24.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 91 121. (31.)
11 čt 18. 9. Hostivař 54. (12.) 47 01:31:15 47:02 (106%) 138 100. (22.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 138 101. (22.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 138 110. (25.)
14 čt 16. 10. Klánovice 44. (11.) 57 00:42:15 04:50 (12%) 195 88. (19.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 60. 41 41 62. (17.)
2 čt 18. 4. Milíčák 74. 27 01:17:58 45:17 (138%) 68 66. (14.)
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 57. 44 02:07:26 66:40 (109%) 112 54. (10.)
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 50. 51 20:22:00 698:00 (133%) 163 49. (9.)
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 61. (9.) 40 01:09:49 32:24 (86%) 176 56. (11.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 203 54. (9.)
7 čt 13. 6. Klánovice 203 58. (10.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 51. 50 253 56. (9.)
9 st 26. 6. Káraný 253 62. (10.)
10 čt 5. 9. Radotín 253 67. (13.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 43. (5.) 58 02:01:56 76:01 (165%) 311 59. (11.)
12 čt 19. 9. Krčák 52. 49 01:26:52 45:16 (108%) 360 57. (10.)
13 st 25. 9. Čimice 360 58. (11.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 55. 46 01:00:08 32:33 (118%) 406 54. (10.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 66. (17.) 35 02:10:05 83:30 (179%) 35 128–129. (33.)
4 st 25. 4. Modřany 79. (22.) 22 02:11:38 74:18 (129%) 57 118. (33.)
5 čt 3. 5. Mníšek 57 144. (37.)
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 57 177. (41.)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 50. (12.) 51 02:30:50 104:49 (227%) 108 86. (21.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 69. (13.) 32 02:45:00 45:00 (37%) 140 82. (20.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 59. (11.) 42 01:45:06 47:49 (83%) 182 68. (14.)
10 út 12. 6. Káraný 43. 58 01:41:20 46:15 (83%) 240 57. (12.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 60. (18.) 41 01:23:32 45:13 (118%) 281 56. (13.)
12 st 8. 8. Řepy 45. (8.) 56 00:59:03 35:57 (155%) 337 49. (10.)
13 st 5. 9. Klánovice 81. (20.) 20 02:27:35 78:33 (113%) 357 51. (12.)
14 st 12. 9. Chabry 39. (11.) 62 01:36:10 14:58 (18%) 419 46. (8.)
15 st 19. 9. Hostivař 56. (16.) 45 01:48:15 61:27 (131%) 464 46. (8.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 464 49. (10.)
17 st 3. 10. Záběhlice 57. (15.) 44 00:46:57 25:58 (123%) 508 49. (10.)