Libor Akrman

Jméno Libor Akrman


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
zima 2020-2021 4 (7) 325 b 19.
2020 1 (16) 31 b 250–251.
zima 2019-2020 1 (7) 66 b 135–136.
2018 1 (18) 74 b 182–185.
Celkem 7 0 (48)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 po 7. 12. Okolo Přehrady 26.11.- 7.12. (Hostivař) 19. 82 01:51:49 49:23 (40%) 82 20–22.
2 ne 20. 12. Okolo Veleslavína 8.12. - 20.12. 17. 84 02:39:35 77:21 (54%) 166 19.
3 čt 31. 12. Okolo Staromáku, virtuální do 31.12. (historické centrum Prahy) 11. 90 01:04:38 39:01 (45%) 174 16.
4 so 16. 1. Okolo Kbel 6.1. - 17.1. (Kbely) 256 17.
5 ne 17. 1. Okolo Nočního Hrádku 14.1.-17.1. (Krčák) 256 19.
6 pá 29. 1. Okolo Stromovky 26.1.-29.1. 256 19.
7 út 6. 4. Velikonoční Křeslice 3.4.-6.4. 32. 69 01:24:56 30:47 (26%) 325 19.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice)
3 čt 21. 5. Memoriál APM
4 čt 28. 5. Juliána
5 čt 4. 6. Čimice-Troja
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 70. 31 01:17:09 35:12 (34%) 31 179.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 31 185.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 31 195.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 31 199.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 31 218–219.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 31 228–229.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 31 236–237.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 31 238–239.
14 čt 24. 9. Kamýk 31 242–243.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 31 247–248.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 31 250–251.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 2. 11. MaudiCup (Růžové rokle)
2 so 23. 11. Babinského bloudění (Bakov n. Jizerou)
3 po 6. 1. Noční Tříkrálový orienťák (Kbely)
4 čt 23. 1. Noční Hrádek (Krčák)
5 so 25. 1. Pojizerská Bludička
6 so 1. 2. MTBO Kavky (Kavčí Hory)
7 so 15. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 35. 66 04:08:17 44:17 (16%) 66 135–136.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 27. 74 00:50:51 23:51 (27%) 74 59.
3 čt 26. 4. Krčák 74 82–83.
4 čt 3. 5. Vysočany 74 100.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 74 108–109.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 74 113–115.
7 čt 24. 5. Děvín 74 121–123.
8 čt 31. 5. Struhařov 74 126–127.
9 čt 7. 6. Juliána 74 138–139.
10 čt 14. 6. Točná 74 148–149.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 74 153–154.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 74 158–159.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 74 163–164.
14 čt 20. 9. Klánovice 74 169–170.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 74 179–181.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 74 181–183.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 74 181–184.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 74 182–185.