Libor Hudec

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 11 (18) 907 b 26.
2018 8 (18) 658 b 41.
2017 6 (14) 426 b 51.
2016 11 (15) 914 b 20.
2015 18 (20) 1474 b 11.
2014 14 (14) 1059 b 8.
2013 12 (14) 1045 b 8.
2012 12 (17) 956 b 21.
2011 1 (13) 36 b 104.
Celkem 93 0 (143)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 11. 90 01:25:59 14:49 (20%) 90 13.
2 čt 11. 4. Veleslavín 21. 80 00:56:41 13:35 (31%) 170 10.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 17. 84 01:05:39 15:51 (31%) 174 14.
4 st 1. 5. Čelákovice 11. 90 00:43:14 05:33 (14%) 264 11.
5 čt 9. 5. Hostivař 344 11.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 12. 89 00:47:22 07:25 (18%) 353 11.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 18. 83 01:01:41 11:28 (22%) 436 12.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 40. 61 01:08:42 24:35 (55%) 516 13.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 16. 85 01:29:20 25:39 (40%) 601 13.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 662 13.
11 čt 20. 6. Sedlec 17. 84 01:10:13 20:47 (42%) 685 13.
12 čt 27. 6. Dubeč 22. 79 01:00:43 13:57 (29%) 764 15.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 825 15.
14 čt 12. 9. Krčák 19. 82 00:58:30 16:39 (39%) 907 13.
15 čt 19. 9. Kolovraty 907 17.
16 čt 26. 9. Vítkov 907 19.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 907 22.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 907 26.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 36. 65 00:49:00 19:10 (64%) 65 39.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 65 69–70.
3 čt 26. 4. Krčák 65 95–96.
4 čt 3. 5. Vysočany 65 111–112.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 65 118–119.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 65 123–125.
7 čt 24. 5. Děvín 65 130–131.
8 čt 31. 5. Struhařov 65 136–137.
9 čt 7. 6. Juliána 20. 81 00:58:21 11:52 (25%) 146 90.
10 čt 14. 6. Točná 16. 85 01:17:45 23:00 (42%) 231 70.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 13. 88 01:19:33 17:09 (27%) 319 60.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 20. 81 00:53:48 11:26 (26%) 400 50.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 15. 86 01:29:20 24:40 (38%) 486 41.
14 čt 20. 9. Klánovice 14. 87 01:02:05 09:58 (19%) 573 38.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 573 42.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 573 46.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 16. 85 06:13:00 99:05 (36%) 658 39.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 658 41.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř
5 čt 1. 6. Točná
6 čt 8. 6. Lipence 71. 30 01:12:53 38:22 (111%) 30 149–150.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 15. 86 01:01:03 13:38 (28%) 116 99.
8 čt 22. 6. Zvole 12. 89 00:59:44 12:29 (26%) 205 73.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 205 77.
10 čt 7. 9. Hostivice 17. 84 00:41:21 09:25 (29%) 289 61.
11 čt 14. 9. Hostivař 12. 89 00:59:10 14:38 (32%) 378 48.
12 čt 21. 9. Zátiší 378 54.
13 čt 5. 10. Dobeška 378 55.
14 čt 12. 10. Ořechovka 53. 48 00:38:08 06:35 (20%) 426 51.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 25. 76 00:42:42 10:11 (31%) 76 28.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 21. 80 00:51:45 12:16 (31%) 156 21.
3 čt 5. 5. Bohnice 15. 86 01:06:35 14:34 (28%) 242 13.
4 čt 12. 5. Křeslice 10. 91 00:37:36 04:14 (12%) 333 11.
5 čt 19. 5. Novodvorská 28. 73 00:36:09 09:52 (37%) 333 16.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 20. 81 00:49:16 11:58 (32%) 414 15.
7 čt 2. 6. Ďáblice 17. 84 00:40:57 09:43 (31%) 498 12.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 24. 77 00:56:53 16:10 (39%) 499 17.
9 čt 16. 6. Valy 575 15.
10 út 21. 6. Čelákovice 10. 91 00:48:18 09:27 (24%) 666 14.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 739 13.
12 čt 22. 9. Klíčov 739 20.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 739 24.
14 st 5. 10. Malešice 21. 80 00:35:56 11:11 (45%) 819 24.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 6. 95 00:25:10 05:25 (27%) 914 20.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána 16. 85 00:45:10 08:26 (22%) 85 55.
3 st 29. 4. PrÚjezd 16. 85 00:53:47 09:52 (22%) 170 30.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 15. 86 00:48:35 09:23 (23%) 256 22.
5 čt 14. 5. Zátiší 20. 81 00:48:52 14:43 (43%) 337 15.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 337 24.
7 čt 28. 5. Babický muničák 15. 86 00:53:12 11:12 (26%) 423 21.
8 čt 4. 6. Říčany 16. 85 00:39:38 07:05 (21%) 508 16.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 11. 90 00:54:27 13:16 (32%) 598 15.
10 út 16. 6. Valy 19. 82 01:15:40 16:31 (27%) 680 14.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 25. 76 01:06:02 19:52 (43%) 756 15.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 11. 90 00:29:29 07:56 (36%) 846 12.
13 čt 3. 9. Uhříněves 10. 91 00:34:54 05:12 (17%) 937 13.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 17. 84 01:21:15 19:18 (31%) 1021 13.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 20. 81 00:58:16 15:57 (37%) 1026 14.
16 ne 20. 9. Krňany 8. 93 00:45:53 10:02 (27%) 1119 14.
17 čt 24. 9. Šeberák 12. 89 00:37:50 07:52 (26%) 1208 14.
18 st 30. 9. Motol 11. 90 01:14:19 16:31 (28%) 1298 13.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 15. 86 00:51:05 14:44 (40%) 1384 12.
20 st 14. 10. Jižní město 11. 90 00:31:02 06:48 (28%) 1474 11.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 24. 77 00:42:10 11:47 (38%) 77 27–28.
2 čt 15. 5. memoriál APM 27. 74 01:00:49 22:12 (57%) 151 20.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 17. 84 01:05:44 13:08 (24%) 235 16.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 7. 94 01:13:41 10:07 (15%) 329 13.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 12. 89 00:32:32 04:18 (15%) 344 13.
6 čt 12. 6. Čelákovice 14. 87 00:52:42 09:52 (23%) 431 13.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 10. 91 01:07:14 13:03 (24%) 522 11.
8 čt 26. 6. Hostavice 21. 80 01:08:53 19:20 (39%) 602 12.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 11. 90 01:15:55 18:33 (32%) 693 11.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 10. 91 00:18:43 03:34 (23%) 706 11.
11 čt 18. 9. Hostivař 10. 91 00:55:25 11:12 (25%) 797 9.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 19. 82 00:59:27 14:55 (33%) 879 9.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 19. 82 01:03:33 14:45 (30%) 961 9.
14 čt 16. 10. Klánovice 3. 98 00:42:16 04:51 (12%) 1059 8.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 19. 82 82 21.
2 čt 18. 4. Milíčák 82 52–53.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 20. 81 01:19:48 19:02 (31%) 163 28.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 7. 94 19:58:00 674:00 (128%) 257 16.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 25. 76 00:50:50 13:25 (35%) 333 12.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 17. 84 00:34:20 05:40 (19%) 417 9.
7 čt 13. 6. Klánovice 7. 94 00:56:39 07:58 (16%) 511 8.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 511 16.
9 st 26. 6. Káraný 5. 96 01:02:45 06:50 (12%) 607 14.
10 čt 5. 9. Radotín 16. 85 05:53:00 -560:00 (-62%) 692 10.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 4. 97 00:55:45 09:50 (21%) 789 8.
12 čt 19. 9. Krčák 29. 72 00:55:57 14:21 (34%) 861 10.
13 st 25. 9. Čimice 13. 88 949 8.
14 čt 3. 10. Novodvorská 5. 96 00:32:06 04:31 (16%) 1045 8.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 20. 81 81 24.
2 st 11. 4. Hlubočepy 11. 90 00:58:42 07:32 (14%) 171 10.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 24. 77 01:00:08 13:33 (29%) 248 10.
4 st 25. 4. Modřany 248 21.
5 čt 3. 5. Mníšek 41. 60 308 18.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 53. 48 00:33:42 08:33 (33%) 356 14.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 53. 48 00:56:40 10:39 (23%) 404 18.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 404 23.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 404 28.
10 út 12. 6. Káraný 4. 97 00:59:01 03:56 (7%) 501 24.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 501 27.
12 st 8. 8. Řepy 501 30.
13 st 5. 9. Klánovice 9. 92 01:19:58 10:56 (15%) 593 27.
14 st 12. 9. Chabry 9. 92 01:25:43 04:31 (5%) 685 24.
15 st 19. 9. Hostivař 7. 94 00:54:54 08:06 (17%) 779 22.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 9. 92 00:50:18 04:17 (9%) 871 21.
17 st 3. 10. Záběhlice 16. 85 00:27:18 06:19 (30%) 956 21.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka
6 čt 26. 5. Motol
7 st 1. 6. Komořany
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy
9 út 14. 6. Kladno 15. 36 01:44:26 16:48 (19%) 36 83–84.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 36 89–90.
11 st 14. 9. Chabry 36 98–99.
12 st 21. 9. Klánovice 36 102.
13 st 28. 9. Chodov 36 104.